Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Odkurzacz centralny - plusy i minusy


Pedro

Odkurzacz centralny  

349 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Odkurzacz centralny



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kiedyś wykonywałem prace budowlane w IPiN (instytut psychiatrii i neurologii na SObieskiego W-wa) tam też pensjonariusze zadawali przez okna takie pytania, nie umiałem na nie odpowiadać, widocznie nigdy się do tego nie nadawałem

 

zajmij się wykonywaniem prac, zamiast dyskusjami..... ze słowem pisanym masz kłopot..... może przynajmniej te prace są w porządku.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą różnicą, zę ci ludzie byli zabawni a Ty BoHo nie jesteś to co wypisujesz na forum pod moim imieniem to już nie zabawa

 

a co ja niby takiego wypisuję "pod Twoim imieniem" ? co w dodatku nie jest zabawne? może jakiś przykład....

 

PS. chyba "pod Twoim adresem" :-? .... bo pod imieniem absolutnie NIC nie pisałem.... chyba że tego nie rozróżniasz.... :-? a szkoda.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ci się pośle parę wiąch, to rzeczywiście źle, nie powinno się ale nie rozumiesz, jak grzecznie Ci mówię odwal się to także nie dociera, co jest trzecim argumentem jaki zrozumiesz? Nikt Cię nie lubi idź sobie gdzie indziej ... grzecznie proszę

 

a co do opowiedzi na Twoje pytanie ... to nie mieszaj moich domowników do naszej dyskusji, także grzecznie proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ci się pośle parę wiąch, to rzeczywiście źle, nie powinno się ale nie rozumiesz, jak grzecznie Ci mówię odwal się to także nie dociera, co jest trzecim argumentem jaki zrozumiesz? Nikt Cię nie lubi idź sobie gdzie indziej ...

 

:lol: :lol: :lol:

 

co Ty ? jakieś "prace wykonywałeś" przy piaskownicy, czy co ? że tak się osłuchałeś ?

 

proś, proś.....a będzie Ci dane.....mówi Księga....

 

a wiąchy to sobie właśnie w domku poćwicz, a nie na publicznym forum....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nieodparte wrażenie, że BOHO ma jakiś problem :roll:

Rodzinka ma odkurzacz centralny, ba nawet dała mu się nim "pobawić" :D a on z jakiegoś powodu nie ma OC :cry: i sam siebie próbuje przekonać, że OC jest mu niepotrzebny...wmawia sobie a przy okazji innym, że OC jest zupełnie nieprzydatnym i niepraktycznym wynalazkiem... Podaje linki na strony z jakimiś małymi odkurzaczami... jednym słowem przeżywa :wink:

 

To już kolejny wątek, w którym się "produkuje" i wchodzi w "pyskówki" z innymi forumowiczami...

Apeluję w tym miejscu, żeby dał już sobie spokój.. To forum służy wymianie doświadczeń.. BOHO napisał, że sprzątał OC i mu nie pasuje, woli mniejsze odkurzacze i już... niech tak zostanie... a jak już bardzo chce podystkutować to niech założy nowy wątek o małych "trąbalskich" i niech tam pieje z zachwytu nad nimi wykazując ich wyższość nad OC..... Może tam znajdzie entuzjastów zwykłych odkurzaczy....

 

Ja nie słyszałam, żeby ktoś kto ma centralny odkurzacz byłby niezadowolony i chciałby "wrócić"...do odkurzania domu małym odkurzaczem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nieodparte wrażenie, że BOHO ma jakiś problem :roll:

Rodzinka ma odkurzacz centralny, ba nawet dała mu się nim "pobawić" :D a on z jakiegoś powodu nie ma OC :cry: i sam siebie próbuje przekonać, że OC jest mu niepotrzebny...wmawia sobie a przy okazji innym, że OC jest zupełnie nieprzydatnym i niepraktycznym wynalazkiem... Podaje linki na strony z jakimiś małymi odkurzaczami... jednym słowem przeżywa :wink:

 

To już kolejny wątek, w którym się "produkuje" i wchodzi w "pyskówki" z innymi forumowiczami...

Apeluję w tym miejscu, żeby dał już sobie spokój.. To forum służy wymianie doświadczeń.. BOHO napisał, że sprzątał OC i mu nie pasuje, woli mniejsze odkurzacze i już... niech tak zostanie... a jak już bardzo chce podystkutować to niech założy nowy wątek o małych "trąbalskich" i niech tam pieje z zachwytu nad nimi wykazując ich wyższość nad OC..... Może tam znajdzie entuzjastów zwykłych odkurzaczy....

 

Ja nie słyszałam, żeby ktoś kto ma centralny odkurzacz byłby niezadowolony i chciałby "wrócić"...do odkurzania domu małym odkurzaczem.....

