Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika ciepłego domka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 353
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aka -

przeprowadzka to jest moje ciche marzenie 08/2009 , ale zobaczymy. Podobno jest zastój ze sprzedaża mieszkań zwiazany z trudniejszym uzyskaniem kredytu . Wiec nie wiem czy tak szybko sprzedam to moje mieszkanko , a kasy mi juz zaczyna brakować . Roboty jeszcze duzo przed nami i wydatków. Żeby tylko zdrowie dalej dopisało , to może jakos bedzie. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efilo ; Naleśnik

Okolice moje sa piękne. Jak sami chyba wiecie . Mamy góry, jezioro, brak mi jest morza , za którym bardzo tęsknię.

Madmegs

Cieszę się ,że wpadłaś tutaj do mnie i żę CI się ułożyło z tą budową.Myślę,że teraz

będzie już z górki i wszystko ułoży sie dobrze i domek będzie skończony.

Czego Wam z całego serca życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maryna spieszę donieśc ,że Ciepły jest naprawdę ciepły :)

Przy obecnych temperaturach górę grzejemy tylko DGP z kominka i jest ok.

 

Poza tym wszyscy dziwią się, że taki mały dom, a tyle w nim miejsca :)

 

Widzę, że za długo nie dałaś rady bez budowy :wink:

Piszę to trochę półżartem, ale zobaczysz-jeszcze znienawidzisz te wszystkie markety budowlane :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kasiu ,że sie odezwałaś , miło mi Cie gościc. Co do zakupów w marketach to ja zawsze nie lubiłam chodzic i wybierać, a dopiero teraz.Żeby człowek nie musiał liczyć sie zawsze z kasa , to napewno byłoby lżej i szybciej można cos kupować . A tak jak mi się cos podoba , to nie na naszą kieszeń i wtedy powstaje dylement- co kupić żeby było ładne ,praktyczne i niedrogie .

Tak na pocieszenie ,myslę ,że ten problem ma większa liczba osób .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha , jesli chodzi o ciepłego , to też jestem do niego całkowicie przekonana.

Kazdy , kto przychodzi mówi , taki mały , a tyle pomieszczeń i dodatkowo ustawne. Dom mamy jeszcze nie ocieplony , a w środku przy obecnych temper. jest okej. Nie mówiąc jak dopiero napale w kozie , to wtedy naprawde jest ciepło .Mam też porównanie z koleżanką , która też buduje i ma wiekszą przestrzeń na klatce schodowej ,

ale u niej czuje sie w tej chwili chłód. To na tyle jako reklama ciepłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzięki za słowa uznania, choc przyznam trochę niezasłużone. Znakomitym tempem budowy to raczej Ty możesz się pochwali. Taki etap z instalacjami i tynkami to ja miałam w czerwcu tego roku :roll: Oczywiście z powodu opóźnień stanu surowego - wszystko dzięki fachowcom :roll:

Widzę, że też męczą Cię poszukiwania materiałów do wykończeniówki. Nie ma lekko prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Reni- jesli chodzi o zakupy wykonczeniówki , to dla mnie duże przedsiewzięcie. Wolałam robić zakupy do stanu surowego.Tam nie trzeba było duzo wymyslac . Towar był, wiedziałam ile mogę wydac na dach, czy ściany i nie kosztowało mnie dużego wysiłku. Natomiast schody zaczynaja sie przy wykonczeniu . Tyle tego , a ja nie wiem co dokładnie wybierać, żeby zmieścić sie w budżecie i żeby mi i rodzinie sie podobało .

Bedzie wolna sobota więc ruszam dalej na hipermarkety . Chociaż zastanawiam

się czy nie poczekac do końca roku , może będą jakieś obnizki.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że Ciepły to taki mały duży dom. :D

 

Zeszłej zimy byliśmy tylko po tynkach i też grzaliśmy kozą, żeby nam te tynki nie przemarzły.

 

Co do szukania płytek i armatury łazienkowej - bolesne, ale trzeba przez to przejść. Jak się czymś zachwycisz zawsze szybciutko spójrz na cenę. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozytywny komentarz. Widzę że pozostałem lekko w tyle. Aka i ty ma już wylewki a ja - na szarym końcu. No cóż szybko muszę nadrobic ten dystans. Życzę owocnych zakupów wyposażenia a przy okazji mam pytanko. Skosy na dachu już zrobione tzn wełna + regips czy to przed wami. Super domek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisnia Witaj u mnie .

Nie bądź taki skromny. U Ciebie jest bardzo dobrze. Masz juz ocieplony domek, wjazd zrobiony.Z wylewkami to pójdzie szybko.

Ocieplenia poddasza jeszcze nie mamy, właśnie mąż zaczął powoli robić skosy.

Wełna, płyty itp. są juz zakupione. My celowo nie chcielismy ocieplać zewnątrz budynku , myślimy zrobic dopiero na wiosnę, żeby jeszcze ściany sobie schły. W krótki odstepie czasu , za duzo tynku , to chyba tez nie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najserdeczniejsze życzenia:

Cudownych Świąt Bożego Narodzenia

Rodzinnego ciepła i wielkiej radości,

Pod żywą choinką zaś dużo prezentów,

A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów.

Świąt dających radość i odpoczynek,

oraz nadzieję na Nowy Rok,

żeby był jeszcze lepszy niż ten,

co właśnie mija.

Ciaszka

http://animowane-gify.ceneos.info/pliki/okazje_swieta/boze_narodzenie/1/2007020411581256.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...