Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika ciepłego domka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 353
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzieki dziewczyny za kibicowanie.

Własnie jutro mam sie spotkac z Panem od płytek i zobaczymy ile sobie policzy za robote.

Ja nie mam pojęcia ile to może kosztowac. Juz słyszałam tyle opinii o cenach , że nie wiem co on mi może zaproponowac. A WY po ile placiłyście ?

Wiem, że kazda robota jest inaczej wyceniana w zalezności od trudności ułożenia płytek i ich wielkości. pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wybory w czasie budowy są trudne. Biały montaż - zawsze ma w plecy. Bo z jednej strony chce się mieć ładnie, a kasa się kończy.

Producenci są bardzo cwani - jak tylko coś ładniejszego - od razu walą z ceną pod niebiosa.

 

Kiedyś w salonie firmowym Koła powiedziano jak to się robi - fabryka wypuściła serię tzw. inwestycyjną. Towar trochę tańszy, bo obliczony na duże zamówienia (typu hotele, łazienki w biurach). W tamtym sektorze nie sprzedawał się za dobrze, ale rzucili się klienci indywidualni. Fabryka zareagowała natychmiast - podniosła cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marynko :)

 

Dawno mnie tu nie było :oops: , ale już zaglądam i widzę postępy. Przygotowania i zakupy. Rozumiem, że wraz z pierwszym podmuchem wiosennego wiatru ruszacie z wykończeniówką? :):):) Trzymam zatem kciuki :D

 

 

Co do wyborów - kasia w kiedyś ładnie powiedziała: każdy ma taki dom na jaki go stać. Najważniejsze, abyś TY była zadowolona z własnych wyborów. Wierzę, że tak właśnie będzie :lol:

 

pozdróweczki

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Maryna wpadłam się przywitać:) oglądam postępy Twojej budowy i bardzo Ci zazdroszczę!!! my dzis składamy o pozwolenie na budowę. działkę mamy w Jaworzu a projekt jaki wybraliśmy to Sadyba:)

 

wiesz, że Twój domek widzę z okien:) ? fajnie tak. ja się sucho zrobi znowy będę wybierać się na spacery w Twoje rejony- od dziecka uwielbialam chodzić "za tory":)

pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka maryna

 

Fajny projekt łazienki, oglądałam z ciekawością bo zupełnie ine utawienie niż u nas :lol: :lol:

 

Dlaczego się tłumaczysz z Cersanitu :o :o :o

 

My też mamy dobre polskie Koło u i to kupione w promocji / zmiana ekspozycji-dobry , sprawdzony sposób :lol: /

 

Grunt to pomysł i fajna aranżacja, a zamiast topowych designerskich modeli lepiej zafundować sobie miłe wakacje :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dziewczyny ,że wpadłyście do mnie i za pocieszenie -

Jak zaczynałam ogladac domy moich znajomych to wszyscy stawiali na markę i modę . Ja jestem troche inna , owszem lubię byc z modą troche na bieżąco , ale nie do przesady.

Cenię sobie własny wybór , a nie to co lansuje i dyktuje moda.

 

JULIAAA - witam Cie również po raz pierwszy u mnie , życzę CI powodzenia przy załatwieniu formalności i przy budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maryna, niesamowicie szybko przyszedł zwrot pieniędzy!

 

Ja się jeszcze ociągam, bo

1) uzbierało mi się więcej faktur,

2) chyba się wypaliłam przy przygotowywaniu poprzedniego zeznania,

3) odczekam jeszcze miesiąc-dwa, żeby ewentualny zwrot nie przypadł na miesiące wakacyjne (awizo wezwania do urzędu przeleżało, potem pani była na urlopie, potem kierowniczka była na urlopie itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba u wszystkich budujacych doskwiera brak kasy. Skad ja brac ?

Każdy na poczatki mysli ,że duzo mniej wyniesie ta budowa , a póżniej okazuje sie inczej , zawsze znajdzie sie do kupienia cos ,co nie było do konca zaplanowane.

Ale za to jaka radośc - gdy sie widzi wybudowany swój dom i powstajacąe nowe wykończone wnetrza - chyba wynagradza nam wszytkie trudy , jakie musimy ponieść przy budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też postawiłam na armaturę z cersanitu :p. Planowałam również płytki z cersanitu, ale wycofali z produkcji / akurat te ,które mi się podobały/.

Jak sobie poradziliście z wykończeniem okna na poddaszu . U nas dalej w trakcie poprawek.

Widzę ,że wizja łazienki już jest :p, ładna i przestronna. W ciepłych kolorkach - takie lubię :p.

Drabinka przy umywalce , świetny pomysł ,że też o tym nie pomyślałam.

Trzymam kciuki za dalsze postępy . We wtorek kumulacja w totku :p ,może się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...