 

gdzie ja napisałem, że OC mi nie pasuje ? :o

gdzie ja napisałem, że wolę mniejsze odkurzacze ? :o

 

ja pisałem o ARGUMENTACH..... najczęściej mocno naciąganych jeśli nie kompletnie śmiesznych.... paniał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz BOHO pajacu, tak sobie brzdąkasz i brzdąkasz, może ktoś wie ktoś ty, chętnie bym posłuchał co masz do wybrzdąkania w moim kierunku jeszcze

poprzeglądam sobie posty i internet za twoim nikiem , może na coś natrafię i se pokpisz wtedy do syta

dawno wiedziałem że z c-h-u-j-e-m się nie rozmawia ale chciałem grzecznie, myślałem że to działa, ale jak zwykle miałem rację - nie działa

 

jesteś jak poj-eb-any tirowiec z CB na drodze co to nikt niby nie wie kto mówi, ale do czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pisałem o ARGUMENTACH..... najczęściej mocno naciąganych jeśli nie kompletnie śmiesznych

 

A w którym miejscu udało Ci się skutecznie podważyć argumenty ZA?

To raczej Twoje wypowiedzi zaliczyłabym do mocno naciąganych i śmiesznych.

 

Przypomnijmy :wink:

 

ARGUMENTY ZA:

 

1) Powietrze wylatuje na zewnątrz budynku i nie powoduje zawirowań w pomieszczeniu odkurzanym....

(nie do podważenia)

 

2) Nie trzeba ciągnąć za sobą odkurzacza i martwić się czy starczy przewodu, tym samym nie ma konieczności przerywania pracy i szukania gniazdek do podłączenia. Podłączam rurę odkurzacza do jednego gniazda i odkurzam cały parter.

Ciekawe jak tego dokonać przy użyciu "trąbalskiego"?. Wolę operować jedną rurą, niż "zmagać się" z rurą, odkurzaczem i jeszcze przewodem. Bo zaraz może napiszesz, że są odkurzacze z bardzo długim przewodem, lub że można użyć przedłużacza....

 

3) Wygodniejsze odkurzanie schodów

nie piszę, że odkurzanie schodów przy pomocy tradycyjnego odkurzacza jest niemożliwe. Po prostu wygodniej odkurzyć schody CO, ....tak nie chce mi się dzwigać odkurzacza w ręku...

 

4) Nie trzeba ciągnąć za sobą odkurzacza i martwić się, że porysuje parkiet...

Pisałeś, że gumowe kółeczka nie rysują... ja uważam że rysują...tym samym nie przekonałeś mnie.....

 

5) W ogóle nie trzeba nic za sobą ciągnąć, tylko wystarczy operować jedną rurą, którą i tak się ma przy tradycyjnym odkurzaczu...

Z ironią pisałeś, że może operowanie 7m czy 9 m rurą może jest łatwiejsze.. - tak bo masz tylko rurę, a nie rurę, odkurzacz i przewód..... i może jeszcze im dłuższa tym lepsza....Tak lepsza... i można to już stwierdzić odkurzając zwykłym odkurzaczem, kiedy trzeba odkurzyć coś co jest wysoko. Wchodzę na drabinę i co? Przy zwykłym odkurzaczu musi być druga osoba do pomocy, która przytrzyma zwykły odkurzacz, nawet nie wiem jak lekki.... bo sama rura tak wysoko nie sięga. Nie ma tego problemu przy OC... Kolejny raz nie przekonałeś mnie...

 

6) Poziom hałasu... Jeśli jednostka centralna jest w garażu i oddalona jest od pomieszczeń to nie słychać odkurzacza, a przynajmniej nie jest to uciążliwe

W odpowiedzi na to podajesz link do odkurzacza, który jest akurat bardzo cichy.... ale coś za coś.... Taki odkurzacz jest przede wszystkim mały, trzeba w nim wymieniać często worki, trzeba go za sobą ciągnąć.. nie ma takiej mocy jak OC.... innymi słowy... nie przekonałeś mnie.....

 

ARGUMENTY PRZECIW:

 

Cena.... ???

Ale.... dla posiadaczy rainbow'ów... to nie jest żaden argument....

Poza tym nic nie ma za darmo....

 

.... paniał ?

 

Chyba "paniała" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że na tym forum też trafiają sie pajace (BOHO) a myślałem że tutaj jest normalnie. Jestem nowy na forum ale jego wypowiedzi są delikatnie mówiąc pojechane. Dobra pomijamy gościa dzięki większości wypowiedzi przekonałem się ze warto postarać sie o OC. Decyzja zapadła będzie w moim domku takie urządzenie. :lol: :lol: :lol:

 

 

PS. BOHO masz za słabe argumenty aby polemizować w tym wątku więc odpuść sobie. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz BOHO pajacu, tak sobie brzdąkasz i brzdąkasz, może ktoś wie ktoś ty, chętnie bym posłuchał co masz do wybrzdąkania w moim kierunku jeszcze

poprzeglądam sobie posty i internet za twoim nikiem , może na coś natrafię i se pokpisz wtedy do syta

dawno wiedziałem że z c-h-u-j-e-m się nie rozmawia ale chciałem grzecznie, myślałem że to działa, ale jak zwykle miałem rację - nie działa

