Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Głową w bale


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z tym drugim domem to było wiadomo od początku, zresztą jakby ktoś uważnie czytał dziennik, to dawno by się zorientował....

 

Kupowaliśmy działki z właścicielkami tego drugiego w tym samym czasie. Podczas jednej z wizyt u notariusza przypadkiem wyszło, że będą także stawiać dom drewniany. Tylko my wtedy byliśmy jeszcze w tzw. czarnej dupie.... Tzn. miały wstępnie wybranego wykonawcę, nam było do tego daaaaleko.....

Żeby było śmieszniej to prawie zdecydowaliśmy się na ten sam projekt, Osiek Drewniany. Prawie byliśmy na niego zdecydowani.... Byłaby dopiero wtedy zagwozdka.... Dwa takie same obok siebie....

 

No, ale koniec końców postawiliśmy nasze Bartne Drewniane.

I tyle w tym temacie. Stety, niestety nie da się za bardzo pokazać naszego domu tak, żeby tamten nie był widoczny. Postaram się więcej tego nie robić. Co by się sąsiadki nie pogniewały, gdyby przypadkiem tu trafiły..... Sam bym się lekko wnerwił.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszon.....daj jakis namiar na ten kamień co masz na swoim kominku :wink:

nazwa, cena, sprzedawca...co tam jeszcze masz?? :lol: :lol:

..nadal nie wiem czy swój kominek obłożyc kamieniem czy kaflami piecowymi :o :roll:

co wybrać, co wybrac, zwarjuje :lol: :lol: :lol:

A Wy kiedy się wprowadzacie do siebie??:)

 

Kamień to najzwyklejszy tzw. "dziki kamień" zwany inaczej naturalnym. Składy z takim kamieniem znajdziesz w swojej okolicy.

Kosztował 60 netto za m2.

Kominek za chwilę wkleję, wyprzedziłaś nieco moje zamiary....

 

 

Myśmy się już wprowadzili chwilę temu..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Uważniej czytaj dziennik....... A nie tylko zdjęcia......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałam czyjś dziennik z obłożonym kamieniami kominem. Szukam go dla Ciebie i szukam, aż mi we łbie dudni i nie znalazłam http://www.mloda.ekrakow.pl/!ola/pyskacz.gif

 

I nie był to komin Kruszona - był jakby wyższy i cieńszy.

Może właściciel sam się zgłosi? ;)

 

W każdym razie, nasz łupek na kominku był przyklejany Atlasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny klimat, cudne detale.

Patrz zegar.

I od razu pytam (się) - gdzie kupiony?

:)

 

No miałem nadzieję, że Ktoś się zorientuje..... Jeden z bardzo niewielu elementów moich.... Bo cała reszta to Pani Kruszonowa......

 

Jysk... po prostu.... daleko szukać nie trzeba. Jak go kupiliśmy, bodajże za 65 zł, to kilka dni później przecenili o połowę i od tego czasu, już kilka miesięcy, jest w nieustającej promocji.... Co gazetka, to zegar.....

Zegar dwustronny oczywiście :lol: :lol: :lol:

 

 

A detali coś jeszcze u nas znajdzie ..... Np. dzwonek "analogowy" ...... Tylko zdjęcie jemu trza zrobić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...