Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Co myślicie o mojej łazience i kuchni???


alexel

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 78
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jeżeli bryła domu konsekwentnie odpowiada wnętrzom, to brawa za pomysł. Łazienka i kuchnia bardzo fajne, choć osobiście wolałabym je podziwiać u znajomych, niż w nich mieszkać.

Być może jednak patrzę przez pryzmat moich Nieletnich i gust mi się pogarsza? Dziś przez pół dnia szukałam różowej narzuty lub pościeli, żeby się komponowały z różowym pokojem, więc to klimaty z zupełnie innej bajki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba :) Jeśli ktoś lubi mocne, odważne kolory, to dlaczego ma mieć w domu pastele ;) Można tutaj bardzo fajnie zagrać dodatkami, co na pewno ociepli pomieszczenia i przesądzi o atmosferze mieszkania. :) Z resztą pomysły na pewno macie oryginalne i nie banalne, i dopatrzyłam się nawet pięknej czerwonej sofy :) Ja mam podobne w kuchni mebelki, czy to nie macassar? bo bardzo podobny front lady... Fakt, faktem jest sterylnie, ale kto co lubi. Zresztą kąty jeszcze nie zamieszkałe i dużo się na pewno zmieni. Ja oceniam bardzo pozytywnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to betonowo i szpitalnie. trudno będzie stworzyć tam "ciepełko" - a ja właśnie takie lubię.

 

jasne kafle w łazience mogłyby być, ale betonowego prysznica bym nie zniosła. kuchnia to bardziej muzeum niż miejsce do którego wszyscy się garną, bo tam jest najlepiej i najprzyjemniej. już współczuję wycierania palców z białego lakieru albo przyschniętych keczupów, bo akurat dziecku się wylało, a mamy nie było w pobliżu, żeby szybko wytarła :) no ale każdy ma jak chce...

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat prysznic nie jest betonowy :) kafle sa w brazowym odcieniu :)Przynajmniej tak to wyglada u mnie na monitorze :) Jesli sa one szare to bardzo prosze o namiary na kafle lazienkowe i te jasne i ciemne :) Choc ja sama w prysznicu dalabym jasne kafle ze wzgledu na kamien, ktory jest chyba na takich mniej widoczny.

 

 

 

Z tego co czytam na forum utrzymanie w czystosci frontow na wysoki polysk nie jest wcakle takie trudne na jakie wyglada :)

 

 

Jasne, ze nie sa to klimaty dla wszytskich, to sa klimaty dla ludzi ktorzy lubia wnetrza nowoczesne. Kuchnie i jej klimat tworza ludzie nie meble :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...