Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

budowa Retro ruszyła


Recommended Posts

Sprawnie uwineliśmy sie z formalnościami i w dniu 19lipiec rozpoczęła sie budowa Retro. My nie wnosimy wiekszych zmian w projekcie. Podoba nam sie tak jak jest. Jedynie to rezygnujemy z okien w garażu. Okno w łazience na dole przesuwamy o kilka centymetrów bo chcemy w narożniku miec duuzą kabinę i troche kolidowalo by z oknem. Nie bedziemy mieli wejscia do garażu od wewnątrz. Wszelkie zapachy garażowe przenosiłyby sie do domu. Reszta bez zmian :)

Jest już gotowy szalunek pod ławy fundamentowe. Jutro z rana zbrojenie i przyjedzie grucha zalać to wszystko. Mamy w planie do końca października zamknąc stan surowy.

Nie podnosiłaś ściany kolankowej???? Troche nisko ten dach, mam wrażenie ze bedzie przyciemniał parter.A na górze nie będzie obijania głową po suficie? ja sie własnie tego obawiam. My chyba podniesiemy sciane kolankowa o 2 pustaki.

Czas pomyslec o wakacjach - za tydzien wyjedziemy poleniuchować a ekipa niech robi. Na szczęscie jest godna zaufania i ma najlepsza renome w naszym rejonie. Wiec mam nadzieje ze nie nawalą.

Pozdrawiam w ten upalny dzień ufffff

 

http://www.aga-retro.mojabudowa.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...