Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Z28 GL2 Ani i Huberta


Recommended Posts

nie wiem czy mogę tak...ale Edzia w razie czego mnie sprostuj:

wystawiam na aukcje:

SPOTKANIE KARNAWAŁOWE W DREWNIANYM DOMKU DLA MIESZKAŃCÓW OPOLA I OKOLIC!!!!

zaczynamy licytację od wpisowego min 10zł od osoby...

ilośc osób ograniczona...żeby mi chałupy nie rozniosło...a i jeszcze z tż tego nie uzgodniłam...trudno...co zrobić!!!!!!ale w razie wielu chętnych będziemu musieli sie ograniczyć...liczę na was Aniahuby: shell

:wink: :wink:

wystawiłam na licytację to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dla niezorientowanych w temacie - w piątek byliśmy z grupą znajomych w kinie na Mikołajku :D

Było super, uśmialiśmy się niesamowicie, mnie bolał brzuch ze śmiechu :D Chłopcom się podobało, Bartkowi też, choć ewidentnie nie wszystko zrozumiał. Niezła gratka dla wszystkich, którzy Mikołajka czytali.

 

Prognozy pogody widziałam, wczoraj okryłam agrowłókniną co wrażliwsze roślinki, mam nadzieję, że dadzą sobie radę.

Jedyne czego nie zdążyłam, to połowa okien nie umyta, a przy -10/-15 to jakoś mi się nie widzi :evil: Może jeszcze dziś coś zawalczę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze w niektórych miejscach plamy po naklejkach na szybach :evil: Przed przeprowadzką myłam na szybko, miałam to zrobić potem....i to potem jakoś nie nadeszło. Chyba też jakimś rozpuszczalnikiem trzeba je machnąć :roll:

I jeszcze muszę odgruzować pokój gościnny...

A w sobotę - pierniczkowy szał :D No i chłopcy już o choinkę się dopominają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :)

 

 

a mam jeszcze w niektórych miejscach plamy po naklejkach na szybach Przed przeprowadzką myłam na szybko, miałam to zrobić potem....i to potem jakoś nie nadeszło. Chyba też jakimś rozpuszczalnikiem trzeba je machnąć

 

Och, też muszę pościągać to badziewie... Spróbuj zmywaczem do paznokci... :roll:

 

I jeszcze muszę odgruzować pokój gościnny...

A w sobotę - pierniczkowy szał No i chłopcy już o choinkę się dopominają

 

szczerze współczuję 8) Żeby tak doba miała 30 godzin, a tydzień 10 dni.... (z czego 5 to weekend 8) :lol: )

 

pozdrówki :)

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :)

szczerze współczuję 8) Żeby tak doba miała 30 godzin, a tydzień 10 dni.... (z czego 5 to weekend 8) :lol: )

 

pozdrówki :)

M.

Hejka :D

Święta lubię, przygotowania też, całe to zamieszanie i harmider - dostaję jakiegoś powera, aż sama siebie nie poznaję :o

Ale w drugi dzień świąt, po południu....PADAM. Po prostu muszę się położyć i odespać jak już jest po wszystkim.

A tydzień gdzie co drugi dzień to weekend to marzenie mojego starszego synka. Notabene dziś rano nie chciał się obudzić i kłócił się, że dziś jest SOBOTA :o

 

A poza tym chciałam powiedzieć, że wolę wykańczać wątrobę inaczej niż wykończeniówką :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...