Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Proszę o opinie o AQUA DROP (odżelaziacze) z Warszawy


Agness_s

Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • 5 months później...

Witam

Ja i mój sąsiad żałujemy że ich wzięliśmy. Myslimy nawet zeby to wyrzucic i zamontować inny system.

Od samego początku są awarie, z tym że na początku to przyjeżdżali w celu ich usunięcia, ale po paru miesiącach p. Szczepanek(szef aqua drop) stwierdził, że umowa z zapisem o 2 letniej gwarancji to tylko papier - dla niego bez znaczenia i nie ma zamiaru więcej przyjeżdżać i odbierać od nas telefonów.

Jego to nic nie obchodzi, że jednym razem woda zalewa Ci dom, drugim razem nie masz wody przez kilka dni, itp.

Musieliśmy juz niejednokrotnie usuwać awarie i kupowac potrzebny sprzęt na własny koszt.

Sprawa jest narazie w Urzędzie Inspekcji Handlowej.

W cenie którą oni proponują są i inne firmy, jesli już którąś wybierzesz, to proszę daj znać, gdyz my naprawdę myślimy o zmianie tego urządzenia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Witam.

 

Ja również nie polecam tego wykonawcy. Filtr po zainstalowaniu przeciekał o co p. Szczepanek obwinił... mnie. :) Usterkę co prawda usunął. Filtr od początku nie filtrował wody a na moje telefony wymyślał zawsze jakieś wykręty:

- że woda w studni się nie ustabilizowała

- że za małe ciśnienie w hydroforze

- że zły hydrofor

- że płukanie źle ustawion

 

Po interwencji innego wykonawcy i zupełnym przemontowaniu wszystkiego, filtr zaczął działać stabilnie, aczkolwiek musze go płukać co 2 dni, co jest w gruncie rzecy problematyczne i kosztowne. Z czego wnoszę że filtr jest nie dobrany do wody która mam w studni.

 

Dodatkowo to bardzo niesympatyczny i przemadrzaly człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...

Na razie mogę potwierdzić, że jest to bardzo przemądrzały i arogancki człowiek, kompletnie nie z tego świata - dzwoniąc do niego z uwagami na temat źle działającej stacji uzdatniania wody był nieuprzejmy przerywa, nie daje dojść do słowa.

 

Oczywiście do naprawy wysłał jakiegoś innego człowieka. Zobczymy co jest nie tak z tym SUW i napiszę więcej, ale już żałuję że nie sprawdziłem tej firmy lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...