Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Co myślicie o mojej łazience i kuchni???


alexel

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 78
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kazdy ma swoj gust...mnie sie podoba....wnetrza spójne, przemyslane...harmonijne. Zainteresowała mnie podłoga w kuchni..połozyliscie parkiet przemysłowy ..ale moje pytanie..jaki i czy bedzie olejowany czy lakierowany?? Ja szukam rozwiazan gdzie w kuchni nie kładzie sie płytek tylko własnie parkiet...bo nie znosze płytek i tez bym chciała miec parkiet wszedzie oczywiscie z wyjatkiem łazienek. Jak oceniacie trwałosc parkietu w kuchni??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nowocześnie.

Ja pewnie bym nie zaryzykowała zrobienia tego u siebie (często robię bałagan a w takich wnętrzach widać go trzy razy bardziej:lol:), ale gdybym Cię znała to bym się bardzo często do Ciebie wpraszała na kawę, żeby posiedzieć w takiej kuchni, a czasem zostałabym na noc, żeby wziąć prysznic w takiej klimatycznej kabinie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrza sa przepiękne, przemyślane, dopracowane. Stworzone przez architekta lub właściciela, który funkcjonuje jak profesjonalny architekt. Nie bardzo wiadomo kto tam mieszka - zresztą na razie chyba nikt - to obraz wnętrza przed zamieszkaniem.

Podobają mi się bardzo jako rozwiązanie architektoniczne, ale osobiście dla mnie dla codziennego zamieszkania za "formalne", trochę bezosobowe. Ja lubię inne wnętrza - takie bardziej rustykalne, choć też raczej proste, bez przeładowania i tzw. "stylowości".

Ale absolutnie nie nazwałabym tego wnętrza "szpitalem". Jest dużo drewna, które ociepla te nowoczesne klimaty.

Według mnie powinno się trochę je przełamać jakimiś starannie dodanymi detalami z jakimś czystym kolorem, roślinami itp.

Mam natomiast inne wątpliwości.

Zastanawiam się jak takie wnętrza znoszą codzienny bałagan (nie mówię o jakimś totalnym rozgardiaszu), ale normalnych przejawach życia. Czy trzeba wszystko koniecznie uprzątać i chować. Co także zrobić z róznymi przedmiotami o wartości "sentymentalnej", jednak nie komponujących się za bardzo z taką wymagającą stylistyką. Co z dziećmi i ich porozrzucanymi zabawkami?!

Czy właściciel już mieszka i czy tam teraz też tak sterylnie wyglada - bo te wnętrza zostały ewidentnie przygotowane do zdjęć - nie ma żadnych przedmiotów "osobistych", w zasadzie niczego poza meblami nie ma.

Więc dla mnie chyba bardziej do oglądania i podziwainia, niż do życia.

Nigdy wprawdzie nie byłam w domu u kogoś kto tak mieszka, więc może da się to pogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alexel, zachwyciłam się tymi wnetrzami - w szczególności kuchnią. Jest to dokładnie taki klimat, jaki lubię i sama planuję podobne wnetrze. Uwilbiam prostotę i umiar. Mam dwa pytania: 1. Czy na ścianach w salonie i kuchni zdecydowaliście się na biel ? 2. Czy na podłodze położyliście panele czy parkiet przemysłowy? Jeśli panele, poprosiłabym o podanie nazwy firmy. Czekam z niecierpliwością na dalsze zdjęcia. Serdecznie pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...