Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika ciepłego domka


Recommended Posts

Malowanie pokoi zakończone . Klatka schodowa została pomalowana 1 x , ze względu na montaz schodów. Pozostało do zrobienia kuchnia i przedsionek.

Tomka -Farby NOBILES - kolor jesień pieczarkowa, lniana,gruszkowa .

DEKOLAR -beż jasny , piasek pustyni i do kontrastu na jedna sciana pomarańczowa , zapomniałam nazwę. W dzienniku napisze jak pójde na budowe.

ZDjęcia będą , nie mam czasu nawet wklejac. pozdrawiam Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 353
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Maryna, widzę ze do przeprowadzki coraz bliżej :lol: :lol:

A co do paneli, to z tym stukotem nie jest najgorzej.Wszystko zależy w jakim obuwiu po nich chodzisz.Ważna jest też dobra izolacja podloża.

 

Ja też narazie zdecydowałam się na panele,ale za kilka lat chciałabym położyć drewno głównie na dole.

 

Czekam na fotorelację z wykończeniówki :)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietki bardzo sie ciesze.

Faktycznie wykonczeniówka dobiega konca.

Jeszcze kuchnia , ale to dopiero pod koniec czerwca.

Drzwi faktycznie dzisiaj juz zamontowali ,jutro dokonczą obróbke. dzwoniłam do męza, bo sie niepokoiłam,że moga nie przyjśc, ale dotrzymali słowa. JUz nie moge sie doczekac , jak wygladaja te drzwi . Po pracy jade zaraz zobaczyć :lol: :lol: Zamawiałam je w marcu , to nawet dokładnie nie pamietam koloru , wiem ze maja byc wew. w kolorze orzech, a zewn. do okien w kolorze złoty dąb. Zdjęcia będa napewno , tylko troche jestem zabiegana.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maryna,

 

schody śliczne :D Jakie to drewno?

 

Podłogi bardzo pasujące do wnętrza i do tych schodów oczywiście :D

 

Z kolorków na ścianach powinnaś być zadowolona, bo są ładne...

 

A zamiast listew koło kominka może płynny korek do dylatacji? Ja tylko o tym słyszałam tu na forum, ale na żywca nie widziałam :roll: Może dopytasz w wymianie doświadczeń...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem , tylko bardzo zabiegana.Na forum wpadam na chwilę poswięcam sie obowiązkom słuzbowym w pracy i pozostała częśc dnia na wykonczeniu domu, zakupu pozostałych rzeczy

( np. płyty do kuchni ,piekarnik ,okap , sypialne , zabudowa wnęk , lamp itd...). Jeszcze bardzo duzo wydatków i zakupów.

Ale ide do przodu, to mnie cieszy.Mslę,że do końca lipca spokojnie skonczę .

Chciałabym jeszcze wyjechać nad morze chociaż na tydzień. Zobaczymy jak wyjdzie ?

Renka kamień na kominku ten ciemny kolor to granit madura kaszmir gold ,a jasny to marmur botticino crema marfil,.

Amtluś schody są jesionowe -kolor ciemniejszy łaciaty. Taki chciałm,żeby nie był jednolity i zbyt jasny.Na zdjęciu tego chyba dokładnie nie widac . Bo kolory jesionów sa rózne w zleżności skąd pochodzi.

Tomka Ty tez biegniesz z robotami. Pod panele było czyms gruntowane , na to tylko folia paroizilacyjna .

POzdrawiam Was wszystkie i Bogusie również oraz pozostałych tu zaglądających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno mnie nie było - a tu proszę jakie zmiany :)

 

Nawet listwy przypodłogowe widzę, których ja się jakoś jeszcze nie dorobiłam :p

 

I przy kominku też nie mam, bo też mi się nic specjalnie nie podoba

 

Rozumiem twoje zmęczenie, wykończeniówka to koszmar- czy robi ci się niedobrze jak wchodzisz do sklepu o charakterze mniej lub bardziej budowlanym :wink: :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu zmeczenie to może i jest, ale ja w sumie lubie robic zakupy.

Tylko teraz to wydatki o wiele....wieksze niz kiedyś. W związku z tym musze liczyc sie z kasa i ograniczać . Czesto rezygnuje rzeczy co mi sie bardzo podobaja na mniej kosztowne, a co z tym sie wiąże , oczywiście mniej atrakcyjne i gorszy wyrób.

Ale ogólnie jestem zadowolona i ciesze sie ,że to juz koncówka.

Jeszcze czekam na zabudowę wnek na poddaszu.

W tym tygodniau mam byc tez kuchnia . Zobaczymy , czy będzie okej.

Do salonu też jakieś meble musze kupic , ale to juz w liopcu .

Ta kasa, kasa :lol: :lol: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aka ; Boguś -dziekuje Wam za wsparcie . Bogus tak tak dla Ciebie też były wczesniejsze pozdrówka.

Prace u nas nadal jeszcze trwają, ciagle cos trzeba dokupic. Niby np. było wszystko zakupione do podłaczenia pieca gazowego , a tu naraz jeszcze pierdołki ponad 2 tys.zł trzeba było wydać.

Same znacie zycie , wiec wiecie ile wydatków jest ,które człowiek nie jest w stanie przewidziec. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...