Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Józefówki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 73
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zazdroszczę Wam trochę tych okolic Nieporętu - biorąc pod uwagę naszego bakcyla żeglarskiego i częste wyprawy na Zalew... :p

Planujecie tak wykończyć elewacje jak na projekcie? Bo przyznam, że bardzo mi się ta aranżacja podoba, dzięki niej domek się będzie wyróżniał :D

Powodzenia - my też na etapie pierwszej łopaty (a raczej łychy :wink: ) w ziemi... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
witajcie inwestorzy - jak najbardziej budować i długo nie zastawiać się ,oczywiście jeżeli są jakieś środki finasowe. Jak długo odkładałam z budową ,i bo zawsze się bałam tych trudności zwiazanych z formalnościami i budową, ale jakos leci.Narazie jestem przy budowie dachu .Powodzenia w budowaniu i duzo szczęścia.Maria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pierwsze wpisy !

marynaTwoje słowa potraktowałam dzisiaj jako znak żeby jednak zaczynać :D

decyzja musi być podjęta w najbliższych dniach a tu znikąd olśnienia

 

DorciaIQ dzięki dzięki ,a co do elewacji to jeszcze wizji ostatecznej nie mamy, ale dach raczej będzie grafitowy a okna chyba złoty dąb odcień aczkolwiek zmienia nam się co chwila, więc efekty jakie będą nikt nie wie

strasznie jesteśmy z mężem niezdecydowane osobniki :-?

 

Obiecuję w wolnej chwili poczytać Wasze dzienniki

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budować czy nie budować, budować czy nie budować........

 

No pewnie że budować!!!! Ładniusi domek będzie i w superanckiej okolicy - nie ma się nad czym zastanawiać :D Słyszałam kiedyś że częściej żałuje się tego, czego się nie zrobiło niż tego co się zrobiło i staram się tego trzymać - to działa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że budować!!!! Ładniusi domek będzie i w superanckiej okolicy - nie ma się nad czym zastanawiać Słyszałam kiedyś że częściej żałuje się tego, czego się nie zrobiło niż tego co się zrobiło i staram się tego trzymać - to działa

 

Też tak mam, bo ja człowiek żywiołowy ale do podjęcia decyzji jeszcze małżonek a on wszystko z każdej strony rozpatruje :roll: a ja wczoraj spacerując po lesie miałam wizję decyzyjną :lol:

 

w najgorszym wypadku będę wklejać zdjęcia działki zimową porą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

Właśnie pamiętam co czytywałam na forum, że właściwą wielkość pomieszczeń widać dopiero przy tynkach, więc jestem pozytywnie " przerażona " - u nas jakieś to wszystko wielkie :lol:

małe wydawało mi się tylko na etapie wylanych ław....

trochę zmienialiśmy ustawienie pomieszczeń ( na dole )w stosunku do projektu, więc efekty też nas zaskakują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

No widzisz jak fajnie budować? :lol:

 

To żeście ruszyli z kopyta - chwilę mnie nie było :wink: a tu już ściany rosną pełną parą, dziennik dorobił się 2-giej strony - no super! A widoki i okolica przepiękne: i zieleń i ładne domki dookoła - po prostu miodzio :D

 

A z wrażeniami to jest jak myślę tak: jak są ławy to się wszystko wydaje ogromne, jak są czerwone pustakowe ściany (pewnie z białymi silkowymi jest inaczej), to znowu nie za duże, jak otynkowane to większe, jak pomalowane to jeśli kolor intensywny, to się zmniejsza, a jak wstawisz meble to się znowu dziwisz że tyle ich tu weszło :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj fajnie fajnie, siedzę całe dnie jak na szpilkach nie mogąc doczekać się kiedy uda się podjechać na budowę

a noce całe obmyślam....teraz temat przewodni -dach ????

Marzeniem naszym był Creaton Domino Łupek, ale cena raczej nas zniechęciła

Dalej myślałam o kolorze antracyt, ale tu znowu mam wątpliwości, ponieważ gdzie nie spojrzeć wszyscy robią teraz dachy antracytowe do tego okna złoty dąb a ja takowe też chciałam i zastanawiam się czy taka kolorystyka mi się za szybko nie znudzi ?? :-?

Choć w naszej okolicy raczej większość ma czerwone dachóweczki, powinniśmy więc jakoś wpasować się w krajobraz, ale nigdy nie chciałam czerwonego dachu

i teraz już sama nie wiem :-? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie te same przemyślenia: czerwony mi się nie podoba i wszędzie go pełno, dlatego chcę grafit, a teraz wszyscy robią grafitowe... :o

Doszłam do wniosku że nie ma co się przejmować (no bo szafirowego sobie nie walnę przeca :-? ) tylko robić co się komu podoba i w nosie mieć czy to jest modne, nudne, popularne czy na czasie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DorciaIQ zerknij na taki dziennik http://forum.muratordom.pl/dziennik-mojego-miejsca,t117145-180.htm

nawet elewacja całkiem całkiem właśnie z czerwoną dachówką i to jedyne co daje mi do myślenia o ewentualnej czerwieni

 

ale zdecydowałaś się już na jakiś grafit ? Firmę ?

Bo ja siedzę i oglądam i oglądam to wszystko i nic, znowu wybiorę na szybko jak pojadę do hurtowni

 

aaa mój syn chce zielony dach.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam -i gratuluje postepów na budowie . Co do dachówki to u mnie tez miała byc do końca gafitowa ,ale jak pózniej okazało sie ,miałam okazje kupić czerw.-miedziana za 30 % mniej kosztów , więc przez przypadek kupiłam własnie tę czerwoną- miedziana i nie zastanawiałam sie dłużej. Dzisiaj nie żałuję tego wyboru.Natomiast mam znajomych co właśnie by zamienili grafit na jaśniesza.

Wybór należy tylko i tylko do Was. trzymam za wami i życze dużo sił i kasy.

maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DorciaIQ zerknij na taki dziennik http://forum.muratordom.pl/dziennik-mojego-miejsca,t117145-180.htm

nawet elewacja całkiem całkiem właśnie z czerwoną dachówką i to jedyne co daje mi do myślenia o ewentualnej czerwieni

 

ale zdecydowałaś się już na jakiś grafit ? Firmę ?

Bo ja siedzę i oglądam i oglądam to wszystko i nic, znowu wybiorę na szybko jak pojadę do hurtowni

 

aaa mój syn chce zielony dach.... :roll:

Nie mam pojęcia jeszcze... Nie wiem nawet czy ceramiczna czy betonowa...

A zielone dachy bywają ładne, jeśli to nie jest taki zajeb... zielony i jeśli jest ładnie zgrane z elewacją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...

Pięknych i rodzinnych Świąt

Budującego Nowego Roku

Zanikającej biurokracji

Rosnącej inteligencji budowlańców

Samych obniżek i promocji na wymarzone płytki :wink:

Celnych wyborów i satysfakcji z wyników

 

oraz...

Mnóstwa prezentów pod Choinką!!!

 

http://dvice.com/pics/gift_uberguide_gifts.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...