Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak pogodzić różne gusta dotyczące urządzania wnętrz?


Recommended Posts

Drodzy forumowicze, jak to jest u Was kiedy macie zupełnie odmienne poglądy niż druga połówka dotyczące urządzania wnętrz? w naszym przypadku jest tak, że ja wolę tradycyjne meble, pastelowe kolory, wszystko stonowane, natomiast mąż jest bardziej odważny i próbuje mnie przekonywać do nowocześniejszych wnętrz, bardziej zdecydowanych kolorów i za każdym razem idąc na zakupy ja obstaję przy swoim a on przy swoim, ciekawa jestem jak to wygląda u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tak jak Kaśka - metoda zdartej płyty.

 

Ponieważ Twój facet może nie wierzyć, że masz dobry gust, dobrze podeprzeć się argumentami i zdjęciami z prasy fachowej.

 

Oprócz tego logika i praktyczne myślenie - mój mąż również jest zwolennikiem ascetycznych, nowoczesnych wnętrz, co ja się mu naudowadniałam, że jeśli na zdjęciu widzi przedpokój, w którym jest jeden wieszak z jednym paltem i dwie pary butów, to jest ściema, zupełnie odklejona od rzeczywistości rodziny z trojgiem dzieci ;-)

 

Mnie się z ogrodem udało, mój mąż - zwolennik iglaków i trawnika (bleeee...) długo nie mógł uwierzyć, ze kolorowe kwiaty, kwitnące krzewy i w ogóle klimat wiejskiego ogródka też może być trendy ;-) przekonało go forum ogrodnicze Muratora, bo oczywiście na wejsciu miałzakodowane, że jego żona po prostu nie ma gustu i odpust chce zrobić w obejściu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to totalna wojna będzie jak przyjdzie do wykończeniówki!!!!!!! :lol:

Nawet jak sobie tylko wyobrażamy to w niczym się nie zgadzamy!!! :lol:

Ja chce biały to żona czarny. Ja terakotę , żonka panele.Ja chcę wszystko na stary styl, żonka nowocześnie, ja korek żona panele. Elewacja pomarańczowa, nie bo ja chcę czerwoną, dach niebieski to dla żony tragedia! :lol: :lol: I tak we wszystkim!! Meble, kolory, totalnie różne gusta mamy!

W jednym się tylko zgazamy:biały sufit w kuchni i tyle zgodności.

Teraz jak jest sprzeczność gustów to kończy się, obrażaniem jedenj ze stron :lol: :lol: (tradycyjnie)

Narazie jesteśmy na ustalaniu podziału pomieszczeń do urządzenia!!! Tak żeby jeden drugiemu nie wytykał! Ale przy podziale też nie ma zgodności :wink:

 

Tak więc "trzymajcie za mnie kciuki" :D może mnie żonka nie wykończy przy wykończeniówce!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas na zasadzie''kropla drąży kamień'',tak długo przekonuję,jęczę , stękam ,prosze,grożę,marudzę i argumentuję że wygrywa-i słusznie-moja koncepcja. Stukpuk,u Was ma szansę wygrać ten kto pierwszy urządzi jakieś pomieszczenie-reszta ,żeby nie mieszać może się dostosuje :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas na zasadzie''kropla drąży kamień'',tak długo przekonuję,jęczę , stękam ,prosze,grożę,marudzę i argumentuję że wygrywa-i słusznie-moja koncepcja. Stukpuk,u Was ma szansę wygrać ten kto pierwszy urządzi jakieś pomieszczenie-reszta ,żeby nie mieszać może się dostosuje :lol:

U nas nie ma szans na pokojowe rozwiązania. Jeden i drugi uparty jak osioł. I będzie w domu "artystyczny nieład"! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mi pozostawił wolna rękę. Trudno, bedzie musiało mu się podobac :wink:

Mięczak :lol: :wink:

Powiem mu 8)

A gzdzie ostatni bastion męskości? Gdzie partyzantka?

wykazuje się na innym polu :lol:

Urządzanie wnętrz uważa za babskie zajęcie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas na zasadzie''kropla drąży kamień'',tak długo przekonuję,jęczę , stękam ,prosze,grożę,marudzę i argumentuję że wygrywa-i słusznie-moja koncepcja. Stukpuk,u Was ma szansę wygrać ten kto pierwszy urządzi jakieś pomieszczenie-reszta ,żeby nie mieszać może się dostosuje :lol:

U nas nie ma szans na pokojowe rozwiązania. Jeden i drugi uparty jak osioł. I będzie w domu "artystyczny nieład"! :o

To będzie interesująca symbioza stylów wyznaczająca nowatorskie trendy i może Was jeszcze w Muratorze pokażą :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze, jak to jest u Was kiedy macie zupełnie odmienne poglądy niż druga połówka dotyczące urządzania wnętrz? w naszym przypadku jest tak, że ja wolę tradycyjne meble, pastelowe kolory, wszystko stonowane, natomiast mąż jest bardziej odważny i próbuje mnie przekonywać do nowocześniejszych wnętrz, bardziej zdecydowanych kolorów i za każdym razem idąc na zakupy ja obstaję przy swoim a on przy swoim, ciekawa jestem jak to wygląda u Was?

 

Krajem piekła, krajem nieba. W alkowie też wolicie co innego i każdy obstaje przy swoim? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykazuje się na innym polu :lol:

Urządzanie wnętrz uważa za babskie zajęcie :wink:

Właśnie, najgorzy jest jak sie facetowi wydaje, ze się rozumi na wykończeniu wnętrz :-? :lol:

 

Mi się nie wydaje.......... :D ja mam talent.........A kobiety to niby skąd mają wiedzieć? :o Z tym trzeba się urodzić :roll: :wink:

No własnie, jeszcze te tłumaczenia :roll: :lol: :lol: :wink:

Stuk, dejże spokój :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykazuje się na innym polu :lol:

Urządzanie wnętrz uważa za babskie zajęcie :wink:

Właśnie, najgorzy jest jak sie facetowi wydaje, ze się rozumi na wykończeniu wnętrz :-? :lol:

 

Mi się nie wydaje.......... :D ja mam talent.........A kobiety to niby skąd mają wiedzieć? :o Z tym trzeba się urodzić :roll: :wink:

No własnie, jeszcze te tłumaczenia :roll: :lol: :lol: :wink:

Stuk, dejże spokój :lol: :wink:

ta stukowa to się musi z nim miec :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...