Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Odkurzacz centralny - plusy i minusy


Pedro

Odkurzacz centralny  

349 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Odkurzacz centralny



Recommended Posts

no wiec wychodzi ze jakies 2 kola wiecej niz tani zwykly odkurzacz

 

Porównanie OC do odkurzacza za 150PLN wydaje mi się mocno niewłaściwe.

Porównajcie sobie ceny OC do sprzętu na również odpowiednim poziomie - np. Rainbow, Dyson. I wtedy cena OC nie będzie już tak szokująca.

no jakieś 2 - 3 razy więcej...... zależy co kogo szokuje.... :wink:

Wiesz napewno, czy tylko myślisz, że wiesz? Bo już kiedyś pytałem, czy masz - ale nie odpowiedziałeś...

Bzdury waść pleciesz, a ludzie czytają i nie daj Boże ktoś w to uwierzy...

 

zalezy do kogo piszesz bo cytujesz wiecej niz jedna osobe

 

jesli do mnie to mam instalacje ktora sam polozylem a nie mam jeszcze jednostki centralnej, ktora ma w planie kupic w zestawie za nieco wiecej niz 2 tysie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

uwielbiacie takie tematy z pytaniami: czy lepiej być zdrowym, pięknym i bogatym czy chorym, grubym i biednym, lepiej jeździć samochodem czy łazić na piechotę. Jak można zadawać pytanie czy chłodzić się wiatrakiem czy klimą - ludzie porównujecie dwie różne rzeczy i tak ciągniecie tę czczę dyskusję kilometrami (z resztą nie pierwszą na ten temat)

 

Co z tego że kosztuje, co z tego, wygoda kosztuje a jeżlei ktoś uważa inaczej że to niewygodne to niech sobie wsadzi gwoździa do buta i przekona innych że mu wygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec wychodzi ze jakies 2 kola wiecej niz tani zwykly odkurzacz

 

Porównanie OC do odkurzacza za 150PLN wydaje mi się mocno niewłaściwe.

Porównajcie sobie ceny OC do sprzętu na również odpowiednim poziomie - np. Rainbow, Dyson. I wtedy cena OC nie będzie już tak szokująca.

no jakieś 2 - 3 razy więcej...... zależy co kogo szokuje.... :wink:

Wiesz napewno, czy tylko myślisz, że wiesz? Bo już kiedyś pytałem, czy masz - ale nie odpowiedziałeś...

Bzdury waść pleciesz, a ludzie czytają i nie daj Boże ktoś w to uwierzy...

 

"nie daj Boże" to ktoś uwierzy, że OC jest "nieco droższy" od klasycznego.... i wtedy może być zdziwienie....

 

OC nie mam, ale miałem wielokrotnie okazję zobaczyć działający - rodzinka ma.... ba! sam nim sprzątałem...... dlatego śmieszą mnie wszelkie teksty powtarzające reklamowe "zalety" OC i "wady" zwykłego..... a to ciężki, a to kabel, a to rura, a to głośny...... czasami mam wrażenie że o swoich doświadczeniach piszą sami inwalidzi po 90-tce..... no sorry, ale tak brzmią te lamenty.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiacie takie tematy z pytaniami: czy lepiej być zdrowym, pięknym i bogatym czy chorym, grubym i biednym, lepiej jeździć samochodem czy łazić na piechotę. Jak można zadawać pytanie czy chłodzić się wiatrakiem czy klimą - ludzie porównujecie dwie różne rzeczy i tak ciągniecie tę czczę dyskusję kilometrami (z resztą nie pierwszą na ten temat)

 

Co z tego że kosztuje, co z tego, wygoda kosztuje a jeżlei ktoś uważa inaczej że to niewygodne to niech sobie wsadzi gwoździa do buta i przekona innych że mu wygodnie

 

do tej dyskusji argument ani przypiął, ani wypiął.....niegdy nie twierdziłem że OC jest NIEWYGODNY natomiast klasyczny wygodny..... nie o tym toczy się dyskusja.....

chyba retoryka jest Ci kompletnie obca....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"nie daj Boże" to ktoś uwierzy, że OC jest "nieco droższy" od klasycznego.... i wtedy może być zdziwienie....

