Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Józefówki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 73
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zdrowia takiego jak najzdrowszy rydz w lesie,

prezentów ile słoń uniesie.

Szczęścia większego niż Pałac Kultury,

przygód ciekawszych niż szkolne lektury.

Życia dłuższego niż włoskie spaghetti,

snów kolorowych jak barwne konfetti.

Słodyczy słodszej niż tort

A przede wszystkim Wesołych Świąt!!!!:*:*:*

Życzy cała moja rodzinka

 

 

http://dl3.glitter-graphics.net/pub/1742/1742613si21tuup9i.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

 

Na wiosnę chciałbym rozpocząć budowę P181 w Henrykowie-Urocze za Piasecznem. Projekt już kupiony, architekt siedzie teraz nad zmianami, a ja zabrałem się za media. W tym tygodniu jestem umówiony z pierwszym potencjalnym wykonawcą.

Chętnie zadałbym Wam trochę szczegółowych pytań dotyczących budowy, zwłaszcza kosztów :) Może można Was spotkać bezpośrednio na budowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj martini_dry

 

Świetny wybór,świetny projekt :lol:

Oczywiście serdecznie zapraszamy z wszelkimi pytaniami oraz bezpośrednio na budowę :D Nie ma jak zobaczyć na własne oczy

Jesteśmy dostępni w weekendy - chętnie się umówimy

Tylko proponuję przeczekać te mrozy :wink:

 

A jakie zmiany w projekcie planujecie ?

 

Dziękujemy za życzenia noworoczne i także życzymy realizacji wszelkich zamierzeń

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny wybór,świetny projekt :lol:

Też mi się podoba:)

Jesteśmy dostępni w weekendy - chętnie się umówimy

Tylko proponuję przeczekać te mrozy :wink:

Dzięki, odezwę się jak mrozy puszczą;)

A jakie zmiany w projekcie planujecie ?

Zmieniliśmy układ pomieszczeń na górze, żeby nasza sypialnia z osobną łazienka były z tyłu domu, od ogrodu, a pokoje dzieci (na razie jest jedno :)) daliśmy do przodu. Tak, wiem, wredni z nas rodzice ;) Myślimy też o małym powiększeniu domu, aby salon zrobił się trochę szerszy. Mamy już wstępną propozycję architekta, jak skończy to wrzucę rysunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie zmiany w projekcie planujecie ?

Zmieniliśmy układ pomieszczeń na górze, żeby nasza sypialnia z osobną łazienka były z tyłu domu, od ogrodu, a pokoje dzieci (na razie jest jedno :)) daliśmy do przodu. Tak, wiem, wredni z nas rodzice ;) Myślimy też o małym powiększeniu domu, aby salon zrobił się trochę szerszy. Mamy już wstępną propozycję architekta, jak skończy to wrzucę rysunki.

 

a my znowu góry nie ruszalismy a na dole przenieśliśmy kuchnię od ogrodu, a w miejscu kuchni powstał gabinet i trochę poprzesuwalismy łazienkę (weszła tam też spiżarnia0

 

oj zaraz wredni rodzice :roll: po prostu dzieci nie potrzebują tyle ciszy i spokoju co dorośli, zresztą i tak cały czas wrzeszczą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witaj, właśnie znalazłam Twój dziennik, fajna budowa. A okolica super. Piekne tereny. Przedszkolem się nie martw, jeśli wiele domów w okolicy powstaje to może niebawem i przedszkole i szkoła nowe też będą :lol: Drogi nieutwardzone zawsze niszczą się okresowo gdy ciężkie samochody jeżdżą szczególnie w czasie pory deszczowej. Wtedy małe autka grzęzną o czym oczywiście niezadowoleni sąsiedzi wiedzą, ale na kimś trzeba frustrację wyładować. W mojej okolicy jest tak samo ale gmina dwa lub trzy razy do roku nasyła na nas ciężki sprzęt i równają drogi. Sama piszesz, że na drodze gminnej nie masz prawa działać :roll:

 

Gratulacje dobrej ekipy, nawet jak miała kilka drobnych wpadek (kto ich nie ma) to budowa bardzo przyzwoita. A domek z wielką przestrzenią :lol: ech.. mój to maleństwo :-?

 

Wciąż nie potrafię cytować o zgrozo ! zawsze coś pomieszam :oops:

 

 

a tym się nie przejmuj i próbuj różne opcje, a przed wysłaniem skorzystaj z opcji podgląd i zaakceptuj dopiero jak widzisz, że masz to co chciałaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło Gosiek33, że nas odwiedziłaś :D , zaraz pędzę do Twojego dziennika

 

Co do szkoły to jest na naszej wsi całkiem przyzwoita a ostatnio dowiedziałam się ,że niedaleko otworzono także przedszkole ....ale dzieciaki pewnie i tak wylądują w placówkach warszawskich, ponieważ nie zdążymy przeprowadzić się na czas a jakoś nie widzi mi się transportowanie ich 20 km w przeciwną stronę

Zobaczymy czas pokaże , najwyżej zmieni się szkołę- podobno to nie tragedia dla dzieci choć miałam takie do tej pory przekonanie. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwyżej zmieni się szkołę- podobno to nie tragedia dla dzieci choć miałam takie do tej pory przekonanie. :-?

 

Moja córa zmieniała szkołę trzy razy :roll: pierwszy raz z naszej inicjatywy (po trzeciej klasie szkoły podstawowej), potem sama znalazła sobie inną 8) (w drugiej klasie gimnazjum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwyżej zmieni się szkołę- podobno to nie tragedia dla dzieci choć miałam takie do tej pory przekonanie. :-?

 

Moja córa zmieniała szkołę trzy razy :roll: pierwszy raz z naszej inicjatywy (po trzeciej klasie szkoły podstawowej), potem sama znalazła sobie inną 8) (w drugiej klasie gimnazjum)

 

I córka ma się dobrze? :wink: Czyli dla mnie kolejny dowód na to, że zmiana szkoły może być ok.

Sama jestem ciekawa jak to wszystko się ułoży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martini_dry jak postępy budowlane ? Pamiętam o spotkaniu, jak tylko ogarniemy ten nasz śmietnik to serdecznie zapraszamy.

Mały zastój. Byliśmy tydzień na nartach, a po powrocie żona i syn rozchorowali się i miałem szpital w domu. Chyba ich zgniłe warszawskie powietrze wykończyło:) Ale od soboty mamy zamiar znowu zabrać się do roboty, jesteśmy umówieni z architektem na ostatnią rozmowę i zamykamy projekt. Będziecie w weekend na budowie?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziemy w ten weekend to w niedzielę ok 14-tej, ponieważ mój mąż dziś jest na służbowym...balu :D więc w sobotę będzie odsypiał :wink:

Dam jeszcze znać co do niedzieli czy na pewno będziemy jechać.

 

martini_dry mam nadzieję, że Rodzinka wyzdrowiała i że już wszystko ok

 

do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...