Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Z28 GL2 Ani i Huberta


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przyleciałam ... a tu ...koza :o

 

Faaajna :wink: A po wiela zanabyli - zdradzisz mi ?

 

Ale daszek masz widzę perfekcyjnie ocieplony.Śnieg ani drgnie - brawo !

 

Coś zwierzęce to forum się robi: tu Jeżyk, tam koza, Yeti też gdzieś biega 8)

 

O cenie kozy - na PW

 

A ten dach to całą zimę obserwujemy, czy gdzieś śnieg za szybko nie topnieje :D No i faktycznie wygląda na to, że jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ello

 

ale super prezentuje się wasz domek w zimowej szacie!!

 

a jeszcze bardziej to zazdroszczę wspaniałych widoków z Tatr!!

 

pozdrawiam serdecznie i teraz liczę ze częściej będę tu zaglądał :)

Własnym oczom nie wierzę! naLeśnik się odnalazł :D

Witanko, witanko :D

Ty zazdrościsz Tatr, a ja takiego słodziutkiego maluszka 8)

Trzymaj się cieplutko i zaglądaj częściej.

a to naprawdę rzadkość z dachami, jak oglądam wszystkie okoliczne, które mają poddasza, to śnieg płatami spływa, od razu można poznać, gdzie cieplej...

U nas wczoraj i przedwczoraj zaczął spadać z całych połaci - to dopiero był hałas :o Ale odwilż mamy mega: +7 i deszcz :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa, miałam zapytać....macie płytę indukcyjną? Bo chyba w jakiś wątkach mignęlo mi, że masz :) Jesteś zadowolona? Co to za marka? A jak się sprawuje zlewozmywak TEKA? Jest ok? Muszę poszperać w jakich kolorach on występuje.

Jak się pozbierasz ze zdjęciami, to koniecznie wklej kuchnię. Ja niestety nie mogę się jeszcze niczym nowym pochwalić, nieszczęsne CO :evil: i robota stoi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ewa,

No... z tą kondycją to tak sobie, ja głównie z młodszym na niebieskiej urzędowałam. Ale parę razy śmignęłam sobie 8)

 

Płytę indukcyjną mam Electrolux EHD 68200P i jestem b. zadowolona - jest cicha i dobrze się nią steruję.

Zlewozmywak to Teka Aura 60 kolor grafit - super w utrzymaniu czystości.

Trochę zdjęć kuchni kuchni jest w dzienniku pod koniec 2. strony, resztę dorobię....później :wink:

 

Mam nadzieję, że z tym CO się wreszcie uporacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Aniu za odpowiedź. Ta płyta wzbudzała moje zainteresowanie ze wzgl. na brak konkretnych pół grzejnych. Rozumiem, że to "aktywne" pole zależne są od wielkości naczynia? I równie dobrze mozna postawić mały garnek,jak i brytfannę?

 

Aj kuchnię Twoją oglądałam nie raz, ale pisałaś, że jeszcze coś tam przybyło, stąd ciekawość. A właśnie, Ty nie masz płytek na ścianie w kuchni,tylko "wywinięty" blat. Jak z utrzymaniem czystości ścian?

 

Tak wiosennie za oknem, aż miło :D Może zima wreszcie sobie pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Aniu za odpowiedź. Ta płyta wzbudzała moje zainteresowanie ze wzgl. na brak konkretnych pół grzejnych. Rozumiem, że to "aktywne" pole zależne są od wielkości naczynia? I równie dobrze mozna postawić mały garnek,jak i brytfannę?

A ja jeszcze dodam, ze można na tej płycie postawić duże naczynie na 2 polach grzewczych i działają obydwa, ważne tylko, żeby krzyżyki w obu polach były zakryte. Mam podobną płytę i też jestem zadowolona! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Aniu za odpowiedź. Ta płyta wzbudzała moje zainteresowanie ze wzgl. na brak konkretnych pół grzejnych. Rozumiem, że to "aktywne" pole zależne są od wielkości naczynia? I równie dobrze mozna postawić mały garnek,jak i brytfannę?

 

Aj kuchnię Twoją oglądałam nie raz, ale pisałaś, że jeszcze coś tam przybyło, stąd ciekawość. A właśnie, Ty nie masz płytek na ścianie w kuchni,tylko "wywinięty" blat. Jak z utrzymaniem czystości ścian?

 

Tak wiosennie za oknem, aż miło :D Może zima wreszcie sobie pójdzie.

Tu sure ci już odpowiedziała :wink: Minimalna średnica naczynia to 12 cm, poza tym może być zarówno duży garnek jak i brytfanka na 2 pola.

 

Blat mam faktycznie "wywinięty" na ścianę i póki co nie narzekam. Ściana się jakoś szczególne nie brudzi, jak mi coś chlapnie to od razu przecieram wilgotną szmatką i jest ok. Przy płycie grzejnej (na półwyspie) są płytki.

 

Aniu, co to za kinkiety? Bardzo ładne!

A takie tam ufoludki :wink:

To Hary Flex firmy Italux - kupowałam w Leroy Merlin - chyba tylko tam mają wersję flex - na ruchomej rączce, wszędzie indziej są zwykłe kinkiety.

 

No a w ogóle to nie wiem co z tą wiosną, bo u nas znowu śnieg pada :o

 

Miłego wieczora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!! :p

ale Ci zazdroszcze tego wypadu na narty!!! 8)

macie tam jakies tanie noclegi?? to poprosze o namiar!! :lol: :lol:

Niestety na tanie noclegi nie mam namiarów, bo nam zależało na mieszkaniu przy samych wyciągach, a tam są same hotele (choć w różnym standardzie).

Korzystaliśmy z biura Chopok - mają też namiary na apartamenty położone niżej. Tylko wtedy trzeba dojeżdżać autem lub ski busem.

Samo miejsce jest godne polecenia, bo trasy są super no i blisko do basenów termalnych Tatralandia i Besenova - nie ma to jak bieganie po śniegu w kostiumach kąpielowych i na bosaka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!! :p

ale Ci zazdroszcze tego wypadu na narty!!! 8)

macie tam jakies tanie noclegi?? to poprosze o namiar!! :lol: :lol:

Niestety na tanie noclegi nie mam namiarów, bo nam zależało na mieszkaniu przy samych wyciągach, a tam są same hotele (choć w różnym standardzie).

Korzystaliśmy z biura Chopok - mają też namiary na apartamenty położone niżej. Tylko wtedy trzeba dojeżdżać autem lub ski busem.

Samo miejsce jest godne polecenia, bo trasy są super no i blisko do basenów termalnych Tatralandia i Besenova - nie ma to jak bieganie po śniegu w kostiumach kąpielowych i na bosaka 8)

no kochana.........a gdzie fotki z basenów????? :o :o

takie w kostiumach i na boska chcę !!! :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...