Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt - salsa. Dziennik budowy Agi i Mata - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 295
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wam.

Miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,

Zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze.

Pracy, która pomaga żyć.

Wiary, aby napełniała Wasze serca radością i pokojem.

Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać

i Szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.

 

Wielkich Dni, po Wielkiej Nocy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dla robotników nadszedł najlepszy czas/pora roku, mają dużo zleceń więc się uwijają, żeby jak najwięcej zleceń złapać; poza tym dzień dłuższy, więcej można zrobić. Tynkarzom praca zajęła tydzień, wypożyczaliśmy specjalny agregat do maszyny, do tynków co znaczyło 100 zł za dobę dlatego cieszymy się, że tak szybko im poszło.

Teraz mamy przestój, nie możemy znaleźć fachowca, który zrobiłby nam całą hydraulikę, dlatego nie wiem kiedy ruszymy do przodu.

Zrobiliśmy sami drenaż; dzisiaj robiliśmy oprysk, żeby nam nie rosły na działce żadne krzaczory i od jakiegoś czasu w wolnych chwilach robimy plac zabaw dla naszej pociechy.

Ja dzisiaj myłam okna, czyściłam po tynkach zewnętrznych i wewnętrznych - mam dosyć. Panowie od ocieplenia zewnętrznego tak ufajdali nam okna, że doczyścić nie mogę. Ci od tynków wewnętrznych ładnie zabezpieczyli okna i drzwi, po nich to tylko przetarłam w niektórych miejscach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idziecie jak burza!

elewacja wyszla sliczna :D teraz szybko sie ''wykanczaj'' i wklejaj duzo zdjec dla kibicow :wink:

Dzięki :D

Za kilka dni zaczniemy hydraulikę, ale co z tego prądu ciągle nie ma i nawet nie można sprawdzić czy elektryka dobrze położona, nie wiem jak to będzie z hydrauliką, też przecież potrzebny jest prąd żeby sprawdzić czy jest ok :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie....

Gratuluje pieknego domku;) bardzo podobają mi sie drzwi zewnętrzne i chciałabym zapytać o ich wymiary....

dziękuje z góry

pozdr.Dorota

Dziękuję :D

 

Rozumiem, że pytasz o te drzwi od frontu

one mają 100 cm a naświetle ma 50cm

 

Drzwi robione u stolarza więc tak naprawdę to mogę mieć też inne wymiary, na pewno można by się dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Igma mozesz podac mniej wiecej koszty ogrzewania podłogowego na parterze?

Chcemy je zakladac ale nie wiemy jaki to koszt w Salsie w porownaniu ze zwyklymi grzejnikami :)

Niestety teraz nie wiem jaka to jest różnica, ale się dowiem i dam Ci znać. Nie było to dużo. Jestem zdania, że grzejniki szpecą salon, no chyba, że mowa o tych ozdobnych, ale to już jest droga przyjemność :)

Do kiedy musisz się zdecydować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...