Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Głową w bale


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No.. to skończyłam Twój dziennik budowy. Studiowanie wiedzy w zakresie budowy domu z bali jest czasochłonne, ale za to ile wiedzy się pochłania :-D Niestety nie jestem nawet w 1/3 najważniejszych informacji. A dom chciałabym na już :-)

Gratuluję wspaniałego domu, urządzonego z gustem i smakiem !!! Po prostu SUPEROWY.

Wygląda na to, że wykonawca Twojego domku jest "zarobiony", ale jeszcze mam nadzieję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 months później...
  • 1 year później...

Wróciłem... A powód nie byle jaki, bo po kilku latach wreszcie udało się wykończyć łazienkę na poddaszu, dotychczasowy składzik na wszystkie potrzebne i niepotrzebne rzeczy...

Nie byle jaki ten powód, tym bardziej, że Żona zajęła się zaprojektowaniem... No i wyszło..... Się okazuje, że wystarczy odrobina wyobraźni....

 

Brakuje jeszcze kilku drobiazgów, typu uchwyty na papier i ręczniki, szafki, dywaników, grzejników... Ale to wkrótce....

IMGP9234.JPG

IMGP9238.JPG

IMGP9239.JPG

IMGP9236.JPG

IMGP9237.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze krótka zapowiedź....

Dom dopomina się impregnacji... Wkrótce... I nabierze kolorów....

Szorowanie coroczne odbyło się w ostatnich dniach... Polecam mydło szare na oleju lnianym z firmy Starwax. Dało się doczyścić zszarzałe, czy też podczerniałe bale.... Trzeba z tym uważać, bo potrafi zedrzeć impregnat/lazurę.

 

Ogrodzenie dopomina się pomalowania.... Pierwsze malowanie (ze dwa-trzy lata temu) środkiem z mocno ostatnio pompowanej reklamy z zieloną puszką dało efekt... Na kwadrans.... Obecnie kolor przypomina kupę, więc nie ma się czym chwalić... Słupy przy bramie pokryte piaskowcem.... Jak na kominie.... Efekty też wkrótce.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...
No nam stuknęły 4 lata.... A jeszcze kilka rzeczy zostało do zrobienia. Co najważniejsze dorobiliśmy się schodów wejściowych - zdjęcia wkrótce, bo jeszcze muszę obłożyć kamieniem i barierki zrobić. Dom pomalowany lazurą 3V3 kolor sosna skandynawska - efekt piorunujący, wg subiektywnej naszej opinii. Tylko czasu na zdjęcia jakoś brak.... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 month później...
  • 10 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...