Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

IKEOWCY !!!! ŁĄCZMY SIĘ :)


Nelli Sza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 160
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ikea ma jedną wielką zaletę - cenę.

MOżna kupić sobie sofę na 2 lata a potem porąbać ją siekierą bez żalu.

I tak też robię w moim mieszkaniu.

Bywają egzemplarze, które mi się podobają , ale to pojedyńcze sztuki - nie można wszystkiego wrzucić do jednego wora, ale....

Na pewno urządziłabym w Ikei mieszkanie na wynajem. I generalnie z tym kojarzy mi sie Ikea. Być może dlatego, że w Europie w wynajętych mieszkaniach z Ikei jest wszystko ( do ostatniego noża i ściereczki) - po prostu bez żalu można wymienić, wyrzucić.

Ale w nowym domu raczej mało będzie Ikei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co z tego, że w rosji ? za niedługo będziesz jeździł rosyjskim volvo. mnie to osobiście mało interesuje, co gdzie jest robione. Jak coś mi się podoba to biorę i tyle. Każdy czuje co innego. Może dla jednego meble z ikei są bez duszy. ja nie lubie brązów, cięzkich skórzanych kanap z głowami lwa na cokole, bogato zdobionych meblościanek. A tego na całe szczęscie w ikei nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam lubię i groch i kapustę, i IKEE. Nie muszę znosić duchoty,smrodu mebli i oczu pań czy panów z salonów pełnych obaw czy aby nie dotknę eksponatu :wink: a ja właśnie lubie sobie dotknąć i pomacać :oops: na trasie kawunia w dowolnym wydaniu i nie tylko i dalej mozna dreptać do woli.Mam meble od lat i uważam,że są warte swej ceny.Nigdy nie żałuje,że cos kupiłam, a jeśli to zawsze można zwrócić-a spróbujcie gdzie indziej :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co z tego, że w rosji ? za niedługo będziesz jeździł rosyjskim volvo. mnie to osobiście mało interesuje, co gdzie jest robione. Jak coś mi się podoba to biorę i tyle. Każdy czuje co innego. Może dla jednego meble z ikei są bez duszy. ja nie lubie brązów, cięzkich skórzanych kanap z głowami lwa na cokole, bogato zdobionych meblościanek. A tego na całe szczęscie w ikei nie ma.

 

 

WŁAŚNIE !!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam lubię i groch i kapustę, i IKEE. Nie muszę znosić duchoty,smrodu mebli i oczu pań czy panów z salonów pełnych obaw czy aby nie dotknę eksponatu :wink: a ja właśnie lubie sobie dotknąć i pomacać :oops: na trasie kawunia w dowolnym wydaniu i nie tylko i dalej mozna dreptać do woli.Mam meble od lat i uważam,że są warte swej ceny.Nigdy nie żałuje,że cos kupiłam, a jeśli to zawsze można zwrócić-a spróbujcie gdzie indziej :roll:

 

NIC DODAĆ, NIC UJĄĆ :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikea ma jedną wielką zaletę - cenę.

MOżna kupić sobie sofę na 2 lata a potem porąbać ją siekierą bez żalu.

I tak też robię w moim mieszkaniu.

Bywają egzemplarze, które mi się podobają , ale to pojedyńcze sztuki - nie można wszystkiego wrzucić do jednego wora, ale....

Na pewno urządziłabym w Ikei mieszkanie na wynajem. I generalnie z tym kojarzy mi sie Ikea. Być może dlatego, że w Europie w wynajętych mieszkaniach z Ikei jest wszystko ( do ostatniego noża i ściereczki) - po prostu bez żalu można wymienić, wyrzucić.

Ale w nowym domu raczej mało będzie Ikei.

 

Zgadzam się w 100%. Nasze mieszkanko było urządzane ze świadomością że długo tu nie pomieszkamy. Rozglądam się po pokoju i... właściwie to tylko dywan nie jest z ikei. Styl mebli taki prosty bardzo mi odpowiada. Choć raczej preferuję te droższe meble z Ikei (po prostu te super super tanie są wg mnie tandetne). Siedzę właśnie na super wygodnej kanapie Tomelila a pod nogami mam podnóżek Bromma. Pełny komfort. Wszystko jest jasnokremowe. To nic że moje dziecię właśnie przyszło z rękami całymi w herbatniku. Zaraz rozepne rzepy i wrzucę do pralki pokrowiec. Jutro będzie jak nowa. Nie mam uwag. Ale... no właśnie jest ale. Przy urządzaniu mojego nowego domku Ikeę raczej będę omijać szerokim łukiem. Właśnie dlatego że jest w większości mieszkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do najbliższej Ikei mamy 100km. W mojej okolicy w mieskzaniach nie króluje Ikea :lol: Najbardziej popularne jest BRW 8) :lol: Poprostu kupić duże meble w Ikei to jest równoznaczne z transportem a przy takiej odległości to juz cena nie jest tak atrakcyjna. :wink: Dlatego ja nie uważam, że w mieszkaniach i domach króluje Ikea :lol: U nas napewno nie :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale teraz to mnie wkurzyli :evil:

