Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kryształ Asi i Jacka - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 385
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jestem... jestem....

 

nadrobiłąm dziennik... i powiem Ci kchana, że Ty bardzo łaskawa jesteś dla swojej familii.... o tym zakupie kuchni tu myślę, masz rację niech się cieszą, że juz sofy nie chodzą Ci po głowie... czy chodzą :o :lol:

 

 

a wybór bardzo fajny.... u mnie tyz jakos tak będzie tylko jeszcze nie wiem czy umywalki bardziej okrągłe czy kanciaste... :roll: no oczywiście ja chce kanciaste... a kto te drugie to nie problem się domyślić... :)

 

a droga taka imprezka? i gdzie kupowałaś...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem... jestem....

 

nadrobiłąm dziennik... i powiem Ci kchana, że Ty bardzo łaskawa jesteś dla swojej familii.... o tym zakupie kuchni tu myślę, masz rację niech się cieszą, że juz sofy nie chodzą Ci po głowie... czy chodzą :o :lol:

 

Oczywiście, że sofa, a dokładnie rzecz biorąc narożnik, jest już wybrany - ale tu jestem spokojna, że w każdym czasie na spokojnie mogę go zamówić (Helvetia), a z umywalką to złapałam jakiegoś stresa, bo bardzo ciężko jest znależć taką kanciastą umywalkę takiej szerokości (a raczej wąskości) w takim designie (ale mi słówko wyszło :wink: ), a ja potrzebowałam max 40 cm szerokości, bo inna mi sie nie zmieści - a ta ma idealne 36 i na żywo jest całkiem pojemna i wygodna

 

 

a wybór bardzo fajny.... u mnie tyz jakos tak będzie tylko jeszcze nie wiem czy umywalki bardziej okrągłe czy kanciaste... :roll: no oczywiście ja chce kanciaste... a kto te drugie to nie problem się domyślić... :)

 

a droga taka imprezka? i gdzie kupowałaś...?

 

To są mebelki Antado - sporo tego jest na Allegro - ale ja oczywiście pojechałam do Piastowa do sklepu (znalezionego na Allegro), żeby to pomacać. :lol:

Ten zestaw wyszedł mnie 1150 zł

 

A jodu troche mi przywiozłaś? Jak się udał wypad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooo to super... macanki zawsze dobre....

 

jodu ciut mam w kieszeniach :lol:

 

 

nie nooo było super ! dużo ruchu, dużo jedzonka, dużo zabawy, duuuużo spacerów i duuuuuuuuuuuuuuużo śniegu !! :lol: u mnie sa foty ... jak masz ochote to zapraszam... :)

 

a ja sobie musze sprawdzić na allegro ten Twój zakup :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten słupek można powiesić? czy musi stac na nóżkach :(

 

 

pytam bo je sobie obiecałam, że tym razem całe wyposażenie łazienkowe ma byc w powietrzu... bym umycie podłogi zajmowało minute... :x a nie wciąż przestawiać różne stojaki, szafki i pierdołki :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasna cholera mnie weźmie na ten fotosik :evil:

 

Juz zaczęłam z niego kasować niektóre zdjęcia i przenosić na empik foto - to ten ........(piiii)........ mi kolejne ukrywa :evil: :evil: :evil:

 

oooooooo zaczyna się...

 

ja sobie z fotosikiem dałam sobie już luuuuuuuuuuuuuz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luz luzem, ale przez napraweienie dziennika trzeba mozolnie przebrnąć.....

i bez wkurzania się - nie da rady :wink:

 

dlatego ja se na razie odpuściłam nieco :oops: :oops: :oops: nie mam sił tego wszystkiego pchać na picase i potem znów na FM... na razie wstawiam aktualności :)

 

wiem, wiem leniwiec jestem :) kajam sie nisko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry...

 

 

jestem.... i czytałam dziennik....

 

cieszę się, że wyjazd był udany, no a przynajmniej, że cała i zdrowa wróciłas do nas :)

 

co do kibelka... to moje ukochane aveo ma stawiany kibelek :p

 

http://sklep.eurodom.pl/Miska_ustepowa_do_kompaktu_AVEO_p9794.html

 

 

kamień - łupek fajny... jasny i będzie ślicznie wyglądał na klatce schodowej :) a i pewnie parapety tez będą jakoś jasne, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry...

 

 

jestem.... i czytałam dziennik....

 

cieszę się, że wyjazd był udany, no a przynajmniej, że cała i zdrowa wróciłas do nas :)

 

co do kibelka... to moje ukochane aveo ma stawiany kibelek :p

 

http://sklep.eurodom.pl/Miska_ustepowa_do_kompaktu_AVEO_p9794.html

 

 

kamień - łupek fajny... jasny i będzie ślicznie wyglądał na klatce schodowej :) a i pewnie parapety tez będą jakoś jasne, nie?

 

A nie :lol: - będą drewniane,

ale tak na prawdę to bardzo niewiele tych parapetów - właściwie tylko w jadalni - a to dość daleko od tego kamienia

 

A to Twoje aveo to i owszem, ale cena zdecydowanie przerasta moje możliwości :cry:

myslałam o Ego z Koła - ale nie ma takiego łądnego prosto przylegającego do ściany.... chlip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa scianki samonosne nadajace sie do zabudowy g-k. http://www.geberit.com.pl/geberit/inet/pl/wcmspl.nsf/pages/prod-prod-inst-duo-1 najwazniejsze, ze instalator ma obawy ;)

Poza tym zawsze mozesz wybudowac scianke z betonu komorkowego, ukladajac ja na pretach zeby rozlozyc troche ciezar, choc ciezka nie bedzie i przed nia ustawic gebereit.

 

Tu masz od str 6 jak sie montuje w g-k http://www.geberit.com.pl/geberit/inet/pl/wcmspl.nsf/files/usr-pdf-DuofixH112.pdf/$file/DuofixH112.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...