Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika ROSSY


efilo

Recommended Posts

A ja nie wiedziałam że to już :oops:

Ze wszystkim na forum jestem do tyłu przez tego mojego szkraba :(

 

 

Witaj w domu Rosso. Baaardzo się cieszę. Tylko zaglądaj częściej :wink:

 

Olibaba - to pytanie do architekta adaptującego projekt. Choć pewnie to konstruktor i tak określa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 507
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

moje kochaniutkie jestem ,jestem tylko zadymiście mało mam czasu , jakoś nie mogę wszystkiego ogarnąć , mam nadzieję że dacie mi jeszcze parę dni ,i w końcu będę mogła na spokojnie usiąść i se z WAMI pogadać ........

 

bardzo dziękuję za wspaniałe przywitanie , no tak się wzruszyłam że coś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
to trzeba wywalać w cholere. sąsiad miał ekipe grzebków. czas płynął a tam nic normalnie sie nie zmieniało. miesiąc temu zmienił i nagle nie dość że w ekspresowym tempie wyszli z ziemi to jeszcze piętro powstało. panowie robią że aż furczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty DorciaIQ jakie dajecie okno ???? a i ciekawam jaka może być cena takiego okienka nietypowego może ktuś sie orientuje

Sorki - przeoczyłam to pytanie :oops:

Wg pierwszej lepszej z brzega wyceny ktorą robiliśmy: okno PCV białe ze szprosami wewnętrznymi, fix, szerokość 300cm, wysokość 260cm z łukiem (łuk 40, sam prostokąt "pod spodem" 220cm) 3,400 zł :) Nie jest źle - myślałam że będzie gorzej, wszystkie okna wg wstępnej wyceny w profilu platinum (taki wyokrąglony od sierodka jak nam się podoba) wyszło ok. 20 tysi, a bałam się że ze 40 z takimi dużymi oknami i z ich masakryczną ilością w domu nad wodą... :wink:

 

Po przeczytaniu różnych forów i wypowiedzi oraz analizie załączonych przez budowniczych zdjęć nie podoba mi się jedna rzecz w tym projekcie. To są te podparcia dachu które stoją w sypialniach !!! Być może nie mogę sobie tego wyobrazić . W jaki sposób można zaaranżowac ciekawie te wnętrza albo zamaskować te belki aby nie przeszkadzały w użytkowaniu lub zbędnie nie szpeciły ?????? Macie na to jakiś pomysł ?

Tiaaaaa no właśnie - my też mamy z tym problem, bo w naszym szewczykowym projekcie też mnóstwo tych słupków było, kazaliśmy architekt adaptującej je wywalić - wywaliła, mówiąc że da się cośtam, no ale jakoś cieślom to nie wychodzi - będziemy kombinować... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

no i nie dostałam powiadomień :evil:

 

ale już jestem i widzę postępy i czytam coś o ścianach i aż sie micha sama uśmiecha, że wszystko idzie w tę właściwą strone i poziom zero juz jest i deszcze juz nie straszne....- super i gratuluję.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie sory ,że nie odpowiadam od razu , we własnym dzienniku jestem gościem a co dopiero w komentarzach, ale to jest tak ,albo nie dostanę powiadomień ,albo po prostu nie mam czasu ................

chciałam powiedzieć , że chylę czoła dla was moje drogie że znajdujecie czas na czytanie i odpisywanie nie wiem jak to robicie ale jesteście WIELKIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :lol:

 

 

ja mam dobrze, bo nie pracuję i dlatego jezdem w miarę na bieżąco w znajomych dziennikach i komantach. Ale za niewielką opłata mogę Ci raportować co w trawie piszczy :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Efilo mówi, coś o ścianach - idę zobaczyć.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś jak ktoś by mi powiedział że patrząc na gołe niedokończone mury człowiek cieszy się jak małe dziecko i oczami wyobraźni układa mebelki kolory ścian , gdzie co będzie wisiało to bym mu chyba popukała w czółko a dzisiaj latam na budowę mierzę ściany , przeszukuję katalogi i oczywiście jak mam czas to przede wszystkim czytam nasze kochane forum gdzie wiadomości wiele

i doświadczenie niezawodne bo od każdego zawsze można się wiele nauczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak wykasowujesz reszte posta której nie chcesz cytować kasujesz przez przypadek również kod tj.

 

jak teraz zedytujesz odpowiedź (znaczy naciśniesz zmień) i wkleisz ten nawias na koniec tego co Nituś pisała to się pokaże o tak:

 

 

 

Dzień dobry

 

 

ja mam dobrze, bo nie pracuję i dlatego jezdem w miarę na bieżąco w znajomych dziennikach i komantach. Ale za niewielką opłata mogę Ci raportować co w trawie piszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...