 

OC nie mam, ale miałem wielokrotnie okazję zobaczyć działający - rodzinka ma.... ba! sam nim sprzątałem...... dlatego śmieszą mnie wszelkie teksty powtarzające reklamowe "zalety" OC i "wady" zwykłego..... a to ciężki, a to kabel, a to rura, a to głośny...... czasami mam wrażenie że o swoich doświadczeniach piszą sami inwalidzi po 90-tce..... no sorry, ale tak brzmią te lamenty.....

 

zalezy co dla kogo jest nieco

 

dla mnie 2 kola to maksymalnie nieco

 

mam 31 lat i jak w tej chwli nosze nawet nieca 2kg odkurzacz sprzatajac schody w 3-kondygnacyjnym domu to juz nie moge sie doczekac jak znajdziemy czas aby wybrac jednostke centralna i ja zamontowac w garazu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"nie daj Boże" to ktoś uwierzy, że OC jest "nieco droższy" od klasycznego.... i wtedy może być zdziwienie....

 

OC nie mam, ale miałem wielokrotnie okazję zobaczyć działający - rodzinka ma.... ba! sam nim sprzątałem...... dlatego śmieszą mnie wszelkie teksty powtarzające reklamowe "zalety" OC i "wady" zwykłego..... a to ciężki, a to kabel, a to rura, a to głośny...... czasami mam wrażenie że o swoich doświadczeniach piszą sami inwalidzi po 90-tce..... no sorry, ale tak brzmią te lamenty.....

 

zalezy co dla kogo jest nieco

 

dla mnie 2 kola to maksymalnie nieco

 

mam 31 lat i jak w tej chwli nosze nawet nieca 2kg odkurzacz sprzatajac schody w 3-kondygnacyjnym domu to juz nie moge sie doczekac jak znajdziemy czas aby wybrac jednostke centralna i ja zamontowac w garazu :D

 

mam lat nieco więcej i ...... .mogę Ci tylko współczuć......

pomyśleć, że worek cementu, którym się operuje na budowie waży 50 kg..... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mam lat nieco więcej i ...... .mogę Ci tylko współczuć......

pomyśleć, że worek cementu, którym się operuje na budowie waży 50 kg..... :o

 

hmmmmmm

 

ja kupowalem takie po 25kg ...

 

worki i owszem nosilem ale trzymalem je w reku max po kilanascie sekund robiac kilka krokow na plaskiej powierzchni i to tylko przez jakis czas (czas budowy)

 

o sprzataniu tego powiedziec nie mozna

 

nikt nikogo nie przekona

 

jak ktos podsumowal wczesniej:

 

wole byc bogaty, piekny i madry a Ty przekonuj innych ze lepiej byc biednym, brzydkim i glupim - powodzenia :o

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mam lat nieco więcej i ...... .mogę Ci tylko współczuć......

pomyśleć, że worek cementu, którym się operuje na budowie waży 50 kg..... :o

 

hmmmmmm

 

ja kupowalem takie po 25kg ...

