Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Głową w bale


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tymczasem na wsi...

 

Takie jest nasze sąsiedztwo w "sezonie" :lol: :lol:

 

http://lh4.ggpht.com/_3pVeVH6dKuA/St1rEXulDWI/AAAAAAAAFzc/q_VFqSagMFw/s720/IMGP6288.JPG

 

Piknie prawda ? :)

Z tą krową, nota bene dzisiaj już szczęśliwą mamą, to też jest nieco zabawna historia. Historia oczywiście wiąże się ze Smolikiem, a jakże....

 

Otóż nasz Biały myśli, że krowa to taki duży pies........ :D :D :D :D :D

Biegał wokół krowy, szczekał, prowokował do zabawy, czyli smolikowego berka - ja uciekam, ty mnie ścigasz...... Przynosił swoje zabawki, kładł jej przed pyskiem, żeby mu zabierała...... Po czym kładł się obok i szczekał niezadowolony, bo krowa jakoś nieskora do zabawy. Głupia czy co ?

 

.......

 

Albo zakładał sobie rurę od studzienki na głowę i pokazywał krowie jak to trzeba się bawić....

A cielna Mućka jakoś nie reagowała nadal... Nietowarzyska ta krowa....

 

 

A myśmy odpoczywali z takim widoczkiem

 

http://lh3.ggpht.com/_3pVeVH6dKuA/St1rEQpQJeI/AAAAAAAAFzg/s_yBd829pU4/s720/IMGP6307.JPG

 

 

To oczywiście zdjęcia gdzieś z sierpnia/września..... Kiedy jeszcze ciepło było.... Miło powspominać to ciepełko.... Te wieczory i noce oświetlone księżycem...... Nie wiedziałem, że tak jasno może być w nocy......

 

eeeeeech.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no ..

Pięknie tam u Ciebie.

Normalnie kraina mlekiem i miodem płynąca :lol:

Taras nieźle wygląda. Swojego czasu też brałem pod uwagę taki wzór poręczy.

Ps.

Ale z tym iskowym zegarem to kolega przegiął- mój będzie musiał zawisnąć na poddaszu, co by kompletnego plagiatu nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajefajnie tam macie :o :o , krajobrazy powalające :D , piękne i jasne wnętrza... oj chyba mi przyjdzie przemalować swój bordowy salonik na jakiś beż-kakao :roll: :roll: . Powiedz Kruszon, jak połączyłeś drewniana podłogę z terakotą? My nie chcemy stosować listew metalowych, a "majstry" zostawili szczelinę między jednym materiałem a drugim na jakieś połączenie :-? Nie mamy pojęcia co z tym zrobić :-? :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ciepłe, domowe i fajne wnetrze. tak jak w chałupce powinno być, ma się ochotę usiąść przy herbatce przy stole albo na kanapie, i odpoczać.

Gratuluję!

Mam pytanie, czy te peszle (koło lodówki i w rogu chałupy koło stołu) będą jakoś schowane? Czemu nie poszłu gdzies w ścianie?

Ja teraz logistycznie staram sie poprowadzic peszle jednym miejscem na góre, gdzie bedzie szafa, zeby ich nie było widać. czy u Was doszły poźniej jakieś przewody czy od razu nie były schowane gdzies w niewidoczne miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę? Nie wiedziałam,że mają takie ładne a nawet katalog mam jakiś...Drogie?

 

W katalogu nie znajdziesz..... Przynajmniej myśmy nie mogli znaleźć, ani w bieżącym, ani w ubiegłorocznym...

Jedyny stół, który pasował do naszego "wystroju". Kombinowaliśmy, głównie ja, z czymś w wenge, ale realizacja była by wtopą stulecia.... Przytłaczającą wtopą...

Wenge u nas jest, na razie w postaci komody, za plecami patrząc na to zdjęcie :)

 

Kosztowało nas to 1600 z groszami....

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...