Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Odkurzacz centralny - plusy i minusy


Pedro

Odkurzacz centralny  

349 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Odkurzacz centralny



Recommended Posts

oj BOHO, wybierasz to co Ci jest przydatne z moich wypowiedzi i obrażasz mnie a ja CIebie nie, chyba że masz ochotę ....

pisałem o porównaniu funkcjonalności nóg i samochodu a o zamkach z nazewnictwa, nie bądź prostakiem i naucz się czytać dokładnie, o reszcie co miałem w zamian za Twoje wywody jakoś nie przytaczasz, ale po co, dyskusja z Tobą jest oczywista - nie ma dyskusji bo jest nie na temat !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

BOHO Ty po prostu uważasz, że jest Ci to niepotrzebne - i to jest Twoja sprawa, niech sobie tak zostanie, ja Ciebie przekonywać nie muszę i nie zamierzam.

super!

Chodzi tylko o to, abyś dopuścił do siebie myśl, że Twój pogląd nie musi być jedynym słusznym (to właśnie mnie trochę w tej dyskusji zacietrzewia ;),

ależ dopuszczam!

bo po prostu nie toleruję takiego podejścia do spraw) - ba, tam gdzie jest 10 różnych osób, jest 10 róznych racji - i każda jest słuszna i jedyna ;)

Tak więc proponuję skończmy to przekonywanie się - padły argumenty i za, i przeciw, i kto będzie miał chęć skorzystać, poczyta i wyrobi sobie swoje własne zdanie, i kupi albo nie kupi.

 

rzecz w tym, że niektóre podawane "argumenty" są po prostu śmieszne i to o tym tylko ja piszę....... a wszyscy doszukują się u mnie jakiejć nienawiści do OC..... a tu nic z tych rzeczy......

kupujcie! używajcie! cieszcie się!

tylko nie piszcie pierdoł, jak to się strasznie i nieustannie plącze kabel, czy jak sie strasznie wszystko naookoło obija odkurzaczem klasycznym..... albo jak te potwory nieludzko wyją i są taaaaaakie ciężkie , bo ważą caaaaałe 2 kg....... no nie róbcie sobie jaj.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, panie Kowalio, w knajpie patrzę na obie strony menu, jak większość ludzi. Jeśli Ty nie, to jesteś szczęściarzem... :wink:

 

wyobraź sobie że ja też, ale tam tylko zerkam, co by nie przepłacić a jak mnie nie stać na coś do jedzenia w knajpie to idę do baru mlecznego lub robię sobie kanapkę

 

aby było na temat

 

- bar mleczny - słoń na drucie

- kanapka - szczotka i ścierka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie piszcie pierdoł, jak to się strasznie i nieustannie plącze kabel...

dodaj - w porównaniu OC

czy jak sie strasznie wszystko naookoło obija

w porównaniu z OC

albo jak te potwory nieludzko wyją

w porównaniu z odległym OC

i są taaaaaakie ciężkie , bo ważą caaaaałe 2 kg....... no nie róbcie sobie jaj.... :lol:

w porównaniu z OC wiszącym na ścianie

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzecz w tym, że niektóre podawane "argumenty" są po prostu śmieszne i to o tym tylko ja piszę....... a wszyscy doszukują się u mnie jakiejć nienawiści do OC..... a tu nic z tych rzeczy......

kupujcie! używajcie! cieszcie się!

tylko nie piszcie pierdoł, jak to się strasznie i nieustannie plącze kabel, czy jak sie strasznie wszystko naookoło obija odkurzaczem klasycznym..... albo jak te potwory nieludzko wyją i są taaaaaakie ciężkie , bo ważą caaaaałe 2 kg....... no nie róbcie sobie jaj.... :lol:

Rzecz w tym, że to co dla Ciebie jest śmieszne, dla innych może być ważne - jesteś w stanie to pojąć czy raczej nie bardzo?

Na przykład dla mnie hałas Zelmera czy Rainbowa jest nieakceptowalny - jestem go w stanie znieść 10...15 minut, a potem mam ochotę kogoś zabić.

Szum OC jest znośniejszy - przynajmniej nie wyje.

I to dla mnie było jednym z najważniejszych powodów, dla których zrobiłem sobie OC. Śmieszne. nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj BOHO, wybierasz to co Ci jest przydatne z moich wypowiedzi i obrażasz mnie a ja CIebie nie, chyba że masz ochotę ....

pisałem o porównaniu funkcjonalności nóg i samochodu a o zamkach z nazewnictwa, nie bądź prostakiem i naucz się czytać dokładnie, o reszcie co miałem w zamian za Twoje wywody jakoś nie przytaczasz, ale po co, dyskusja z Tobą jest oczywista - nie ma dyskusji bo jest nie na temat !!

 

 

odpowiedziałem i zacytowałem po kolei CAŁY Twój jeden post, bez żadnego dobierania i wybierania tekstu.... i w CAŁYM tym jednym poście wskazałem głupoty, które wysmarowałeś.... jeśli masz jakieś kłopoty z pisaniem, nie jest t o moją winą - uwierz mi.....

 

PS. jeszcze raz dla nierozumiejących po polsku: odzywki to do domciu - żonka, dzieci, rodzice..... oni na pewno Cię zrozumieją.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzecz w tym, że niektóre podawane "argumenty" są po prostu śmieszne i to o tym tylko ja piszę....... a wszyscy doszukują się u mnie jakiejć nienawiści do OC..... a tu nic z tych rzeczy......

kupujcie! używajcie! cieszcie się!

tylko nie piszcie pierdoł, jak to się strasznie i nieustannie plącze kabel, czy jak sie strasznie wszystko naookoło obija odkurzaczem klasycznym..... albo jak te potwory nieludzko wyją i są taaaaaakie ciężkie , bo ważą caaaaałe 2 kg....... no nie róbcie sobie jaj.... :lol:

Rzecz w tym, że to co dla Ciebie jest śmieszne, dla innych może być ważne - jesteś w stanie to pojąć czy raczej nie bardzo?

