Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kryształ Asi i Jacka - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 385
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hm........ to może w sobotę się gdzieś wybierz w ładne miejsce... tylko nie na swoją budowe :)

 

 

 

mnie teraz przez tydzień najpewniej nie będzie.. i tylko czasem z doskoku dopadne neta... ale wiem, że dziewczyny będą albo u Nefci albo u Zuzanki....

 

Myślę, że trzeba wyjść z domu na świat... poznasz kilka wariatek i staniesz się jak one... wierz mi to działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie muszę Ci wierzyć - wiem doskonale, że to działa :D

 

Dzięki bardzo za słowa otuchy

 

U mnie niestety sytuacja jest o wiele trudniejsza niż by się zdawało pod względem trudności, a w tym i czasu - nie chcę na forum o takiuch bardzo prywatnych kłopotach się rozpisywać, ale wierz mi, że znalezienie kilku godzin tylko dla siebie graniczy u mnie niemal z cudem i raczej się nie zanosi, żeby to się na dłuższą metę zmieniło.

 

Najważniejsze, że udało mi się wycyganić chociaż tydzień urlopu i mam rozbuchane plany na tę opkoliczność. Chociaż wyjechać nigdzie nie mogę to zamierzam za wszelką cenę pojeździć sobie rowerkiem, wyrwać się na basen i trochę sie spotkać z dawno nie widzianymi przyjaciółmi - musi się udać :) :) :)

 

Zaczynam dziś wieczorem od wizyty u kosmetyczki, także dołek powinien od jutra troszkę odpuścic

 

Mam nadzieję, że uda mi sie mimo wszelkich przeciwieństw chociaz trochę podładować baterie

 

A Ciebie Kasiu gdzie na cały tydzień niesie? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooooo :p

 

 

i teraz coś widać :p

 

 

jak patrze na kuchnię to widzę, ze mamy identyczny układ :) ja tylko chcę po prawej stronie kuchni wypuścić jeszcze półwysep :) co by mi zlewowy syfek pod oknem ciut zasłonił :)

 

 

fajna łazienka :) czekam na plany na drugą... juz jakieś masz?

 

 

a panelem się nie przejmuj - najważniejsze, że gość wysłał drugi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiiia - wysłał drugi, ale:

1. jeszcze nie dotarł,

2. a jak ten tez będzie potłuczony jakiś?? :evil:

 

Dobra, wiem, wiem - dobrej myśli trzeba być! Juz jestem :D

 

A plany an górną łązienkę to już w dzienniku wyżej są, ale malutkie, to dam tu większe:

widok od strony drzwi

http://www.empikfoto.pl/albumy37/389540/828421/previews/26951416_nowagora.jpg

 

http://www.empikfoto.pl/albumy37/389540/828421/previews/26951417_nowagora__.jpg

 

i jeszcze jakby patrzeć przez lustro nad blatem

http://www.empikfoto.pl/albumy37/389540/828421/previews/26951415_nowagora____.jpg

 

Ta śmieszna ścianka między kibelkiem a wanną to wiesz co to :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano mama nadzieję, że w rzeczywistości też wyjdzie przestronnie

 

Na razie gołe ściany sprawiają wrażenie "salonu kąpielowego"

 

Ale przy tworzeniu planów ustawiane niektóre rzeczy były na centymetry... :roll:

 

A z doniczką - nie wiem jakim cudem udało Ci się zgadnąć :lol:

 

 

a bo ja mam w Twoim domku taki mały mikrofonik i wszystko podsłuchuje, co Ty tam planujesz :p wis ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak sie własnie ostatnio zastanawiałam co to mi w sypialni zza wełny wystaje :lol:

 

w sypialni ? :roll:

 

 

 

 

czekaj czekaj... sprawdzam w kapowniku...... :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a tak sypialnia jest - zatem w sypialni jest kamera :p :p :p :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale ja do tych notatek robiłam dokumentację zdjęciową... :lol: znaczy się film... więc i z treningiem może nie będzie źle.... no myślę... zapuszczę Szanownemu filmik, że czy razy by pojął czyje nogi do kogo należą :p kupię gadżety i heja :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...