Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt - salsa. Dziennik budowy Agi i Mata - komentarze


Recommended Posts

eelii dziękujemy za życzenia :) W drzwiach się zakochałam od pierwszego wejrzenia. W projekcie mamy nawet dwa naświetla po bokach,ale wystarczy nam jedno tym bardziej, że te drzwi sprawiają wrażenie jakby naświetla były dwa :) Zleciliśmy robotę stolarzowi z Urzut to nawet niedaleko od Ciebie :) chyba zlecimy mu też zrobienie schodów

 

langerob25 mój system też często zawodzi, nie dochodzą wszystkie powiadomienia. Szukam inspiracji cały czas, to zaglądam do znajomych to znowu biegamy po casto innych. Decydujemy już jakie będziemy chcieli parapety wewn. i zewn. itp.

Na dole chcemy położyć deskę, (nie panele), wczoraj byłam u koleżanki i bardzo spodobała mi się podobna do tej płytka chodzi mi o to, że imituje marmurową płytę

http://www.paradyz.com.pl//images/collections/big/0223_3.jpg

chciałabym ją mieć w holu i nawet częściowo w salonie, np. w salonie dwa rzędy płytek przy ścianach (brzegach)

No i schody będziemy mieć jednak drewniane, chcielibyśmy też zabudować wnękę pod schodami,podobnie jak jest w oryginalnych wizualizacjach salsy, będzie tam schowek, do którego można wrzucić wszystko gdy się okaże, że nagle przychodzą goście :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 295
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Witam igma prace postępują a Ty widzę z meterkiem biegasz :D nic się nie martw jakoś się pomieścisz pomyśl o tych co mieszkają w blokach jakie mają malutkie łazieneczki i kuchenki a czasami nawet bez okien co jeszcze pomniejsza takie pomieszczenia a u Ciebie okienek nie brakuje :wink:

hehe z meterkiem niestety trzeba biegać, jak sami nie dopilnujemy to się okaże, że wszystko ma inne wymiary niż powinno :-? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łajne zdjecia, ładnie widac jakie duze sa pomieszczenia, fakt nie sa za duze , ale jak nie zagracisz meblami to nie bedzie tak zle , tak mysle, takie mieszkanie w bloku z wlasnym podworkiem :) heheh

ciasne ale własne :D

Jak to dobrze być w grupie ludzi budujących ten sam domek, jeden drugiego wspiera 8)

Salsowicze trzymajmy się razem :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...