Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika ciepłego domka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 353
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Amtla i Bartyś dziekuje za życzenia . :lol: :lol:

Bartys miło ,że wpadłaś do mnie. Ja tez na chwilę z ciekowości byłam u Ciebie , macie domek nad którym i myśmy sie tez zastanawiali.

A właściwie chyba podobny jest tez do obecnego naszego.

Budujesz w pieknej okolicy , duzo zieleni .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

maryna i ja doczłapałam do Ciebie...

Piękną rocznicę obchodziliście, do pozazdroszczenia :D

Życzę Wam kolejnych lat w miłości, zdrowiu, szczęściu w nowych, własnych czterch kątach ...

Buźka :)

 

A co to jest przeprowadzka i życie na kartonach, doskonale wiem, bo ... jedziemy na jednym wózku ... hihihi Twoja historia jest wypisz, wymaluj jak moja ... Ja pozostałam z jednymi japonkami, a ranek zbudził nas pewnego dnia zimny i burzowy ... hihi do japonek miałam bluzeczkę na ramiączkach i zwiewną spódniczkę. Cóż tak odstrojona pojechałam do pracy, wzbudzając powszechny podziw u koleżeństwa ubranego w sweterki i spodnie ....

 

maryna, pozdrawiam i trzymam kciuki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie.KOniec urlopu i wypoczynku. Teraz czas zabrac sie do pracy.

Tomka dziekuje za życzenia. Pracy jeszcze trochę przed nami , oczywiście tylko na zewnątrz.

Ale jest fajnie. Grunt to ,że na urlopie wypoczelismy naprawdę , a pozostałe rzeczy sie zrobi .

Zazdośnica byłam u Ciebie i zobaczyłam Twoje postępy wykonczeniowe.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję udanych wakacji!!! A propo's trawy to podobno najlepiej zakładać trawnik we wrześniu. Wegetacja chwastów jest już spowolniona, a trawa zdąży wykiełkować i wzmocnić się do zimy. Tak się wymądrzam, ale mój trawnik nie będzie zakładany we wrześniu, a na pewno nie w czasie najbliższego września :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Maryna

 

Dawno nie zaglądałam / na moim całkiem nawet dłuuugim urlopie szkoda mi było czasu na komputer/. :p

Dopiero nadrabiam zaległości.

Gratuluję i rocznicy i przeprowadzki.

To co?Już mieszkacie :o :lol:

 

Dzieki Kasiu. Tak by mozna było powiedziec - pomieszkujemy :lol:

Urzadzamy sie nadal , cos tam jeszcze ciagle kupujemy z mebli i z niezbednych rzeczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...