Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kryształ Asi i Jacka - komentarze


Recommended Posts

Witam ponownie:) no i mam problem z panelem- nie da się regulować temp wody.....leci albo gorąca albo zimna :( czy miała Pani ten sam problem? bardzo proszę o odpowiedź - i co można z tym zrobić??? no to nacieszyłam się nową łazienką.......:((

 

My mamy ustawioną gałkę tylko w jednej (najwłaściwszej) pozycji i staramy się unikać zmieniania temperatury wody...

 

Niestety :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 385
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

Właśnie ulepszamy swój kryształ i mamy pytanie o konstrukcje dachu jeżeli podnosimy ścianę kolankową, z czego budować (suporeks, Poroterm) zależy jaki koszt. W jakiej kwocie zamknęliście się do wprowadzenia? Czy montowaliście belki HEB, czy może inne rozwiązanie? Napiszcie proszę zależy mi bardzo, może jakiś kontakt na e-maila

Pozdrawiam i dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 3 weeks później...

Droga Joasiu,

Bardzo Ci dziękuję za ten wpis, te słowa to istny balsam na moje serce.

Chyba jednak faktycznie powinnam się zmobilizować i wrócić do dziennika ..

 

Fakt, że teraz na budowie wszystko dzieje się jakby w innym rytmie - powolutku, od czasu do czasu: a to się jeden parapet zamontuje, a to się mydelniczkę do łazienki kupi. Już nie jest tak spektakularnie, ale za to robi się coraz bardziej domowo, także sądzę, że jak wena dopisze to i coś da się naskrobać.

 

Pozdrawiam gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę usilnie namawiać do kontynuacji dziennika. Przejrzałam i przyznaję się bez podlizywania , że czyta się go bardzo przyjemnie. Uśmiecham się pod nosem, łapiąc się za głowę skąd ja (my w zasadzie, bo to mężulo jest głównym wykonawcą moich pomysłów) to znam. Życzę powodzenia i czekam na kolejne wpisy. No i wielkie dzięki inspirację łazienkową ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...