Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

OCIEPLENIA: ELEWACJE, PODDASZA - ŁADNY DOM, CIEPŁY DOM


Recommended Posts

  • 3 months później...
  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 months później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

proszę o poradę z szacowanymi cenami mat. i robocizny w sprawie tynków na ścianę trójwarstwową ok. 250 m + cokół 60 m lublin

dom 12 na 10 z przybudowanym garażem 6 na 8, cokół wys. na 1,2 m (z cegły) , a ściana nad cokołem 3,5 m (pustak), myślałem o tynku kamykowym na cokół, a góra jakiś podkład cementowo wapienny (ew. siatka ) + tynk barwiony w masie np.: silikonowy, no i gzymsy na rogach 6 x 3,5 m chyba ze styropianu (jeszcze odwodnienie wkoło z kostki)

trochę wypadłem z obiegu bo było dwa lata przerwy w budowie a teraz będę szukał wykonawcy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

proszę o podanie ceny za 1 m2 wykonanej elewacji na styropianie 18 cm.

Potrzebuje ekipy, która by kompleksowo wykonała elewację: podbitka suftowa, deska elewacyjna oraz zabudowa tarasów i konstrukcji stalowej z płyt zewnętrznych i położenie na nich tynku, parapety zewnętrzne i takie tam

Zależy mi na czasie, więc proszę o szybką odpowiedź.

Cenę prosze podać z materiałem oraz bez materiału oraz przybliżony czas wejścia na budowę.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam serdecznie. Domek w Warszawie

Proszę o wycenę:

- poddasze ok 290 m2, 5 okien połaciowych; wełna 15+10 ( Isover - super mata) , prace ze szpachloweaniem pod malowanie. Proszę o podanie wyceny z materiałem i bez materiału.

- ocieplenie elewacji - styropian 16 cm - 250 m2. Proszę o wycenę na robociznę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
Ostatnia realizacja:

Zagościniec obok Wołomina - realizacja ocieplenia elewacji oraz zabudowa podbitki OSB+styro

http://img511.imageshack.us/img511/1395/1fe84278431f3f43.th.jpg

 

polecam ekipę Pana Leszka !

elewacja zrobiona profesjonalnie i ładnie ... żadnych problemów przez cały czas robót ... rozsądne ceny, fachowe doradztwo i terminowość czyli to co dla inwestora najważniejsze :)

 

w moim dzienniku budowy są fotki i opis całego etapu ocieplenia budunku ... zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...