Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

O wentylacji - co i po co, wzdłuż i w poprzek!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

...malux a kto Ci ma to potwierdzić? forumowicze?

wejd na stronę producenta tych przewodów, zobacz czy mają wszystkie potrzebne certyfikaty, aprobaty i dopuszczenia do stosowania w instalacjach wentylacyjnych na terenie UE i tyle...

jeśli mają to odpowiedzialność za bezpieczeństwo użytkowania tych wyrobów ponoszą instytucje, które wydają takie dokumenty więc do nich musisz kierować swoje pytania i wątpliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kupuję u K,,,czko na Reymonta .

 

Co do performacji w kanałach to nigdy nie twierdziłem że tak ma być .

Ja robię z takich i to jest mój świadomy wybór .

Sam zbadałem temat bardzo wnikliwie bo mam WM z tego samego materiału u siebie i użytkuję od ponad 3 lat.

 

Moja rada dla Ciebie Malux , nie wprowadzajcie się do swojego domu wcześniej niż po 2 latach od uruchomienia ogrzewania i wentylacji bo ilość ulatniających się substancji zawartych w materiałach z których zbudowany jest nowo budowany dom jest szkodliwa dla zdrowia !

 

Świat jest okrutny, a Ja nie jestem temu wszystkiemu winien !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no chyba, że sam Ci ten Twój wykonawca wyprodukował te kanały z folii kuchennej alu i wełny mineralnej owiniętej stretchem ;)

Porada dla majsterkowiczów - sreberko grube tylko od Jana, a zamiast folii stretch "lepsiejsza" folia samoprzylepna do zabezpieczania okien.

Edytowane przez Karlsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do performacji

w czasie naszej ostatniej rozmowy telefonicznej z tego tygodnia twierdziłeś że te dziurki to normalna rzecz

to raz

prawdopodobnie tak samo normalna jak poprzecierana zewnętrzna folia przewodu i pochaczona o sufit podwieszany na zagięciach - skoro pozwalasz sobie na drobne złośliwości to czemu ja mam sobie oszczędzać.

 

 

możesz powiedzieć publicznie że te dziurki nie powodują oddychania tym swinstwem? -tylko mi o to chodzu

a wkrętki o 2 latach pozostawiam tobie

Edytowane przez malux20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...