Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika ROSSY


efilo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 507
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Świetnie się Ciebie czyta. Na pewno będę zaglądać.

 

A co do pecha - na pewno wyczerpałaś już na całą budowę a teraz będzie z górki.

 

Ja miałam pozwolenie po dwóch tygodniach więc jak czytam Twoje perypetie to włos się na głowie jeży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz ja........ :D

 

gratuluje papierków.....wiem, że to męczące....a czasem to nawet frustrujące....dlatego tym bardziej podziwiam za okazany spokój...

 

strasznie mi się podoba jak ktoś swoją budowę zaczyna od zupełnej demolki tego co tam już jest.... :wink: i to zarówno w strefie zabudowań, jaki trawy (fakt 5 litrowa butelka napełnia się straaaaaaasznie powoli, a zwłaszcza jak się co pali), co do fundamentów to wcale Ci się nie dziwię...też by mnie wierciło.... :lol:

 

czy to w avatarku to Twój cel? napisz coś o nim....i foty, my strasznie lubimy foty 8)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miło jak się ktoś odezwie.Tak ten domek w awiatarku to nasz dome z gankiem ,co prawda trochę zmieniony ale niewiele.Jest to domek wybrany z projektu http://www.stylowydom.com.pl dużo tam ładnych domków w stylu kanadyjskim nasz nazywa sie "Z frontowym gankiem projekt 2"chcieliśmy taki ponieważ nasza sypialnia jest na dole a dzieci mają górę.W projekcie jest 180m kw ale u nas jest trochę więcej ponieważ zlikwidowaliśmy pustke nad salonem i podnieśliśmy o dwa pustaki i tym samym mamy dodatkowe pomieszczenie nad garażem.Foty bedą tylko troszeczkę później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no domek bardzo ładny.....bardzo

 

Mnie się straszliwie podobaja takie z dużymi przeszkleniami....wnętrzu nadaje to przestronności, a domkowi z zewnątrz lekkości....

 

efilo musimy tu Rossę ciut pomęczyć.... jak to tak dziennik....i bez nowości.... zdjęć...., nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sprawie ścian kolankowych się nie wypowiem, bo się nie znam..... ale mogę zabrać głos w sprawie pogody :wink: u nas dziś burza była 3 razy....teraz jest przyjemny chłodek jakiego juz dawno nie czułam....oczywiście balkony na oścież otwarte by się nadychać tego chłodu.... :wink:

 

choć z drugiej strony Ty pewnie wolałabyś te upały, co? przynajmniej robota by już do przodu szła........ :roll: ech jak widać wszystkim dogodzić sie nie da :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efilo ja tam nie wiem czy jestem od podnoszenia ścian kolankowych czy nie ale mi wytłumaczono ze ściana kolankowa jest za nisko i pewnie bym waliła ciągle w nią głową a co do sypialni moja droga to cztery a w sam raz ponieważ mam dwoje dzieci no i kiedyś przyjdzie moja mama z nami mieszkać a my na dole ( i tu byłam zmuszona do wytłumaczenia się po co mi tyle sypialni)ale pytaj ,pytaj na wszystkie pytania grzecznie odpowiem.

filip27 dzięki za wiadomości że już został taki dom wybudowany jak dla mnie duża wiedza która zostanie spożytkowana.

A co do pogody to niestety bez zmian , ciekawe do kiedy?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...