Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt - salsa. Dziennik budowy Agi i Mata - komentarze


Recommended Posts

Witam pawel2151

U nas enea dała sobie 15 m-cy. Ten czas kończy się 14 listopada, a oni już twierdzą, że raczej nie uda się im dotrzymać terminu. Nie ma się czemu dziwić, za każdy dzień zwłoki zobowiązani są klientowi zapłacić marne 2,66 zł odsetek :o Dobrze, że do nich jeździsz pytać o przebieg sprawy. Być może tylko dzięki częstym wizytom masz szanse, aby podłączyli Tobie prąd w terminie.

Za robociznę dachu (więźba+dachówka) 60 zł/m. W sezonie zimowym ceny są niższe, a poza tym dach robiła nam ekipa kolegi - policzył troszkę taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 295
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witaj! codziennie zaglądam do Twojego dziennika i wypatruję fotek z efektem końcowym :D jak otwieram Twój dziennik,to muszę przyznać ,że mam obawy żeby się nie przewrócić z wrazenia...już sobie wyobrażam jak będzie pięknie :roll: wiem,wiem...wciąz czekacie na prąd....trzymam kciuki żeby to nastapiło jak najszybciej! pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@igma te schody są przeeepiękne.

A drzwi wewnętrzne w jakiej planujesz kolorystyce?

 

Odnośnie tego łuku nad wejściem: masz sklepienie nad całym wejściem, czy tylko zrobiony łuk przechodzacy w słup? inaczej juz nie umiem opisać :oops: :lol:

Murarze coś tam u mnie wykombinowali, ale nie jestem pewna czy tak zostawić, dlatego tak marudzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałam! wiedziałam! te schody tak mi sie podobaja ,że odrazu nie pisałam ,bo musiałam ochłonac....do tej pory chciałam schody murowane,ale...... teraz chę takie jak ty!pozdrawiam !
,

hehe

 

Dzisiaj otworzyłam paczki ze sprzętem agd do kuchni i zlew jest w trzech częściach, załamka, złożyłam reklamację, ale ile to potrwa. Mam dosyć...

Nie zamontują całości kuchni, bo nie mamy zlewu,a oni nie chcą wycinać otworów na podstawie szablonów :-? :roll: No i jest kicha. W ogóle to montażyści tylko marudzą :roll: u :roll:

Zaczynam już mieć dosyć wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

annaoj20008 dziękuję :D

Fajnie mieć kogoś kto dopinguje, gdy już brak sił... :cry:

 

Jakby tego było mało to dzisiaj dzwoniłam zapytać jak sprawy z prądem i powiedzieli, że tydzień czasu potrwają negocjacje z wykonawcą !!

 

A meble do kuchni są śliczne, chociaż co chwilę słyszę jak montażyści dzwonią, że to jest za krótkie a tamto za długie itp. :roll: , och, powtarzam sobie, że jeszcze troszkę i będzie po wszystkim :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki...chociaz u mnie jest inaczej. Jakoś z tego wybrnęli :lol:

 

Z tym prądem to faktycznie masz przeboje i pech z kuchnią.

Jak przebrniesz przez to, to zapalisz sobie malutką lampkę w pieknej kuchni i delektując sie zapachem kawy, wspomnisz z uśmiechem chwile budowlanych zmagań. Trzymam kciuki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...