Pisałem wcześniej o łóżku - tak naprawdę to wtedy łóżko mieliśmy jeszcze niekupione, tylko dokładnie wiedzieliśmy jakie chcemy. I w sobotę mieli nam je przywieźć. A przywieźli inne :-? Paragon oczywiście gdzieś przepadł wśród miliarda innych papierków, a IKEA bez paragonu palcem nie ruszy, mimo iż mają nas w swojej bazie danych i już ładnych parę tysiaków u nich wydaliśmy.

Jeśli nie znajdziemy paragonu, to pewnie łóżko będziemy musieli kupować drugi raz, a to spróbować sprzedać na Allegro, albo coś :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale teraz to mnie wkurzyli :evil:

Pisałem wcześniej o łóżku - tak naprawdę to wtedy łóżko mieliśmy jeszcze niekupione, tylko dokładnie wiedzieliśmy jakie chcemy. I w sobotę mieli nam je przywieźć. A przywieźli inne :-? Paragon oczywiście gdzieś przepadł wśród miliarda innych papierków, a IKEA bez paragonu palcem nie ruszy, mimo iż mają nas w swojej bazie danych i już ładnych parę tysiaków u nich wydaliśmy.

Jeśli nie znajdziemy paragonu, to pewnie łóżko będziemy musieli kupować drugi raz, a to spróbować sprzedać na Allegro, albo coś :(

 

nauczka - pilnowac dowodu zakupu

 

przeciez to jedyna podstawa roszczen gwarancyjnych

 

oby tylko choc po szkodzie polak okazal sie madry ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też własnie zakupiliśmy kuchnię z Ikea, zwłaszcza ze teraz jest promocja i przy zakupie mebli za 4000 dostalismy kupony na 400PLN

Na poczatku byłąm przerażona jak my to wszystko skręcimy, dopasujemy, tymczasem nie jest to wcale takie trudne. Jeszcze nam 2 szafki zostały.

Ogromnym plusem tej kuchni sa szuflady, nie dośc ze chodza cichutko i do samego końca, to jeszcze na dnie jest taka dośc gruba płyta, a nie kawałek dykty. No zadowolona jestem bardzo. MAmy fronty Staat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też własnie zakupiliśmy kuchnię z Ikea, zwłaszcza ze teraz jest promocja i przy zakupie mebli za 4000 dostalismy kupony na 400PLN

Na poczatku byłąm przerażona jak my to wszystko skręcimy, dopasujemy, tymczasem nie jest to wcale takie trudne. Jeszcze nam 2 szafki zostały.

Ogromnym plusem tej kuchni sa szuflady, nie dośc ze chodza cichutko i do samego końca, to jeszcze na dnie jest taka dośc gruba płyta, a nie kawałek dykty. No zadowolona jestem bardzo. MAmy fronty Staat :)

 

też skorzystaliśmy z tej promocji i mamy bon na 400PLN,do tego transport za 1PLN:-)

niestety szafki muszą czekać na montaż do końca sierpnia, ale też mam nadzieję,że pójdzie nam szybko i sprawnie

 

gatek, mam pytanie czy blaty też kupowaliście w Ikei, moj mąż obawia sie trochę przycinania ich, tak ,żeby wyszlo równo i ładnie,

macie może jakieś sugestie w sprawie samodzielnego montażu blatów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam

 

Planuję zakup kuchni w Ikei, chciałabym się dowiedzieć kiedy najkorzystniej jest kupić (kiedy są najfajniejsze promocje). Wiem, że teraz jest promocja na kuchnie, ale chyba to nie jedyna w roku? Przypominacie sobie może kiedy są jeszcze akcje Ikea - kuchnie. Wiem, że jest jeszcze akcja sypialnia. Chciałabym odnowić te dwa miejsce w domku i przy okazji skorzystać z jakiegoś rabatu. Nie spieszy mi się. Akcja sypialnia jest chyba w okresie zimowym. Kto pamięta kiedy warto kupować w ikei proszę o info.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...