 

jesteś jak poj-eb-any tirowiec z CB na drodze co to nikt niby nie wie kto mówi, ale do czasu

 

ja bym jednak prosil o zachowanie odpowiedniego poziomu zwlaszcza w slowie pisanym

 

Uzywanie slow w ktore wciskasz myslniki jest moim zdaniem niedopuszczakne

 

To ze KTOS nie szanuje a wrecz obraza forumowiczow nie znaczy, ze Tobie takie posty ujda plazem - ja aprobaty nie wyrazam :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz BOHO pajacu, tak sobie brzdąkasz i brzdąkasz, może ktoś wie ktoś ty, chętnie bym posłuchał co masz do wybrzdąkania w moim kierunku jeszcze

poprzeglądam sobie posty i internet za twoim nikiem , może na coś natrafię i se pokpisz wtedy do syta

dawno wiedziałem że z c-h-u-j-e-m się nie rozmawia ale chciałem grzecznie, myślałem że to działa, ale jak zwykle miałem rację - nie działa

 

jesteś jak poj-eb-any tirowiec z CB na drodze co to nikt niby nie wie kto mówi, ale do czasu

 

no chłopcze....... tutaj to naruszyłeś regulamin...... ciekawe, co powie admin.....

poprzeglądam sobie posty i internet za twoim nikiem , może na coś natrafię i se pokpisz wtedy do syta...

 

:lol: :lol: :lol: już się strasznie boję..... jeszcze zapomniałeś wspomnieć żeś z częstochowskiej MAFII ! ale straszny koleś ! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz BOHO pajacu, tak sobie brzdąkasz i brzdąkasz, może ktoś wie ktoś ty, chętnie bym posłuchał co masz do wybrzdąkania w moim kierunku jeszcze

poprzeglądam sobie posty i internet za twoim nikiem , może na coś natrafię i se pokpisz wtedy do syta

dawno wiedziałem że z c-h-u-j-e-m się nie rozmawia ale chciałem grzecznie, myślałem że to działa, ale jak zwykle miałem rację - nie działa

 

jesteś jak poj-eb-any tirowiec z CB na drodze co to nikt niby nie wie kto mówi, ale do czasu

 

ja bym jednak prosil o zachowanie odpowiedniego poziomu zwlaszcza w slowie pisanym

 

Uzywanie slow w ktore wciskasz myslniki jest moim zdaniem niedopuszczakne

 

To ze KTOS nie szanuje a wrecz obraza forumowiczow nie znaczy, ze Tobie takie posty ujda plazem - ja aprobaty nie wyrazam :cry:

 

a kto obraża forumowiczów? jakieś konkrety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że na tym forum też trafiają sie pajace (BOHO) a myślałem że tutaj jest normalnie. Jestem nowy na forum ale jego wypowiedzi są delikatnie mówiąc pojechane. Dobra pomijamy gościa dzięki większości wypowiedzi przekonałem się ze warto postarać sie o OC. Decyzja zapadła będzie w moim domku takie urządzenie. :lol: :lol: :lol:

 

 

PS. BOHO masz za słabe argumenty aby polemizować w tym wątku więc odpuść sobie. :evil:

 

widać że jesteś nowy...... więc przeczytaj sobie najpierw regulamin, żeby wiedzieć że wyzwiska są zabronione....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz BOHO pajacu, tak sobie brzdąkasz i brzdąkasz, może ktoś wie ktoś ty, chętnie bym posłuchał co masz do wybrzdąkania w moim kierunku jeszcze

poprzeglądam sobie posty i internet za twoim nikiem , może na coś natrafię i se pokpisz wtedy do syta

dawno wiedziałem że z c-h-u-j-e-m się nie rozmawia ale chciałem grzecznie, myślałem że to działa, ale jak zwykle miałem rację - nie działa

 

jesteś jak poj-eb-any tirowiec z CB na drodze co to nikt niby nie wie kto mówi, ale do czasu

 

ja bym jednak prosil o zachowanie odpowiedniego poziomu zwlaszcza w slowie pisanym

 

Uzywanie slow w ktore wciskasz myslniki jest moim zdaniem niedopuszczakne

 

To ze KTOS nie szanuje a wrecz obraza forumowiczow nie znaczy, ze Tobie takie posty ujda plazem - ja aprobaty nie wyrazam :cry:

 

daj spokój ....... w Częstochowie tak się w domu mówi przy obiedzie..... gość nie zrozumie nawet, że coś nie tak..... już wczoraj o tym pisałem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja bym jednak prosil o zachowanie odpowiedniego poziomu zwlaszcza w slowie pisanym

 

Uzywanie slow w ktore wciskasz myslniki jest moim zdaniem niedopuszczakne

 

To ze KTOS nie szanuje a wrecz obraza forumowiczow nie znaczy, ze Tobie takie posty ujda plazem - ja aprobaty nie wyrazam :cry:

 

masz rację kolego, przesadziłem, przepraszam pozostałych co to czytali, juednak klapać w klawisze a frajera po mordzie to inna uciecha .... a popatrz jaki uparty nie chce bananów prostować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...