Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Z28 GL2 Ani i Huberta


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jesli chodzi o niedoróbki - wlasnie zastanawiam się, czy wprowadzać się bez schodów wejściowych? :roll:

Ale to chyba byłoby bardzo niewygodne, szczególnie zimą i po blocie!

 

Aniahubi, czy pamiętasz, jakie żarowki sa do kulli? Teraz mamy pomysł, żeby była lampą główną, ew. stojacą, zastanawiam się, czy się nadaje? W Ikei widziałam je również pod sufitem, ale sama nie wiem... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witaj Aniu :wink:

Mam do ciebie pytanie, jakiej firmy masz okna i czy zamawiałaś je w naszym województwie?

No i oczywiście ciekawa jestem czy jesteś z nich zadowolona?

 

Pozdrawiam cieplutko - Jola :D

 

Słuchajcie, bardzo przepraszam, że nie odpowiadałam na Wasze pytania, ale nie dostawałam powiadomień, więc myślałam, że nikt nic nie pisze :oops: :evil:

 

Mam nadzieję, że nie jest za późno, ale żeby było po kolei:

Jolu, aniamar - okna zamawialiśmy w Oknoplusie na Wiejskiej w Opolu - jestem zadowolona, chociaż własnie zauważyliśmy, że w jednym miejscu spuchła okleina - zobaczymy co powiedzą na reklamację.

 

Aniahubi, czy pamiętasz, jakie żarowki sa do kulli? Teraz mamy pomysł, żeby była lampą główną, ew. stojacą, zastanawiam się, czy się nadaje? W Ikei widziałam je również pod sufitem, ale sama nie wiem...

Żarówka z trzonkiem E27, u nas 23W energooszczędna (czyli świeci jak 120W).

Dekoratorce, która mi pomaga bardzo się ta lampa podoba, choć na początku była b.sceptyczna odnośnie naszego wyboru :-?

 

Dziękuję za wszystkie pochwały :D :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też jesteśmy na etapie zamawiania stołu i krzeseł do jadalni oraz naroznika do salonu.

Byliśmy w Agacie ale tam termin realizacji na koniec....stycznia ;) ładnie zaspaliśmy

 

a kolor wypoczynku będzie chyba pomarańczowy :)

A jaki wypoczynek wybraliście?

Nasz też będzie najwcześniej na koniec stycznia, chociaż zanim go w końcu zamówimy to pewnie luty się zrobi :roll:

Na dużo mebli, które są w A. dostaniesz lepsze ceny w Eurodomie na Kępskiej, warto sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o niedoróbki - wlasnie zastanawiam się, czy wprowadzać się bez schodów wejściowych? :roll:

Ale to chyba byłoby bardzo niewygodne, szczególnie zimą i po blocie!

U nas są schody betonowe + wycieraczka przed drzwiami. Nie mamy gresu i nie mamy położonej kostki, ale ścieżki są wysypane żwirem, więc strasznego błota nie ma. A to co się wniesie, to szybciutko zmiatam do automatycznej szufelki od odkurzacza - rewelka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kordzina :D Szkółka jest przy Okrąglaku przy wjeździe do Lidla - mają super wybór drzew i krzewów, z kwiatkami słabiej. W zeszłym roku kupowałam też przez allegro i było ok. No i czasami kupowałam krzewy w marketach budowlanych, ale teraz już właściwie nic nie ma. Poza tym dużo roślinek dostaję - na szczęście :D

 

Miło mi, że podoba ci się łazienka i kuchnia.

 

 

a czym zmiatasz i gdzie to coś trzymasz 8)

:D :D :D

efilo, zmiatam szczotką którą trzymam w szafie 8)

Co prawda szafa na razie drzwi nie posiada, ale mam nadzieję, że to się w końcu zmieni :roll:

Niestety nasz "ulubiony" stolarz znowu zapadł się pod ziemię :evil: Już nie mam sil do niego :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stół już mam zamówiony :oops: a w styczniu pewnie nie będzie go gdzie postawić :lol:

stół z krzesłami będziemy mięć na 15 grudnia....uffff udało się;)

 

 

A jaki wypoczynek wybraliście?

Leone ;)

......Na dużo mebli, które są w A. dostaniesz lepsze ceny w Eurodomie na Kępskiej, warto sprawdzić.

dzięki za info zaliczki do Agaty jeszcze nie wpłaciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o niedoróbki - wlasnie zastanawiam się, czy wprowadzać się bez schodów wejściowych? :roll:

Ale to chyba byłoby bardzo niewygodne, szczególnie zimą i po blocie!

U nas są schody betonowe + wycieraczka przed drzwiami. Nie mamy gresu i nie mamy położonej kostki, ale ścieżki są wysypane żwirem, więc strasznego błota nie ma. A to co się wniesie, to szybciutko zmiatam do automatycznej szufelki od odkurzacza - rewelka!

Masz na myśli odkurzacz centralny? Bo ja nie mam takiej instalacji...

Przed drzwiami zamontowana będzie kratka metalowa myślę też o jakiejś wycieraczce w wiatrołapie, ale nie mam pomysłu, jakiej.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli odkurzacz centralny? Bo ja nie mam takiej instalacji...

Przed drzwiami zamontowana będzie kratka metalowa myślę też o jakiejś wycieraczce w wiatrołapie, ale nie mam pomysłu, jakiej.. :roll:

Tak, odkurzacz centralny.

A tą metalową wycieraczkę to będziesz miała położoną na podeście, czy zagłębioną - wyrównaną z resztą podestu? I czym w ogóle go wykańczasz? Gresem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli odkurzacz centralny? Bo ja nie mam takiej instalacji...

Przed drzwiami zamontowana będzie kratka metalowa myślę też o jakiejś wycieraczce w wiatrołapie, ale nie mam pomysłu, jakiej.. :roll:

Tak, odkurzacz centralny.

A tą metalową wycieraczkę to będziesz miała położoną na podeście, czy zagłębioną - wyrównaną z resztą podestu? I czym w ogóle go wykańczasz? Gresem?

podest właśnie mi robią, z kostki (ale się będę wściekać sprzątając, już to sobie wyobrażam! ;) )

metalowa kratka jest zlicowana z powierzchnią, z odpływem wody, ale do tego chcę jeszcze coś do wiatrołapu, jakoś mi nic nie pasuje, nie mam pojęcia, jaką wycieraczkę tam polozyć? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...