Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika pisanego przez przemoch


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 76
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Margoth, dom miał być mniejszy, ~150m, ale jak się poukładało wszystkiw pomieszczenia to już tak wyszło, trudno. Chyba jednak nie jest taki ogromny, widziałem znacznie większe, projekty i domy a moi znajomi - kilku to twierdzą, że sypialnia poniżej 30 m nie ma sensu.

 

Masz rację co do lukarny nad garażem - zostanie zlikwidowana - to efekt nieporozumienia z Arch. juz we wniosku na PnB miało jej nie być.

 

 

a co do sprzątannia to chyba nadal będę korzystał z usług bardzo sprawnych i dokłądnych Pań z Ukrainy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Bartolinka, dzięki za życzenia, spotkałem się dzisiaj z wykonawcą, jeśli :

- w poniedziałek odbiorę PnB

- we wtorek pójdzie wszystko ok. w banku

- będzie wolna koparka i geodeta,

 

to

 

humus ściągam w tym tyg. a ekipa wchodzi w następnym

do zimy chcę mieć dom zadaszony

 

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiada !

Gratuluje odebrania PnB i rozpoczęcia prac, Patrząc na zdjęcia Pana Koparkowego to chyba ten sam co i u nas zdejmował humus. Byliśmy bardzo zadowoleni z jego usług.

 

Co do ekpiy to nasza juz jest na miejscu, zainstalowała kamping, pozostałe wygody 8) i zaczeli.

 

Oby zima była łagodna a jesien pogodna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :)

 

Bardzo oryginalny będzie domek :p Tylko ja nie widzę na elewacjach tego dużego okna 4.5x2.8 - gdzie ono ma być??? :oops:

 

Na początku piszesz że architekt fajny, a potem zaczynają wychodzić kwiatki (standard :roll: ) ale czy uważasz że jest per saldo godny polecenia? Bo właśnie przyjaciółka szuka architekta do projektu indywidualnego, a ja swojej artystki to nie polecę raczej... :roll:

 

A - i fajnych masz kumpli w pracy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dorcia,

poprawiłem posty z elewacjami, coś wcześniej namieszałem, teraz jest ok.

Gratulacje, nikt tego wcześniej nie zauważył, teraz już widać te okna na elewacji zachodniej. Co do architekta to ogólna ocena 4 z małym plusem, szczegóły wyslę na priv.

 

dzięki za odwiedziny i zapraszam ponownie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa to teraz kumam - bardzo fajnie to będzie wyglądało :D

Może nikt wcześniej nie zauważył, bo nikt nie jest takim fanem dużych okien jak ja? :wink:

 

A 4+ to całkiem niezła ocena i życzę Ci żebyś nie musiał jej obniżać "w praniu" jak ja, kiedy podczas budowy wychodziły kolejne babole, ehhhh....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

 

Rano wizyta w firmie dach plus. Dostałem wycenę dachu, interesująca ale poczekam jeszcze na dwie pozostałe.

 

witam , przeczytałam jednym tchem i gratuluję stanu 0 , ale od razu mam pytanie odnośnie dachówki mam właśnie wycenę dachu z dachówki Roben Monza plus antracytową ale zainteresowałam się tym co piszesz o Meyer-Holsen i Sirius , że możliwe jest że cenowo brzebije Robena .Dostałeś wycenę i w związku z tym mam prośbę ,czy mógłbyś mi wysłać na priva jak kształtują sie inne wyceny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...