Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika budowy


Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 119
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej!!! Dzięki za miłe słowa. Nie mam za wielu kibiców przy budowie naszego domku, ponieważ za dużo tutaj nie wypisuję, raczej wklejam zdjęcia z poszczególnych etapów. A skoro ja nie piszę to nie ma co odpowiadać.

W każdym razie miło mi jak czasem ktoś zaglądnie i zostawi swój wpis.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Mika73 piękny macie już domek. My niestety jeszcze jesteśmy na etapie załatwiania formalności. Robi to za nas p. architekt oczywiście. Myślę, że jeszcze ok. 2 miesięcy i także będziemy miec już pozwolenie na budowę. Końcem kwietnia powiiniśmy zacząć swoją budowę. Wasz domek jest prześliczny. Szkoda, że mieszkam daleko bo z miłą chęcią bym chciała zobaczyć Hektora na zywo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możecie wybrać się na wycieczkę w Bieszczady :)

Nie wiem czy zwróciłaś uwagę na to, że budowę naszego hektora również rozpoczęliśmy w kwietniu (ubiegłego roku). I powiem Ci, że z jednej strony wydaje mi się, że to już tak strasznie długo trwa, a z drugiej - przecież jeszcze nie minął rok od rozpoczęcia a już niedługo można byłoby się wprowadzać. :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że mogę się wybrać na wycieczkę :) Masz rację, że rok to jest krótko, ale jak się czeka na dom to wydaje się starsznie długo. Ale już niedługo napewno się wprowadzisz, a ja dopiero zaczne budowę. Ale mam nadzieję, że też zajmie mi to tylko rok. Ja cały czas śledzę Wasze postępy :D Najchętniej już bym chciała miec wybudowany dom, bo mam dość mieszkania w bloku :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że mogę się wybrać na wycieczkę :) Masz rację, że rok to jest krótko, ale jak się czeka na dom to wydaje się starsznie długo. Ale już niedługo napewno się wprowadzisz, a ja dopiero zaczne budowę. Ale mam nadzieję, że też zajmie mi to tylko rok. Ja cały czas śledzę Wasze postępy :D Najchętniej już bym chciała miec wybudowany dom, bo mam dość mieszkania w bloku :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dzięki dziewczyny za miłe słowa. Ja też się cieszę, że "brudy" budowlane mam już za sobą. WIELKA ULGA!!!! Myślałam, że ten kurz NIGDY się nie skończy. Jeszcze tylko elewacja, meble do kuchni i parę drobnych detali i WPROWADZAMY SIĘ!!!!

Droga Meg, za bardzo nie wiem o którą farbę Ci chodzi, bo w pokojach (czyt. sypialniach) nie ma popieli. Jest tylko w salonie (cegiełka) i na klatce schodowej (tynk akrylowy).

Pozdrawiam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dziękuję!!!

Droga Meg, cicho tu, bo zbyt wylewna w swoim dzienniku nie byłam. Więc nikt nie komentował moich wpisów, bo za bardzo nie było co. Cieszę się, że jednak czasami mój dziennik gościł miłych gości (jak na przykład Ciebie), a poza tym pozostanie mi miła pamiątka moich zmagań z trudami budowy. Krok po kroczku. Dzisiaj już mieszkamy i z ulgą patrzę na te wszystkie zdjęcia, że mamy to już za sobą. :) :) :)

Trzymaj się ciepło.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 2 months później...

Witam!!!!

Przepraszam, że piszę dopiero dzisiaj. Ale nie dostałam powiadomienia, że ktoś tu zaglądnął i zostawił wpis. Okno tarasowe jest szczelne i jesteśmy z niego baaaardzo zadowoleni. Są praktyczniejsze niż zwykłe. Nie ma problemów z trzaskaniem przy przeciągach, zajmują mniej miejsca, gdy się je otworzy... itp. Niestety nasze były droższe niż zwykłe. Koszt tych drzwi - dwustronny kolor, 3-szyby - 5 tys. zł. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 1 month później...
  • 2 years później...

Cześć!

Właśnie jesteśmy na etapie budowy podobnego domku, bardzo podoba nam się Wasza dachówka, z tego co pisałaś to Nelskamp F10 stara czerń-angoba.

Czy istnieje możliwość abyśmy podjechali do Was i obejrzeli dachóweczkę?

Jesteśmy z Łodzi. Jeśli byłaby możliwość to poproszę o info na meila: [email protected]

Pozdrawiam, Edyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...