Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt - salsa. Dziennik budowy Agi i Mata - komentarze


Recommended Posts

annaoj20008 pewnie masz rację.

 

Wracając do kuchni... przywieźli mi nie ten blat który zamówiłam :o jakiś czarny :o

Tylko dlatego że im się przetarł podczas transportu nie wtargali go do środka, a kiedy wlazłam do busa żeby dopasować kolor łączeń do blatu zobaczyłam, że to nie wybrany przeze mnie blat :roll: Czego się można było spodziewać po naszym ostatnim szczęściu :wink: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 295
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Powiem Tobie, że szczęście w nieszczęściu. Gdybyś nie weszła do samochodu i nie zerknęła na blat, to w kolejnym transporcie przywieźli by bez otarć ale nie taki kolor jak zamawiałaś :o :o.

 

Powiedz mi na jakim etapie zakładałaś wewnętrzne parapety?

Tak sobie pomyślałam, że chyba powinny być przed gładziami. Może niekoniecznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Igma! To jak tak już Ci wszyscy słodzą to i ja :). Schody piękne:) Fajnie że masz już kuchnie troche lipa ze zlewem ale trzymam kciuki. Jak zwykle nie śpisz tylko działasz i szybko do przodu. U mnie dom narazie poszedł w odstawkę bo remontuje lokal na taki mały mój biznesik. Można powiedzieć że mam dwie budowy hehe. Niebawem wrzuce pare fotek pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@igma, zakop toporek z forum Salsy i wróć, proszę.

Bez Ciebie nie będzie to samo :cry:

Niektórzy się ostro zagalopowali w swoich wypowiedziach, ale róźni są ludzie. Czasami nie przymyślą i piszą lub mówią bez zastanowienia.

Jest mi wstyd za takie osoby :(

 

A co z prądem?jeszcze przy świecach? :lol:

Mnie zmroziły te mrozy, ale mam nadzieję, że nie na długo :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej annaoj20008 :D

Przepraszam, zniechęciłam się do dalszego udzielania się na forum muratora. Miałam już nawet nie wracać do dziennika i komentarzy, ale zdałam sobie sprawę, że byłoby to nie w porządku wobec Salsowiczów, którzy mnie rozumieją i czerpią z dziennika ważne ( lub mniej mniej ważne ;) ) informacje.

Jestem, choć już nie tak często. Rozwiązałam umowę z tpsa, bo w nowym domku już nie chcą świadczyć usługi netu, mam mobilny internet i działa baaaardzo wolno.

 

annaoj20008 u Ciebie budowa idzie MEGA szybko, nawet myślę, że możesz mnie przegonić, bo u Ciebie... już wykończeniówka się zaczyna. Gratulacje!

Miło mi, że tak zależy Tobie i innym dziewczynom na mojej obecności na forum.

 

Sprawa z prądem, hmmm. Gdzieś, daleko w tunelu widać już jakieś światełko. Jest już wykonawca. Dzwoniłam do niego i powiedział, że 2 tygodnie czekają na zamówioną stację, a później będą starali się jak najszybciej wykonać zlecenie. Pan, przez telefon powiedział, że w grudniu będę miała prąd, oby dotrzymał słowa :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IGMA, dzięki że się odezwałaś :p

Nawet nie wiesz jak się martwiłam, że na dobre nas opuściłaś.

Wielu zaglądających forumowiczów było by bardzo zawiedzionych.

Naszych pytań nigdy nie pozostawiłaś bez odpowiedzi. Dzięki jeszcze raz, że jesteś :p

 

Do końca stycznia mamy termin dostarczenia do banku( ze względu na kredyt) prawomocnego dokumentu odbioru budynku. Dlatego takie tempo. Niestety, jest to termin dla nas nierealny. Nie jestesmy w stanie wykończyć wszystkiego na tzw.teraz, już. Trzeba będzie pisać do banku o przesunięcie. Mam nadzieję, że pozytywnie się ustosunkują.

Tempo niesamowite, a jednak mieliśmy poślizg w terminie SSO i wszystko się automatycznie poprzesuwało.

Obecnie ocieplamy poddasze i zaczynamy od następnego tygodnia lekko podgrzewać( za wyjątkiem podłgówki, bo ją uruchomimy w ostatnim tygodniu XI ) Na gładzie jesteśmy umówieni na początek grudnia. Przed nami wybór i zakup płytek. Cały czas waham i zastanawiam nad polerem, ale jest drogi.

Masz już gniazdka, kontakty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W castoramie są płytki poler,takie same jak mam ja kosztują 70 lub 80 zł/m. To chiński gres polerowany. Ja też mam chiński i uważam że są ok, nawet płytkarz stwierdził, że dobrze się je kładzie. Rzeczywiście trochę to kosztuje, ale ja byłam pewna, że chce właśnie ten gres polerowany, widziałam go w domu mojej koleżanki. Powiedziałam jej wtedy, że będę miała takie same płytki jak ona ;) Zapytałam tylko ją czy dobrze się je myje, ona powiedziała, że bardzo dobrze, wtedy już nie miałam wątpliwości. Mam je i są śliczne, fakt ciągle przykryte tekturą więc już powoli zapominam jak wyglądają - ostatnio byłam u koleżanki sobie przypomnieć ;) .

Mam już gniazdka i włącznik. Mam też kabinę i wc w łazience na dole, szafka z umywalką czeka aż ktoś znajdzie czas by ją zmontować.

Na pewno pomalujemy jeszcze gabinet, wiatrołap i drugi raz klatkę schodową. Górę będziemy wykańczali z czasem...

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym chciała poler :wink:, zobaczymy.

Igma, ile metrów płytek wyszło w dolnej łazience, i przy jakiej wielkości płytki. Chcę sobie obliczyć wstępny koszt. Chcę dać kafle do wysokości drzwi, może trochę powyżej- zależy mi żeby nie ciąć, więc zobaczymy.

Jeśli możesz to wrzuć fotki z dolnej łazienki :D, bo na pewno jest się czym zachwycać.

 

Jesli chodzi o prąd to trzymam kciuki, może faktycznie zrobią Wam prezent na gwiazdkę, bo troszkę już czekacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Hej@igma.

Pousuwałaś swoje podpisy i nawet w swoich komentarzach nie chcesz z nami rozmawiać? :cry:

Przykro mi z tego powodu.

Myślałam, że od czasu do czasu wrzucisz jakąś fotkę, bo aż żal jeśli się rozmyśliłaś na dobre.

U mnie kładą gładzie i już wybraliśmy płytki- jeszcze nie zakupiliśmy.

Pani projektantka z salonu opracowuje projekt łazienek.

Napisz coś proszę, na jakim etapie jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...

Witam wszystkich :-)

 

W październiku 2008 roku kupiliśmy ziemię, a w listopadzie 2010 roku rozpoczęliśmy budowę naszego wymarzonego domu (Salsa z garażem). Obecnie (12 grudnia 2011) mamy stan surowy zamknięty.

 

Na moim blogu zacząłem codziennie opisywać po kolei wszystko co przeszliśmy do chwili obecnej.

 

Zapraszam do codziennej lektury.

 

Zapraszam serdecznie

 

http://salsadom.wordpress.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...