Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika ciepłego domka


Recommended Posts

maryna, a pochwalisz się narożnikiem w salonie? Udało posadzić się wrzosy? Pokażesz? Co do ceny ziemi ... cóż ... 2 lata temu kupiłam jedną wywrotkę torfu, w ubiegłym roku kupiłam wielki wóz ziemi ogrodowej, w tym roku powinnam zamówić z 5 wywrotek. Tylko za co?

 

Pozdrawiam, a jesiennej chandrze mówimy "nie"!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 353
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tomka - nie mam zdjęć aktualnych , obiecuję zrobić. Czas tak leci ,że nawet na zrobienie zdjęcia go brakuje . Teraz może przy tej pogodzie bedzie mozna przebywac więcej w domu , to i bedzie czas na takie zaległości.

Przez ostanie dni maiałam odwiedziny rodziny , więc trzeba było trochę przygotować,żeby czymś poczestowac gości.

Wrzosy i pare drzewek posadziłam , a reszte to juz chyba na wiosnę. No może gdyby udało sie nam nawieśc tyle ziemi i pogoda by sprzyjała , to by mozna było jeszcze coś posadzić . Ale to już od pogody bedzie zależało.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię doskonale. I wcale to nie jest pokrzepiające. Zastanawiam się od niedzieli, co powinnam teraz robić? Czy w domu czy w ogródku czy w końcu zająć się dziećmi? O sobie nie wspomnę nawet... I głupieję, bo wszystko chciałabym ogarnąć, a że czasu mało i za wszystko się chwytam, w rezultacie nic tak na prawdę nie jest zrobione. Mam jednak nadzieję, podobną do Twojej, że zimą zwolnimy, więcej czasu będziemy w domku, z bliskimi.

A na zdjęcia chętnie zerknę, więc zrób w wolnej chwili :D

Jakie drzewka kupiłaś? Jakie kolory wrzosów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 3 weeks później...
  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
  • 8 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...