Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DRZWI INVADO - opinie, zdjęcia, modele, uwagi, użytkowanie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 85
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 months później...
Ja zamówiłam Sagittarius, czekam na realizację to dam znać. Miały byc Morena, ale jak zobaczyłam ten model na wystawie to zmieniłam decyzję. Aż się boję jak będą wyglądały w ciemnej okleinie. Zdecydowaliśmy sie na tą firmę, bo sąsiad ma już 2 lata i sobie chwali, nic złego się nie dzieje, solidnie wykonane i wyglądają ładnie - a przy tym cena :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy drzwi Invado - sztuk 15 w całym domu.

Model Gemini w pokojach, w łazienkach Aquarius, do kotłowni, garażu itp. pełne bez szkła.

Generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni -za taką cenę jakość bardzo dobra (nasze modele należały raczej do tańszych), potwierdzam, że całkiem nieźle wyciszają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam spore zastrzeżenia co do jakości wykonania drzwi Invado - więcej w wątku: http://forum.muratordom.pl/dobre-drzwi-fornirowane-lub-drewniane,t158181.htm

Dotyczy to modelu D'artagnan Plus w naturalnej okleinie dębowej - duże różnice w odcieniu okleiny między poszczególnymi elementami, otwór pod szyld zamka wc wycięty jak pod klucz (podłużny) w efekcie typowy kwadratowy szyld nie zakrywa w całości otworu. Nie wiem też czy znany jest ogólnie sposób mocowania zawiasów w drzwiach Invado: skrzydła przychodzą z trzema zawiasami, ościeżnice z dwoma. Klient lub montażysta wykręca środkowy "niepotrzebny" zawias, w otwory wkłada dołączone zaślepki i gotowe :-? Ogólnie skończyło się na dużym rabacie, ale drugi raz raczej nie zdecydowałbym się na tę markę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Ja mam - klasyczny wzór, nazwy nie pomne. Identyczny model mam tez w mieszkaniu, ale kupiony gdy Invado nazywalo sie jeszcze inaczej. Powiem tak - podobaja mi sie niezmiennie, ale ich jakosc spadła (mam w koncu porównanie). Pocieszające natomiast jest to, ze bez mrugniecia okiem przyjmuja i realizuja reklamacje (w naszym przypadku tak bylo).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Czy ktoś z was ma drzwi wewnętrzne Invado? Jesli tak to jak wygląda z jakością i czy jesteście zadowoleni?

 

Ale okleina czy fornir? Ja mam okleinowe od kilku tygodni, na razie ok. Zobaczymy jak będą wyglądały po dłuższym użytkowaniu i jak dzieci z wakacji wrócą ;)

 

Podejdź sobie do Obi czy Castoramy, tam je powinni mieć, to osbie zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba kupie okleinowe, chociaż fornirowane bardzo mi się podobają. Widziałam je już na żywo i bardzo mi się podobają, ale zastawiam się jak wyglądają po dłuższym użytkowaniu. Słyszałam, ze fornir prościej uszkodzić, podobno jest bardzo delikatny, czy to prawda?

 

Nie wiem, bo mam okleine:) I co do tej okleiny, to jak chyba każda, wielkiej wytrzymałości to to nie ma. Ale jak już pisałem, drzwi mam dopiero kilka tygodni i nie były jeszcze testowane przez dzieci, więc na razie trudno mi coś więcej powiedzieć.

Z drugiej strony nie ma co oczekiwać cudów, jeśli drzwi kosztują ok 400zł z ościeżnicą (pełne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fornirowane, venge. Są bardzo ładne ale fornir jest strasznie delikatny. Jeszcze nie mieszkam, wszystkie drzwi są już przerysowane. Drugi raz bym ich nie kupiła mimo, że bardzo mi się podobają. 8)

 

ja mam orzech i dąb bielony od roku i nie wiedzę żeby był jakiś bardzo delikatny, ale może się nie znam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...