Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika pisanego przez przemoch


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 76
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Bartolinka dzięki za odp. Znalazłem miejsce gdzie mam zasięg i wreszcie mogę dostać się do internetu. Pogoda w Bieszczadach zmienną jest, ale gdy teraz siedzę sobie pod gwiazdami udekorowanym niebie, to niechęć do tego odludnego krańca Polski mija. Siedzę, piszę, a nade mną fantastyczne zjawiska, co chwila jakiś meteor wpada w atmosferę znacząc swój kres długą świetlistą linią, poznałem gdzie leży gwiazdozbiór Łabędzia - jest pięknie, pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

witaj Monis, witam Jelonkowicza :lol:

 

 

będę się budować dużo dalej niż Ty, bo aż w Wilkowej Wsi - to jakieś 2km za Lesznem, ale jak się mieszka na Jelonkach to ten kierunek jest bardzo bliski, a przynajmniej takim sie wydaje.

Co do ekipy to jestem po wstępnych rozmowach z kilkoma wykonawcami, a ponieważ projekt został zakończony dopiero w zeszłym. tyg. i od razu rozesłany do wyceny - to na razie oczekuję konkretnych propozycji cenowych i dopiero wtedy wybiorę razem z moją Panią inspektor wykonawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

trochę mnie tu nie było. ale już odpowiadam na zaległe pytania :

 

- xiadz żyje i ma się dobrze - zgodę dał inny ksiądz - taki z normalnych :D

- bliżniaki w listopadzie będą mieć razem 4 lata

 

 

Annnja : nie załapałem którą lukarnę Ci chodzi ? - bo chciałem zostawić tą nad głównym wejściem, daje mi światło w łazience - to ta na środku domu, a chyba wywalę ta z prawej strony nad garażem i rzeczywiście trochę inaczej ustawię te okna połaciowe - zlikwiduję te z od strony północnej - wcale nie będą 'pracować'

 

dzięki za opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...