Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Józefówki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 73
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...
Dzięki za pierwsze wpisy !

marynaTwoje słowa potraktowałam dzisiaj jako znak żeby jednak zaczynać :D

decyzja musi być podjęta w najbliższych dniach a tu znikąd olśnienia

 

DorciaIQ dzięki dzięki ,a co do elewacji to jeszcze wizji ostatecznej nie mamy, ale dach raczej będzie grafitowy a okna chyba złoty dąb odcień aczkolwiek zmienia nam się co chwila, więc efekty jakie będą nikt nie wie

strasznie jesteśmy z mężem niezdecydowane osobniki :-?

 

Obiecuję w wolnej chwili poczytać Wasze dzienniki

 

Pozdrawiam

 

Dzień dobry się przywitam grzecznie :wink: :D

 

Śliczny domek rośnie i do tego w ślicznej okolicy, ale dlaczego nie ma dachu grafitowego... buuu... :( ... tak buczę dla zasady, bo kocham wszystko co szare i tyle :wink: 8)

 

Poroszę o aktualne zdjątka, co by popodziwiać znowu... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy rasia bardzo serdecznie

 

wiesz byłam pewna na 99 % co do dachu czyli , że będzie grafitowy, po prostu nigdy nie podobały mi się czerwone dachy i pewnego dnia ujrzałam domek bardzo podobny do naszego z czerwoną dachówką i pomyślałam , że wygląda świetnie i to był pierwszy raz a później podczas spacerów zaczęlismy zwracać uwagę na czerwone i poszukiwania ruszyły na nowo

I to był dobry wybór, bo jednak okolica czerwonych dachów i teraz ładnie wpisaliśmy się w teren.

Zaraz biegnę do Twojego dziennika i oczywiście zapraszam

 

Aaaa zdjęcia siedzą w aparacie niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dziewczyny ! Serdeczne dzięki za życzenia i pamięć przede wszystkim !

Dla Was i wszystkich odwiedzających nas przesyłamy wiele uśmiechów na najbliższe dni i dużo słonka ( choć u nas jakoś z nim skromnie ).

 

Nie mogę podzielić się z Wami barankami ani kurczakami przez wybryk fotosika więc przy okazji podpowiedzcie mi z jakiego programu zdjęciowego korzystacie bez opłat i dodatkowych kłopotów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ! Serdeczne dzięki za życzenia i pamięć przede wszystkim !

Dla Was i wszystkich odwiedzających nas przesyłamy wiele uśmiechów na najbliższe dni i dużo słonka ( choć u nas jakoś z nim skromnie ).

 

Nie mogę podzielić się z Wami barankami ani kurczakami przez wybryk fotosika więc przy okazji podpowiedzcie mi z jakiego programu zdjęciowego korzystacie bez opłat i dodatkowych kłopotów?

 

 

 

spróbuj tu

http://imageshack.us/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

co słychać nowego? Widzę, że bierzecie się za okna:)

Ja przed Świętami złożyłem wniosek o pozwolenie na budowę.

 

Przy okazji, muszę się wszystkim pochwalić, że w lutym dzięki uprzejmości Iwony i Pawła mogliśmy obejrzeć ich rosnący dom, przepiękny:) Niestety udało mi się również zakopać samochód w błocie, i w ten sposób spędziliśmy na budowie trochę więcej czasu niż to było planowane. Tak prawdę mówiąc to dużo więcej czasu... Ale przynajmniej dzieci były zadowolone - taka fajna akcja nie trafia się codziennie :)) Podkładanie desek pod koła, szukanie ciągnika, w końcu przyjazd auta z assistance, sama radocha:) Szkoda tylko, że w ten sposób "uziemiliśmy" naszych gospodarzy w niedzielę na działce.

 

pozdrawiamy

Monika Marcin & Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witajcie :D

Nie dostałam powiadomienia o komentarzu i zupełnie tu nie zaglądałam :cry: nie widziałam, że napisaliście

Oj przygodę mieliśmy świetną, strasznie nam było głupio, że w naszej okolicy coś takiego się musiało przytrafić , że tyle mieliście kłopotu !

Do dziś ubolewamy, że nikt z nas nie wpadł wcześniej na pomysł napalenia ogniska :-?

Ale czekoladki uratowały sytuację :D

Dzieciaki fakt- Mikołaj co jakiś czas wspomina lawetę od zakopanego samochodu :lol:

Także, to jak nazywasz uziemienie na dzialce my bardzo miło wspominamy

Teraz już błota brak, więc serdcznie zapraszamy na kolejne oględziny, jak tylko trochę prace się zaktywizują i będą tych prac owoce.

 

Uściski ślemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

z cenami instalatorów hydraulicznych to chyba może być ciężko taniej.

 

my mielismy trzy oferty- i najtańsza -w której hydraulik nie będzie robił swoich narzutów na materiały to za robiciznę wygląda tak:

- doprowadzenie 16 grzejników i ich montaż: 5280 (330zł za punkt)

- punkty wodkan- 11szt -2750- 250zł za punkt

- instalacja pieca i akcesoriów- 1200

- instalacja podłogówki- 40m2 po 50zł = 2000zł

czyli w sumie 11230zł

 

pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...