Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do naszego domku


Recommended Posts

uh to trochę się dłuży ale może od wiosny wystrzeli i skończycie :] - tylko wtedy ankietę trzeba by podzielić na 2 albo przynajmniej zlikwidować słowo "szybko" ;) (ja niecierpliwa jestem strasznie - zresztą ciśnie nas mocno życie i nie mogłabym sobie pozwolić by budować zbyt długo - jak ruszy to raz a porządnie i bardzo szybko. Od listopada zaczynamy mieszkać w nowym wynajmowanym mieszkaniu i tak szczerze mam już dosyć tego wynajmowania :/ - a tutaj jeszcze nie znaleźliśmy takiego do którego mamy się przeprowadzić :])
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

szybko - bo ja myślałam o wiośnie 2010 - wtedy pora zapisywać inwestorka do szkoły

ale tu tato z mężem doszli do wniosku, ze damy radę się wprowadzić juz na jesień 2009 :)

 

no i jak tak, to jest szybko

inni się budują kilka lat

tu byłby praktycznie rok, góra 1,5 roku

dodać rok papierkologii - to maksymalnie 2,5 roku

jak dla mnie to szybko :)

 

a tanio hmmm

nie stać mnie wydać 250 tys. na budowę

czy dam radę do 200 tys. - zobaczymy

jak nie, zamieszkamy tylko na dole, a górę będziemy sobie powoli robić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta łazienka jest nawet całkiem fajna ;) chociaż mało w niej miejsca na przechowywanie różnych łazienkowych rzeczy - Twoja w tym głowa by Inwestorowi się spodobała :p

Jeśli macie podobne gusta lub masz dużą siłe przebicia to pewnie taka łazienka przejdzie ;)

Ja mam tyle dobrze że mój Inwestor wszelkie sprawy wizualne zostawia mi a on tylko je będzie akceptować lub nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta łazienka jest nawet całkiem fajna ;) chociaż mało w niej miejsca na przechowywanie różnych łazienkowych rzeczy - Twoja w tym głowa by Inwestorowi się spodobała :p

Jeśli macie podobne gusta lub masz dużą siłe przebicia to pewnie taka łazienka przejdzie ;)

Ja mam tyle dobrze że mój Inwestor wszelkie sprawy wizualne zostawia mi a on tylko je będzie akceptować lub nie.

 

 

inwestor uprosił :lol: , by mógł tylko to jedno pomieszczenie po swojemu urządzić :D

urządzi po swojemu :D, ale oczywiście pod moim ścisłym nadzorem

 

 

w łazience potrzebuję półki na ręczniki, kosmetyki i coś jeszcze?

teraz w mieszkaniu mam toaletkę - tu by było na jednym przedłużeniu z umywalką :)

tą półeczkę możnaby zabudować do dołu - wydaje mi się, że dużo by wtedy pomiesciła, akurat wystarczająco na nasze potrzeby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta łazienka jest nawet całkiem fajna ;) chociaż mało w niej miejsca na przechowywanie różnych łazienkowych rzeczy - Twoja w tym głowa by Inwestorowi się spodobała :p

Jeśli macie podobne gusta lub masz dużą siłe przebicia to pewnie taka łazienka przejdzie ;)

Ja mam tyle dobrze że mój Inwestor wszelkie sprawy wizualne zostawia mi a on tylko je będzie akceptować lub nie.

 

 

inwestor uprosił :lol: , by mógł tylko to jedno pomieszczenie po swojemu urządzić :D

urządzi po swojemu :D, ale oczywiście pod moim ścisłym nadzorem

 

 

w łazience potrzebuję półki na ręczniki, kosmetyki i coś jeszcze?

teraz w mieszkaniu mam toaletkę - tu by było na jednym przedłużeniu z umywalką :)

tą półeczkę możnaby zabudować do dołu - wydaje mi się, że dużo by wtedy pomiesciła, akurat wystarczająco na nasze potrzeby :)

 

Ja jeszcze biorę pod uwagę zapasowy papier toaletowy. wiem że o takich sprawach człowiek stara się nie pamiętać ale jeśli nie masz osobnego wc to potem będzie brzydko to wyglądać jak taka paczka się wala za kibelkiem albo może zaistnieć bardzo nieprzyjemna sytuacja w chwili gdy papieru zabraknie a nie będzie zapasowego niedaleko.

