Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Co myślicie o mojej łazience i kuchni???


alexel

Recommended Posts

nie w moim typie, ale nie zdecydowałabym się na taką kolorystykę ze względu na utrzymanie tego w czystości.

Obecnie w bloku mam ciemne kafelki w łazience i w toalecie i od 10 lat je przeklinam, w kuchni mam jasne i jest całkiem inaczej.

w moim domu nigdzie nie będę miała ciemnej glazury, mebli, dość się już jej naczyściłam na mokro i następnie szybko na sucho w mieszkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To ze "ciemno" i "ponuro" (łazienka) to akurat wina robienia zdjęć w strone okna i złego ustawienia aparatu fotograficznego (plus nie najlepszych umiejetnosci fotograficznych :)) No chyba ze efekt zamierzony - bo "klimat" ponury, bo ponury - ale robi :)

 

Ogólnie bardzo mi się podoba. Mimo tego ze też wole bardziej "przytulne" wnetrza. Ale minimalizm tez lubie. Podoba mi sie też to że i łazienka i kuchnia sa konsekwentne w swojej stylistyce.

Bardzo podobaja mi sie kafle w prysznicu!

Natomiast nie wiem czy kibelek pod oknem połaciowym to dobry pomysł. To jedyna rzecz jaka mi się "nie widzi" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie nie zgodzić się z anią klepką. W poprzednim mieszkaniu miałam w łazience czarne i szare kafle - problemu ze sprzątaniem nie było żadnych. W ogóle kurzu lub zabrudzeń nie było widać. Sprzatanie w łazience robiłam ze zwykłego rozsądku. Natomiast w kuchni miałam na podłodze białe kafle i wspominam to jako koszmar. Zaraz po umyciu podłogi, znowu była brudna. :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na architekta który urządza swoje własne wnętrza spodziewałam się czegoś lepszego.. 8) Nie jest banalnie ale jednak nie zachwyca (widziałam lepsze wnętrza) Czy konstrukcje budynku (ścian) tez projektował mąż? Strasznie razi widok niższego (do pokoiku) i zaraz obok wyższego (do salonu bodajże?) "przejścia" a do tego ten trójkącik :roll:

 

Jak uraziłam przeraszam ale miało być szczerze :D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze "ciemno" i "ponuro" (łazienka) to akurat wina robienia zdjęć w strone okna i złego ustawienia aparatu fotograficznego (plus nie najlepszych umiejetnosci fotograficznych :)) No chyba ze efekt zamierzony - bo "klimat" ponury, bo ponury - ale robi :)

 

Ogólnie bardzo mi się podoba. Mimo tego ze też wole bardziej "przytulne" wnetrza. Ale minimalizm tez lubie. Podoba mi sie też to że i łazienka i kuchnia sa konsekwentne w swojej stylistyce.

Bardzo podobaja mi sie kafle w prysznicu!

Natomiast nie wiem czy kibelek pod oknem połaciowym to dobry pomysł. To jedyna rzecz jaka mi się "nie widzi" :)

 

Pozdzielam zdanie zielonookiej. Kibelek nad oknem, to chyba nie był dobry pomysł. Ogólnie wnętrza super. Brakuje dodatków, w innych, kontrastujących kolorach, które trochę złamią panującą sterylność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba, lubię takie wnętrza i mam nadzieję, że nie zostaną 'zabałaganione' przesadną ilością dodatków.

Pozwolę sobie nie zgodzić się z przedmówcami, że w takich wnętrzach trudno utrzymać codzienny porządek. Wydaje mi się, że to właśnie we wnętrzach gdzie pełno bibelotów, poduszek, w kuchni różnych 'pierdółek' powoduje, że choćby nie wiem jak się to poukładało zawsze jest ten element 'bałaganu'. Wiadomo, że takie wnętrza jak tu zobowiązują i w kuchni np. zamiast typowej solniczki na wierzchu (żeby była pod ręką) lepiej wyglądałby młynek stal-szkło, deska do krojenia albo szkło albo chowana w specjalnej szufladzie (a to już na etapie myślenia o meblach). Podobnie w łazience: zastawienie tego prysznica półeczkami z akcesoriami wiecznie tam stojącymi raczej nie będzie 'grało' - może trzeba pomyśleć o porcelanowym komplecie i w nim trzymać niezbędne przybory typu żel pod prysznic, szampon itp. Inne rzeczy trzymamy w szafce, w specjalnych koszykach i jak trzeba to wyciągamy. Tutaj ukłon w stronę mieszkania Kasiorka - która ma piękną łazienkę nie zastawioną typowymi akcesoriami, bo je chowa. Dodam, że o ile wygodniej się taką łazienkę myje!

Ręczniki to bym dała czerwone - w nawiązaniu do czerwonej kanapy - jak spójne wnętrze to spójne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexel jeżeli przez niektóre wcześniejsze komentarze poczułaś się do przeprowadzki nieco zniechęcona, to nie ma sprawy JA TAM ZAMIESZKAM JUŻ DZIŚ :lol: :lol: :lol:

 

a tak na serio dla mnie bardzo ładne, nowoczesne wnętrze i nie nazwałabym tego minimalizmem. najbardziej podoba mi się kuchnia, rewelacja. prosto bez niepotrzebnych form. super. zastanawiam się tylko gdzie przewidzieliście miejsce na lodówkę?

 

a tak przy okazji oceniając wnętrze należałoby pierwsze wiedzieć komu ma służyć (rodzina z dziećmi, para, singiel...) każdy ma inny styl życia, przyzwyczajenia, oczekiwania... :p

 

ja podziwiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rewelacja - wystarczy wstawić kilka dużych donic z zielonymi badylkami - coś na ścianę i ja mogę z rodziną u Ciebie zamieszkać - zresztą dzieci z masą swoich pluszkaków zrobią ciepełko :wink: :lol:

 

Tak na serio - wspaniale, że nie tylko rustykalne wnętrza są na tym forum - mi się bardzoooo podoba :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrza super nowoczesne, ale mogłabyś ocieplić je kilkoma drobiazgami z minionej epoki. Takie połączenie wyjdzie wnętrzu na dobre, a Ty poczujesz się jak w domu. Ustaw gdzieś "babciną" fotografię w złotej ramce, powlecz poduszkę w haftowaną poszewkę... Łączenie starego z nowym jest bardzo modne i pokazuje, że nie zamykasz się na jeden styl.

Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...