Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

O wentylacji - co i po co, wzdłuż i w poprzek!


Recommended Posts

...otóż nic nie zbadałeś Piczman...

 

Kanał oczywiście atest ma i przeznaczony jest do wentylowania budynków mieszkalnych .

Jest też całkowicie bezpieczny co ZBADAŁEM ponieważ córka zaczęła nam chorować zaraz po przeprowadzce do nowego domu .

 

i użyłeś niezbyt fortunnego argumentu: ja robię z takich i je wybieram bo sam tak mam, czyli każda sroka swój ogonek chwali ;)

 

Gdzie użyłem tego argumentu ?

 

Co do cen to Ja mam w du... po ile kupuję kanał, to nie są aż takie wielkie różnice .

 

Malux, masz fakturę ? Sprawdź nazwę, poszukaj producenta i zadzwoń. Dla chcącego nic trudnego !

Forum traktujesz jak miejsce skarg i zażaleń, piszesz co chcesz i gdzie chcesz a są do tego odpowiednie działy .

Robi się totalny bałagan .

 

Jak miałem 5 lat to też tak skarżyłem, wyrosłem !

 

Temat jest zamknięty, Ja zrobiłem co trzeba i to bardzo dobrze, nie mam sobie nic do zarzucenia, centrala jest cicha, pracuje odpowiednio, wydatki na anemostatach są niemal że idealne .

 

To Ja powinienem być wkurwiony po tym jak potraktowałeś mnie przy rozliczeniu !

A jednak tel. zawsze odbieram i nawet jestem miły .

Z Tobą nie warto współpracować bo tylko czekać aż znowu coś gdzieś napiszesz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

na moje pytanie czy przez te dziurki wełną nie będę oddychać wykonawca stwierdził że podcisnienie uniemożliwia

 

Nie kłam ! Podciśnienie i nadciśnienie to 2 różne sytuacje !

 

w tej sprawie jest jedna jeszcze pouczająca sprawa- o tym za chwilę

 

Nie zdziwi mnie już nic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie znam fachowych określeń

będzie lepiej jak napiszę ? - że temat ma załatwić podciśnienie czy też nadciśnienie

 

czy ta ilość i wielkość fych dziurek nie ma wpływu na to czym oddychamy

?

ja nie zakładam że podciśnienie czy też nadciśnienie nie załatwi problemu

można to spokojnie tu wytłumaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł proszę nie wyciągaj takich spraw

jesli chodzi o kwestię płacenia

miałem wyceny różnych firm

twoja była ok dla mnie to się zdecydowałem

mejla z cenami zatytułowałeś KONKRETY

 

BYŁY tam podane kwoty z dopiskiem że to są kwoty od do - z sugestią że jak nie będzie niespodzianek to będzie mniejsza kwota przy rozliczaniu było hasło że wcześniej te kwoty były takie w przybliżeniu [przypominam mejl z kwotami zwał się -konkrety]

i kwota końcowa wyszla większa niż ta górna

a jak się mialy moje smsy z pytaniem co mam zrobić z przetarciami na zagięciach -akurat rozumiem że nie zawsze odbiera się telefony.

pytanie czy co mam zrobić z wyrzutnią która sobie spokojnie leży na strychu - bo już nie było czasu , przewód byl za krótki?

ja do tej pory takich szczeg nie wyciągałem

 

oczywiście byłem tak wredny przy płaceniu że opłaciłem ci 4 noclegi w hotelu- dodatkowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał oczywiście atest ma i przeznaczony jest do wentylowania budynków mieszkalnych .

Jest też całkowicie bezpieczny co ZBADAŁEM ponieważ córka zaczęła nam chorować zaraz po przeprowadzce do nowego domu .

 

 

 

Gdzie użyłem tego argumentu ?

 

Co do cen to Ja mam w du... po ile kupuję kanał, to nie są aż takie wielkie różnice .

 

Malux, masz fakturę ? Sprawdź nazwę, poszukaj producenta i zadzwoń. Dla chcącego nic trudnego !

Forum traktujesz jak miejsce skarg i zażaleń, piszesz co chcesz i gdzie chcesz a są do tego odpowiednie działy .

Robi się totalny bałagan .

 

Jak miałem 5 lat to też tak skarżyłem, wyrosłem !

 

Temat jest zamknięty, Ja zrobiłem co trzeba i to bardzo dobrze, nie mam sobie nic do zarzucenia, centrala jest cicha, pracuje odpowiednio, wydatki na anemostatach są niemal że idealne .

 

To Ja powinienem być wkurwiony po tym jak potraktowałeś mnie przy rozliczeniu !

A jednak tel. zawsze odbieram i nawet jestem miły .

Z Tobą nie warto współpracować bo tylko czekać aż znowu coś gdzieś napiszesz .

 

mi tylko chodzi w jaki sposób te przewody przeciwdziałają przedostawaniu się wełny do wnętrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tylko chodzi w jaki sposób te przewody przeciwdziałają przedostawaniu się wełny do wnętrz

 

weź to łopatologicznie ...

przewody nawiewowe mają wewnątrz cały czas nadciśnienie więc jak coś z tych otworków może wpaść do wewnątrz ...?

kanały wyciągowe mają z kolei podciśnienie..., teoretycznie mogły by coś zassać ...,ale to nie ma znaczenia bo powietrze nimi przelatujące jest usuwane z pomieszczeń ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź to łopatologicznie ...

przewody nawiewowe mają wewnątrz cały czas nadciśnienie więc jak coś z tych otworków może wpaść do wewnątrz ...?

kanały wyciągowe mają z kolei podciśnienie..., teoretycznie mogły by coś zassać ...,ale to nie ma znaczenia bo powietrze nimi przelatujące jest usuwane z pomieszczeń ...

 

Drodzy koledzy .

 

Tu nie chodzi o kanały, przetarcia i co tam jeszcze opisze kolega malux tylko o coś zupełnie innego ,,,

 

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesują mnie wasze rozliczenia, ale patrząc na zdjęcie(warte więcej niż 1000słów) nie chciałbym mieć takiego gówna w domu. Przewód powinien być szczelny, a nie udawać durszlak. Tłumaczenie że tak ma być, bo rura ma atest jest śmieszne. Prezerwatywa też ma atesty, a jest gówno warta jak sprzedawca zabawia się igłą( nie twierdzę że wykonawca siedział i robił dziurki, tylko zakładał badziewny towar).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wtedy jak jest wył went?

no jak nie ma przepływu to co ma się przedostawać...?

tak na chłopski rozum to taki pyłek trzeba czymś napędzić aby poleciał ...

 

jak jakiś fachman wspomni o sztywnych spiro to od razu że za drogo..., za głośno...

 

zapewne chciałeś mieć tanio i cicho...

więc masz sonolight-a ...:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...