Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika ciepłego domka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 353
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

MARTA - boimy sie ,że moga wystapic chwilowe problemy jak braknie energii elektr.

to jak odejda ścieki ? a na takie cos tez trzeba sie przygotowac , może boimy sie na zapas. Nikt ze znajomych nie ma przepompowni więc nie wiem

faktycznie czy moga wystapic jakieś utrudnienia, aby odprowadzic ścieki pod górke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej wsi jest kanalizacja podciśnieniowa, bo warunki geologiczne nie pozwalają na eksploatację kanalizacji grawitacyjnej. Minusem jest duży koszt - sama studzienka kosztuje coś ok. 12 tys. zł.

 

Dlatego kto musi mieć kanalizację płacze i płaci. W przypadku szamba koszty początkowe są dużo niższe, ale koszty opróżniania sprawiają, że płacze się potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopiowałam ze swoich komentarzy:

 

maryna napisał:

Pochwaliłam sie znajomej,że taki kolor i ona zdążyła już zrobić własnie w kolorze wanilii Mamy tych samych znajomych i trochę mi teraz jest głupio ,żeby obie miałyśmy takie same kuchnie .

 

 

Ja bym się specjalnie znajomą i znajomymi nie przejmowała Jeśli uważasz, że to kuchnia Twoich marzeń i będziesz się w niej cudownie czuła to zrób też WANILIOWĄ. W końcu to Ty będziesz tam żyć....

 

maryna napisał:

Więc bedzie chyba kolor orzech, cos od venge ,z dodatkami jasnymi.

 

 

 

Orzech też ładny, ale podejrzewam, że wtedy musisz całkowicie zmienić styl kuchni w stosunku do wanilii....Ale pewnie się już z tym przespałaś i przemyślałaś....więc nie będę mieszała

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciaszka ja bardzo cieszę sie ,że bedziesz miała taki zestaw kolorów kuchni , tak jak piszecie wazne ,żeby sie w niej czuc dobrze i zeby była wygodna w uzytkowaniau. Jutro ide podpisywac umowe na wykonanie kuchni .

Może Was dziwie ,ale wybrałam kalhander i blaty jasne . Styl klasyczny ,raczej rustykalny. Chociaz w mojej kuchni pasowałaby nowoczesna , ale razem z rodzinka doszlismy do porozumienia ,że nie idziemy z modą , jestesmy tradycjonalistami. Obecna kuchnie mam z drzewa ( chyba 20 letnia) i nic nie straciła na wygladzie , gdyby pasowała to na pewno bym ja zabrała . Jest nadal ładna , podoba sie nie tylko mnie , ale również osobom kupujacym mieszkanie .

Amtla znajoma na pewno by sie nie obraziła , gdyby miałysmy jednakowe kuchnie. pozdrawiam Was pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

decyzja co do kuchni podjeta . Projekt jest jak narazie roboczo rozrysowany,

firma ma mi dostarczyc do akceptacji .Dalej mam problem co wybrać na podłogi do salonu i sypialni , czy parkiet ,czy deske barlinecka. Bo na pozostałe podłogi w innych pokojach to beda panele. wszystko byłoby dobrze , gdyby nie ta kasa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maryna bardzo chciałabym ale nie pomogę , nie mam doświadczenia w tym temacie . Naczytałam się niepochlebnych opinii na temat deski barlineckiej a np. znajmy kładł u siebie w jednym pokoju parkiet a w drugim deski barlineckie i jest zadowolony . Jak twierdzi ,żałuje ,że się od razu na nie nie zdecydował .

Masz rację w urządzaniu nie można kierować się tylko modą - bo ona akurat na pewno przeminie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem co wybrać na podłogi do salonu i sypialni , czy parkiet ,czy deske barlinecka.

 

Jestem zwolenniczką parkietów, pod warunkiem że są dobrze położone...żywe drewno to to, co lubię najbardziej :D

Ale faktycznie ta kasa....znowu kolejny trudny wybór..nie tego co się podoba, ale tego na co nas stać i się podoba :roll:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem w dzienniku, ze masz już zwrot vatu!!,

my tez złożylismy w tym czasie ale póki co kasy ani widu ani słychu ;)

 

pozdrawiam

 

U mnie dosyc szybko przychodzą zroty VATu , a kasa bardzo sie przydała, własnie na drzwi zew. i wew. poszła, no cos tam musiałm dołozyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolne dni maja przeleciały, a ja nic nie wymysliłam odnosnie podłogi.

Chyba za duzo rozmawiam z wieloma osobami co sie juz pobudowały. Jedni sa zadowoleni z parkietu , inni mówią nigdy więcej , a jeszcze inni - nigdy deski barlineckiej itd... i co tu wybierac ? dni lecą , najwyższy czas wybrać .

W tym tygodniu trzeba podjąć ostateczna decyzje. :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby sie człoweik nie denerwuje , ale gdzies w podświadomości zawsze się mysli całymi dniami o budowie , no i w nocy jak nie spię to tak samo.

Ale jak tyle dałysmy sobie rady , to tez chyba wykończeniówkę dokończymy . Nie pozwolimy aby ona nas wykończyła. Juz coreaz blizej do celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...