 

worki i owszem nosilem ale trzymalem je w reku max po kilanascie sekund robiac kilka krokow na plaskiej powierzchni i to tylko przez jakis czas (czas budowy)

 

 

chcesz powiedzieć przez to, że ten ciężki, 2 kg! odkurzacz klasyczny trzymasz cały czas na rękach gdy sprzątasz ??? :o

 

nigdzie nie przekonuję innych że mają być głupi i brzydcy...... czyżbyś też nie zrozumiał istoty dyskusji ? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz BOHO jak nikt na tym forum wk...wiasz mnie ogromnie swoimi mądrościami porównując pięść do nosa. Co ma człowieku wspólnego odkurzacz klasyczny z centralnym, tylko to coś w nazwie ODKURZACZ to tak jak byś porównywał zamek błyskawiczny do królewkiego, skończ tę bzdurną pogadankę i zajmij się porównywaniem nóg do samochodu, też przemieszczają człowieka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOHO Ty po prostu uważasz, że jest Ci to niepotrzebne - i to jest Twoja sprawa, niech sobie tak zostanie, ja Ciebie przekonywać nie muszę i nie zamierzam.

Chodzi tylko o to, abyś dopuścił do siebie myśl, że Twój pogląd nie musi być jedynym słusznym (to właśnie mnie trochę w tej dyskusji zacietrzewia ;), bo po prostu nie toleruję takiego podejścia do spraw) - ba, tam gdzie jest 10 różnych osób, jest 10 róznych racji - i każda jest słuszna i jedyna ;)

Tak więc proponuję skończmy to przekonywanie się - padły argumenty i za, i przeciw, i kto będzie miał chęć skorzystać, poczyta i wyrobi sobie swoje własne zdanie, i kupi albo nie kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

Ludziska, najważniejsze jak zawsze, żeby te plusy nie przesłoniły minusów. Zresztą niektórzy czasem minusy uważają za plusy, lub plusy uważają za minusy... stąd te mikrospory. W imieniu autora wątku proszę kogoś, kto ma już OC, o usystematyzowanie postu:

1. Plusy:......

2. Minusy:......

3. Plusy lub minusy (jak kto woli):....

 

ps. rozumiem że cena może pojawić się w każdym z tych trzech punktów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, w restauracji pewnie także czytacie kartę od prawej do lewej, nie to na co macie ochotę tylko ile kosztuje. Jeszcze raz dla tych co nie zrozumieli moich postów:

 

cena nie gra roli, nie ma co porównywać, nie ma konkurencji dla OC a ten kibel na drucie nie jest nawet namiastką tego o czym piszecie, można wiele rzeczy tak porównywać wymamlaną papkę przez indianina z glizdy którą upolował i homara z kawiorem i szampanem albo mercedesa klasy s do poloneza, raczej nie ma co porównywać, można jedynie pomażyć tak jak BOHO, Ty BOHO marzysz o luksusie a OC jest jednym z elementów luksusu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz BOHO jak nikt na tym forum wk...wiasz mnie ogromnie swoimi mądrościami porównując pięść do nosa. Co ma człowieku wspólnego odkurzacz klasyczny z centralnym, tylko to coś w nazwie ODKURZACZ.....

 

no i skucha!

nie tylko mają wspólnego COŚ W NAZWIE, ale przede wszystkim spełniają TĘ SAMĄ FUNKCJĘ! to chyba całkiem niemało żeby móc pokusić się o porównanie....

 

to tak jak byś porównywał zamek błyskawiczny do królewkiego, skończ tę bzdurną pogadankę i zajmij się porównywaniem nóg do samochodu, też przemieszczają człowieka

 

i znowu skucha!

te rzeczy spełniają akurat RÓŻNE FUNKCJE......

 

 

masz jakieś kłopoty z definiowaniem pojęć ? :o

 

PS. widzę że nie trzymasz ciśnienia i niepotrzebnie zaczynasz się denerwować......dbaj o kulturalne słownictwo - odzywki to może zostaw do domu, jeśli to u Ciebie przyjęte i oczywiste.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozłożyłem rurki, ponieważ nie zauważyłem minusów. No, może chwilę zastanowiłem się, czy warto potem wyjąć 2,5 koła na coś, co nie było w planach. Czy warte, powiem za rok, dwa.

Ja, panie Kowalio, w knajpie patrzę na obie strony menu, jak większość ludzi. Jeśli Ty nie, to jesteś szczęściarzem... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...