Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt - salsa. Dziennik budowy Agi i Mata - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 295
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Igma, ja tez dołączam pochwały wyglądu Salsy. Prace się posuwają, kociak nie pozwala myszkom na zbytnie zadomowienie się, coraz bliżej do wprowadzenia się.

Podpowiedz, czy kolejność prac wykończeniowych zdała...je egzamin?

Czy rzeczywiście woda cieknie po ścianach, oknach... po nałożeniu tynków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

annaoj20008 jeśli chodzi o sytuację po nałożeniu tynków to rzeczywiście woda skrapla się na ścianach ( na oknach nie zauważyłam skraplania ) przez kilka dni - ale nie żeby ciekła. My przede wszystkim dużo wietrzyliśmy, aby sukcesywnie osuszać wnętrze. Moim zdaniem to urządzenie do osuszania to zbędny wydatek. Wszystko i tak musi sobie spokojnie schnąć przez jakieś 6 tygodni, bo przed tym czasem wykonywanie innych prac typu gruntowanie czy malowanie nie jest wskazane.

Kolejność prac jest taka jaka jest możliwa :) Płytki są dzisiaj fugowane. Przed rozpoczęciem szpachlowania zabezpieczymy je bardzo dokładnie i chyba nic im nie będzie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Hej, przepraszam że może nie dokońca w odpowiednim miejscu piszę....ale z mężem zamierzamy budować Salsę i bardzo chcielibyśmy zobaczyć już postawiony domek:)

Więc jeśli ktoś chciałby się pochwalić swoją salsą gdzieś w okolicy Lublina to prosze odopowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do nowych fotek,czy dostaniesz do klamki okna łazienkowego.Bo ja mam też veluxa i ja dostanę,ale już moja żona nie.Chyba,że masz mniejsze bo ja mam 140x78.U mnie lepsze by było Fakro :-?

hehe :lol: Ja do niskich nie należę ( 170cm ), sięgam do klamki; problem mam jedynie z, jakby to określić... z zamknięciem okna, aby je zamknąć do końca trzeba tą klamkę dosunąć w górę i brakuje mi dosłownie 1-2 cm ( choć bywa, że mi się udaje ), może jak dojdą płytki to będzie łatwiej. Mam oczywiście okna o takich samych wymiarach.

Zapomniałam w dzienniku zapisać, że montaż regipsów już za nami, ufff :D

Mamy też już położone płytki w łazience na dole, ale zdjęć jeszcze brak :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli u mnie pewnie jest troszkę wyżej zamontowane.Niżej się nie dało,bo montuje się jak dachówka pozwoli,dodatkowo mam o 2 stopnie większe nachylenie kątu dachu.Przy moich 185 cm jest tak na styk ,po uwzględnieniu wylewki :D Żona będzie miała problem.Cóż nie wszystko człowiek jest w stanie przewidzieć,a szkoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...