Na przykład dla mnie hałas Zelmera czy Rainbowa jest nieakceptowalny - jestem go w stanie znieść 10...15 minut, a potem mam ochotę kogoś zabić.

Szum OC jest znośniejszy - przynajmniej nie wyje.

I to dla mnie było jednym z najważniejszych powodów, dla których zrobiłem sobie OC. Śmieszne. nie?

 

a jaki był głośny Rainbow ? w dB?

bo na przykład http://www.electrolux.com.au/node81.aspx?productid=16800&benefitid=240 ma raptem 71 dB......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie piszcie pierdoł, jak to się strasznie i nieustannie plącze kabel...

dodaj - w porównaniu OC

czy jak sie strasznie wszystko naookoło obija

w porównaniu z OC

albo jak te potwory nieludzko wyją

w porównaniu z odległym OC

i są taaaaaakie ciężkie , bo ważą caaaaałe 2 kg....... no nie róbcie sobie jaj.... :lol:

w porównaniu z OC wiszącym na ścianie

:wink:

 

albo jak się zasuwa z tą 9cio metrową rurą........ w porównaniu z O klasycznym..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS. jeszcze raz dla nierozumiejących po polsku: odzywki to do domciu - żonka, dzieci, rodzice..... oni na pewno Cię zrozumieją.....

 

w domu jak bym miał do czynienia z kimś takim to bym mieszkał sam, a radę mogę Ci dać także podobną - wciskaj swoim domownikom taką ciemotę, pewnie oni Cię zrozumieją, bo jak zauważyłeś większość na tym forum NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki był głośny Rainbow ? w dB?

bo na przykład http://www.electrolux.com.au/node81.aspx?productid=16800&benefitid=240 ma raptem 71 dB......

G.... mnie obchodzi, ile to było dB. Przeszkadzało mi wycie silnika.

A teraz mi nie przeszkadza i jestem zadowolony.

I długa rura mi nie przeszkadza też, wiesz?

Nie wierzysz, co?

I to właśnie jest tutaj najśmieszniejsze, że i tak wiesz lepiej.

Twoje zoo, Twoje małpy.

Moje zoo, moje małpy.

I niech tak zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS. jeszcze raz dla nierozumiejących po polsku: odzywki to do domciu - żonka, dzieci, rodzice..... oni na pewno Cię zrozumieją.....

 

w domu jak bym miał do czynienia z kimś takim to bym mieszkał sam, a radę mogę Ci dać także podobną - wciskaj swoim domownikom taką ciemotę, pewnie oni Cię zrozumieją, bo jak zauważyłeś większość na tym forum NIE

 

dobrze że zrozumiałeś przynajmniej to....

i sprawdź w necie, co oznacza słowo : funkcja, bo inaczej znowu Ci się zamki pomylą i nazwy odkurzaczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki był głośny Rainbow ? w dB?

bo na przykład http://www.electrolux.com.au/node81.aspx?productid=16800&benefitid=240 ma raptem 71 dB......

G.... mnie obchodzi, ile to było dB. Przeszkadzało mi wycie silnika.

A teraz mi nie przeszkadza i jestem zadowolony.

I długa rura mi nie przeszkadza też, wiesz?

Nie wierzysz, co?

I to właśnie jest tutaj najśmieszniejsze, że i tak wiesz lepiej.

Twoje zoo, Twoje małpy.

Moje zoo, moje małpy.

I niech tak zostanie.

 

jak się ktoś naogląda reklam i g..... kupi to mu wyje...... proste.....nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się ktoś naogląda reklam i g..... kupi to mu wyje...... proste.....nie ?

Palant jesteś - proste, nie?

Z bałwanami nie rozmawiam.

Nara, pa!

 

dobrze trafiłem z tym "udanym zakupem" Rainbow'a , co ? :lol: co też z mózgu robią ludziom te reklamy.....

 

PS. to samo co już radziłem innemu koledze - odzywki osobiste to do domciu a nie na forum....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemożliwy jesteś BOHO i uparty, nie rozumiesz po ludzku ? nikt nie ma życzenia kupować słonia na drucie bo taniej :D :D :D :D a tymbardziej go porównywać do czegokolwiek, idea postu się zatraciła, nikt nie pytał o to coś na kablu tylko o OC

 

czy ja gdziekolwiek pisałem, żeby coś kupować "bo taniej" ? ? ? :o

jednak masz jakieś problemy z tekstem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się ktoś naogląda reklam i g..... kupi to mu wyje...... proste.....nie ?

Palant jesteś - proste, nie?

Z bałwanami nie rozmawiam.

Nara, pa!

 

Nie rozmawiaj z głupkiem, bo najpierw doprowadzi Cię do swojego poziomu a później zwycięży doświadczeniem.

 

Jeśli chodzi o OC, montuję. Koszt:

1. Rurki kształtki i gniazda 800 zł (4 gniazda, 3 szufelki).

2. Odkurzacz wraz z rurą 2000 zł.

 

Powód:

1. Nie ciągam odkurzacza i nie przepinam go w każdym pomieszczeniu.

2. Wywalam powietrze z procesu odkurzania na zewnątrz nie używając filtra

3. Nie dbam o głośność odkurzacza bo wisi w garażu

4. Mam trzy szufelki (w wiatrołapie, w kuchni, przy kominku) i nie muszę wyciągać odkurzacza coby posprzątać.

 

Generalnie - robię to dla wygody a nie jakichś durnowatych filtrów, decybeli czy poobijanych mebli i futryn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...