Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt - salsa. Dziennik budowy Agi i Mata - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 295
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No gratuluje sprawnej instalacji :) jak z kosztami stoicie obecnie? ile już wydane. Czekam również z niecierpliwością na koszty hydrauliki. Pozdrawiam

Co do kosztów to na dzień dzisiejszy trudno mi powiedzieć, bo wciąż nie mam wszystkich faktur za hydraulikę. Obiecuję jednak, że jak tylko będę miała już wszystkie to napiszę - jest to bardzo ważne również ( a może nawet przede wszystkim :wink: ) dla mnie, muszę wiedzieć, gdzie się podziały te wszystkie pieniądze :roll:

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Igma domek rewelacja,bardzo fajny projekt z tego co przeczytałem wybierałaś kolor nadbitki i tu pytanko czym ją malowałaś chodzi mi o kolor i firmę impregnatu bo jest w dechę,pozdrawiam

 

Witam

Dzięki :D

Producenta i kolor impregnatu podam jutro, gdzieś jeszcze mi zostało wiaderko. Sprawdzę i napiszę dokładnie.

Jedyne co pamiętam to, że kupiliśmy w castoramie i wybraliśmy trochę lepszy ( z tzw. wyższej półki :wink: ) :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Igma domek rewelacja,bardzo fajny projekt z tego co przeczytałem wybierałaś kolor nadbitki i tu pytanko czym ją malowałaś chodzi mi o kolor i firmę impregnatu bo jest w dechę,pozdrawiam

 

Witam

Dzięki :D

Producenta i kolor impregnatu podam jutro, gdzieś jeszcze mi zostało wiaderko. Sprawdzę i napiszę dokładnie.

Jedyne co pamiętam to, że kupiliśmy w castoramie i wybraliśmy trochę lepszy ( z tzw. wyższej półki :wink: ) :D

Pozdrawiam

Matowy impregnat BONDEX kolor machoń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie też drogę naprawili.Rozsypali tłuczeń,potem drobniejszy,uwibrowali.Autostrada normalnie :D Taka rzecz a jak cieszy.Teraz jak umyjesz samochód to może dojedziesz nim do asfaltowej drogi i będzie jeszcze czysty.

Wczoraj tak właśnie było z tym samochodem. Tylko tył się trochę zakurzył, nie mogłam sie powstrzymac przed włączeniem trójki i trochę się za mną kurzyło :wink:

U nas nie zrobili drogi aż tak super jak u Ciebie, ale zawsze tylko wsypywali gruz w dziury, a teraz coś lepszego na całą szerokość drogi. Sprawdzimy trwałość ich pracy po pierwszych deszczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Dokładnie tak, brak prądu dużo nam utrudnia. Musieliśmy nawet przykryć solar, żeby się nie nagrzewał, bo podczas takich upałów jakie mamy to konieczne by było podłączyć pompkę, aby płyn - glikol miał obieg. Już nie wspomnę o ogromnej chęci podłączenia alarmu, bo jak pisałam już złodzieje zaczynają swoje akcje :evil: :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpatruję i podziwiam. Wasza Salsa jest dla nas wzorem :D Nie ukrywam, że zgapiamy to i owo :lol: Cały czas mnie zastanawiają drzwi wejsciowe patrzyłam na oferty producentów i cały czas mi wychodzi, że zmieści się tylko jedno boczne naświetle a u was są dwa. Jak to możliwe?

 

Tam jest jedno naświetle:) Tylko tak to wygląda.Zobacz na zawiasy.Tam się kończy skrzydło drzwi.Nie ukrywam,że też co nieco odgapię.A zwłaszcza drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpatruję i podziwiam. Wasza Salsa jest dla nas wzorem :D Nie ukrywam, że zgapiamy to i owo :lol: Cały czas mnie zastanawiają drzwi wejsciowe patrzyłam na oferty producentów i cały czas mi wychodzi, że zmieści się tylko jedno boczne naświetle a u was są dwa. Jak to możliwe?

To prawda ja mam tylko jedno naświetle a szybki z drugiej strony są w skrzydle. Gdybyś zrobiła otwór na drzwi o wymiarach 200cm szer. ( taki też jest w projekcie) to zmieściłabyś skrzydło i 2 naświetla. Przy wyborze takich drzwi jak moje drugie naświetle nie jest potrzebne 8)

Ciągle czekamy, aż będzie można kłaść płytki na posadzkach. Moglibyśmy już kłaść wełnę i robić rigipsy, ale czasu brak. Niestety już niewielu fachowców do nas zawita, teraz będziemy musieli dużo robić sami :( Co za tym idzie długo jeszcze trzeba będzie czekać na końcowe efekty, ale podobno nie ma tego złego ... :roll: Poza tym nie wprowadzimy się przecież nie mają prądu :-?

Już coraz mniej się tym denerwuję. Zaczęłam też myć okna i drzwi, bo zanim zaczną się jakieś brudne prace to trochę czasu minie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...