Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt - salsa. Dziennik budowy Agi i Mata - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 295
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Masz 4 okna? Nie zauważyłam, bo na żadnym ze zdjęć które mam nie widać tego, ale będę wdzięczna jeśli podeślesz fotkę, chciałabym zobaczyć jak to wygląda.

Schody rzeczywiście masz piękne, ja ciągle zastanawiam się jakie zrobić bo jedne i drugie mają swoje zalety. Wcześniej pisałam, że zamienię schody na betonowe, ale jeszcze nie jestem tego pewna.

Na PW wyślę Tobie adres mailowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprawomocniło się już Wam pozwolenie na budowę ?

Jeśli nie, to pamiętajcie, żeby wpisy dokonywać po dacie uprawomocnienia się PnB. Pamiętajcie też o zgłoszenie do Powiatowego Inspektoratu na 7 dni przed uprawomocnienieniem się PnB.

Przepraszam za to ględzenie, ale lepiej być kutym niż jakiś życzliwy nakapuje....

Życzę powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że dużo wyborów macie za sobą.Nieźle.Kominek fajny i na pewno będzie praktyczny.Ja też myślę o odkurzaczu centralnym.Na pewno zamontuje rurki i gniazda.Koszt ok.300 PLN,a jeśli finansowo będzie mnie stać to wtedy dokupię jednostkę centralną.Myśle,że tak czy inaczej warto zrobić instalację pod O.C.Tak samo ze zmywarką.Na początek chyba nie będziemy zakładać ,ale wodę i odpływ zostawimy i szafkę dostosujemy tak,żeby tylko ewentualnie później zamontować. Pozdrowieniai oby tak dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że dużo wyborów macie za sobą.Nieźle.Kominek fajny i na pewno będzie praktyczny.Ja też myślę o odkurzaczu centralnym.Na pewno zamontuje rurki i gniazda.Koszt ok.300 PLN,a jeśli finansowo będzie mnie stać to wtedy dokupię jednostkę centralną.Myśle,że tak czy inaczej warto zrobić instalację pod O.C.Tak samo ze zmywarką.Na początek chyba nie będziemy zakładać ,ale wodę i odpływ zostawimy i szafkę dostosujemy tak,żeby tylko ewentualnie później zamontować. Pozdrowieniai oby tak dalej

Pewnie, że warto. Nie wspomniałam jeszcze o reku, który też będzie, spory koszt, ale podobno warto. Zmywarka to dla mnie podstawa, teraz myję ręcznie i mam już po... tego stania przy zlewie, koszmarrrrrr człowiek dużą część życia straci myjąc naczynia :lol: 6 lat temu adaptowaliśmy dla siebie poddasze w domu teściów mamy już jakieś doświadczenie co jest potrzebne bardziej a co mniej, co warto kupić dobrze a co można taniej, jakieś błędy na pewno się pojawią, ale będą ograniczone do minimum, a już przynajmniej na to liczę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czytam wasz dziennik i kibicuje. My jeszcze nie budujemy(formalnosci),ale podobnie jak Ty adoptowalismy poddasze u moich tesciow i teraz nie wyobrazam sobie mieszkania nigdzie indziej, tylko w domku. Przed nami jeszcze dluga droga do budowy wlasnego,ale czas czekania umila mi czytanie dziennikow z budowy.Zycze wszystkiego dobrego.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej annaoj2008

Dzięki temu, że zrobisz wykusz, zyskasz troszkę przestrzeni w domku :)

 

Od wczoraj kładą bloczki, zrobili 5 warstw, ale to zdecydowanie za mało, do ściany przy garażu trzeba będzie położyć jeszcze jedną, a na drugiej to ze 2 warstwy. Robota idzie pomału, ale do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...