Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Odkurzacz centralny - plusy i minusy


Pedro

Odkurzacz centralny  

349 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Odkurzacz centralny



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam rainbowa, ale odkurzacz centralny też będę miał (tzn. na razie mam tylko instalację :wink:). Czemu? Jestem alergikiem i jak juz odkurzę to chciałbym by było to zrobione dobrze. A nie tylko prawie.. Bo prawie robi dużą różnicę. Dlatego uważam, że na zdrowiu i na ubezpieczeniach nie nalezy oszczędzać. 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kero

Ziomalu Kujawsko-pomorski szufelka to takie cosik z czego najbardziej zadowolona będzie Twoja partnerka. To taki wyłom w ścianie lub kuchennej szafce:-) jak zmieciesz do niego śmieci to znikną po włączeniu ssania.

Nie używasz do tego węza, tak na serio to dosłownie szczelina, w którą zamiatasz np. rozypany cukier albo sól zależy czego macie w nadmiarze. Służy też np. w wiatrołapie gdzie zbiera się bród spod butów. Sięgasz tylko po zmiotkę buch do szczeliny i po wszystkim

Poniżej masz link do Beama wprost do szufelki - nie włączaj ssania bo Ci go wciągnie:-)

 

http://www.beam.pl/sklep.cgi?area=38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Siedzę przed telewizorem, ogladam ciekawy program a tu mąz zaczyna odkurzać. Nie muszę nawet robić głośniej. Niech sobie odkurza, choc ja odkurzałam wczoraj. . Robi to dokładnie, długo, w całym domu. Żadnych niepożadanych zapachów, żadnego zahaczania o meble . Mówi,że polubił odkurzanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 4 months później...

Jestem za choć cena mnie odstraszyła.

 

7 gniazd + 2 szufelki =7700 zł

 

narazie sie waham, choć instalacje chciałabym zrobić w wylewkach

do kogo sie powinnam zgłosić? do przedstawiciela handlowego z danej firmy, czy do hydraulika...

 

bo facet z beama zarzyczył sobie za rozłożenie instalacji - 2200 zł :o tez sporo, a Wy tu piszecie o kosztach rzędu 500 zł???

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za choć cena mnie odstraszyła.

 

7 gniazd + 2 szufelki =7700 zł

 

narazie sie waham, choć instalacje chciałabym zrobić w wylewkach

do kogo sie powinnam zgłosić? do przedstawiciela handlowego z danej firmy, czy do hydraulika...

 

bo facet z beama zarzyczył sobie za rozłożenie instalacji - 2200 zł :o tez sporo, a Wy tu piszecie o kosztach rzędu 500 zł???

 

 

Pozdrawiam

 

to chyba z odkurzaczem ? ja z w wawie na bartyckiej za instalacje 3 gniazd+szufelka zapłaciłam łącznie: materiały plus robocizna 1150zł brutto do tego dojdzie odkurzacz beams za jakieś 2750 zł czyli wszystko razem 3900

 

czemu chcesz tak dużo gniazdek, chyba ze masz ogromny dom? dla mnie podstawą powinno być jak najrzadsze przełączanie rury do gniazdek

u mnie na dom 215 pow. uż. wyszło 1 gniazdko dwustronne na dół- z dużym zapasem bez problemu go odkurzę, w kuchni szufelka, w garazu gniazdo w odkurzaczu, na górze dwa gnizada w tym jedno dwustrone i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...