Poza tym ja w łazience trzymam leki, środki czystości i w obecnej łazience nic innego się już nie mieści ale przy mojej ilości kosmetyków i kosmetykach mojej Drugiej połowy to dość dużo do schowania.

 

Tak czy inaczej gdzieś czytałam dobrą radę by zanim się zacznie urządzać mieszkanie zrobić listę wszystkich rzeczy jakie masz/chcesz mieć, potem pogrupować w skali od 1 do 10 jak bardzo są potrzebne oraz podzielić na sekcje różnego typu "rodzaj używania" "wielkość" itp i potem podzielić po pomieszczeniach. W ten sposób będzie się wiedzieć ile miejsca co zajmuje i jaki typ przechowywania to potrzebuje - ponoć dzięki temu można zaoszczędzić dużo miejsca, zachodu przy szukaniu/porządkowaniu i ułatwić sobie życie. Na ile to prawda nie wiem ale sama spróbuje za niedługo zmusić mojego Lubego do zrobienia takiego eksperymentu :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze biorę pod uwagę zapasowy papier toaletowy. wiem że o takich sprawach człowiek stara się nie pamiętać ale jeśli nie masz osobnego wc to potem będzie brzydko to wyglądać jak taka paczka się wala za kibelkiem albo może zaistnieć bardzo nieprzyjemna sytuacja w chwili gdy papieru zabraknie a nie będzie zapasowego niedaleko.

Poza tym ja w łazience trzymam leki, środki czystości i w obecnej łazience nic innego się już nie mieści ale przy mojej ilości kosmetyków i kosmetykach mojej Drugiej połowy to dość dużo do schowania.

 

Tak czy inaczej gdzieś czytałam dobrą radę by zanim się zacznie urządzać mieszkanie zrobić listę wszystkich rzeczy jakie masz/chcesz mieć, potem pogrupować w skali od 1 do 10 jak bardzo są potrzebne oraz podzielić na sekcje różnego typu "rodzaj używania" "wielkość" itp i potem podzielić po pomieszczeniach. W ten sposób będzie się wiedzieć ile miejsca co zajmuje i jaki typ przechowywania to potrzebuje - ponoć dzięki temu można zaoszczędzić dużo miejsca, zachodu przy szukaniu/porządkowaniu i ułatwić sobie życie. Na ile to prawda nie wiem ale sama spróbuje za niedługo zmusić mojego Lubego do zrobienia takiego eksperymentu :p

 

i przyznaję ci rację :)

muszę planując meble tak zrobić

podobnie jest z kuchnią i wszelkimi schowkami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
witam koleżankę od zdjęć :wink: czytając twój dziennik zobaczyłam że tak jak ja masz okienko w spiżarni i też się zastanawialiśmy po co? ściągneliśmy na budowę projektantkę i wytłumaczyła nam że to okno jest po to że jak będziemy mieli w spiżarni jakiś mocno aromatyczny obiad, albo cóś to wystarczy otworzyć okno, zamknąć drzwi i nie czuć tego w domu, nie wiem czy to przekonujący argument no ale jest, narazie zostawiliśmy to okno i dalej się zastanawiamy, najwyżej się zamuruje... :roll: Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana zdania :D

plik pdf umiem wkleić, ale on musi być najpierw w necie

 

a jak go tam wsadzić?

też w fotosiku?

 

czy ktoś mnie poratuje?

 

 

pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiis

 

Ale pdf to format bardziej dla książek niż grafiki więc raczej nie sądzę by na fotosik można było wrzucić. Potrzebne ci jest konto na jakimś serwerze który pozwala wrzucać wszystko a nie tylko grafika. Najprostszym rozwiązaniem (oczywiście może nie najlepszym ale także jest chyba najtańsze) jest założenie konta na interii i tam z tego co pamiętam istnieje możliwość dodawania dowolnych plików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOOOOOOOO, to moja kuchnia :D :D :D

http://images24.fotosik.pl/130/c0533591776c27f9med.jpg

 

Edytka, kuchnię masz piękną :)

nie obraziłaś się, że fotkę skopiowałam ?? :oops:

mamy podobną kuchnię, jesli chodzi o ścianę z oknem

twoja kuchnia naprawdę mi się podoba, z tym, że ja chciałabym jaśniejszą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...