Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Borysowski - opinie, uwagi, eksploatacja


Albar

Recommended Posts

  • 2 weeks później...

Witam, ja wlasnie dzis otrzymalem jednostke TS2 z osprzetem. Pierwsze wrazenie niespecjalne jesli zwiaze sie je z wydana suma. Co do dzialania i efektywnosci sie nie wypowiem w tym czasie ale zwracajac (pierwsze wrazenie) uwage na wykonanie...sama jednostka jest jeszcze wzgledna choc za ta kwote mozna oczekiwac czegos wiecej, moze czegos bardziej efektownego niz to co dostajemy, ale nie w tym rzecz, ma to przeciez dobrze dzialac a nie wygladac, nie jest to mebel w salonie...i jesli jeszcze na to moge przymknac oko, to na jakosc weza i szczotek a w szczegolnosci szczotek juz nie za bardzo. Tak prostych i niedorobionch szczotek jeszcze nie widzialem, a przerobilem juz zarowno markowe odkurzacze jak i najtansze chinskie egzemplarze kupione na promocji za nawet mniej niz 100zl w markecie spozywczym, jakosc jest zenujaco niska, zwykly odlew, nie "uzbrojony" w kompletenie nic, zadnych obwodek gumowych (wiekszosc szczotek dzis to ma, zapobiega to np obijaniu mebli), czesc dolna zupelnie niczym nie wykonczona, zadnego wlosia, gumy, filcu, nic ! takiego tandetnego wyrobu nie widzialem.

aha...niby to nie klopot w dzisiejszych czasach ale zestaw nie byl nawet wyposazony w kolki montazowe do zawieszenia jednostki centralnej

 

wieszak na waz...rowniez nic szczegolnego - zwykly wygiety drut zgrzany w 2 miejscach w kolorze czarnym

 

lepsze wieszaki na rure do odkurzacza oferuja np firmy robiace szafy wnekowe na wymiar, takie cuda jak pokazal mi facet jednej z takich firm moga przycmic caly ten zestaw ktory otrzymalem

 

w zwiazku z wydana kwota zadowolenie zadne, mam nadzieje ze ulatwi zonie zycie :-)))

 

nie polecilbym produktu chocby na wzgad estetyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem model borysowskiego, ale droższy; nie brałem zestawu tylko sam sobie szczotki wybrałem i jestem zadowolony.

Kupiłeś model budżetowy za niską cenę, a oni w ofercie mają duży wybór odkurzaczy jak i szczotek.

a co do odkurzacza- to przy tej filtracji która się chwalą (cyklon) -ciągnie jak wariat- a to jest chyba w tym wszystkim najważniejsze :)

mam go pół roku i jeszcze do kubełka nie zaglądałem :)

Edytowane przez aleksand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja wlasnie dzis otrzymalem jednostke TS2 z osprzetem. Pierwsze wrazenie niespecjalne jesli zwiaze sie je z wydana suma. Co do dzialania i efektywnosci sie nie wypowiem w tym czasie ale zwracajac (pierwsze wrazenie) uwage na wykonanie...sama jednostka jest jeszcze wzgledna choc za ta kwote mozna oczekiwac czegos wiecej, moze czegos bardziej efektownego niz to co dostajemy, ale nie w tym rzecz, ma to przeciez dobrze dzialac a nie wygladac, nie jest to mebel w salonie...i jesli jeszcze na to moge przymknac oko, to na jakosc weza i szczotek a w szczegolnosci szczotek juz nie za bardzo. Tak prostych i niedorobionch szczotek jeszcze nie widzialem, a przerobilem juz zarowno markowe odkurzacze jak i najtansze chinskie egzemplarze kupione na promocji za nawet mniej niz 100zl w markecie spozywczym, jakosc jest zenujaco niska, zwykly odlew, nie "uzbrojony" w kompletenie nic, zadnych obwodek gumowych (wiekszosc szczotek dzis to ma, zapobiega to np obijaniu mebli), czesc dolna zupelnie niczym nie wykonczona, zadnego wlosia, gumy, filcu, nic ! takiego tandetnego wyrobu nie widzialem.

aha...niby to nie klopot w dzisiejszych czasach ale zestaw nie byl nawet wyposazony w kolki montazowe do zawieszenia jednostki centralnej

 

wieszak na waz...rowniez nic szczegolnego - zwykly wygiety drut zgrzany w 2 miejscach w kolorze czarnym

 

lepsze wieszaki na rure do odkurzacza oferuja np firmy robiace szafy wnekowe na wymiar, takie cuda jak pokazal mi facet jednej z takich firm moga przycmic caly ten zestaw ktory otrzymalem

 

w zwiazku z wydana kwota zadowolenie zadne, mam nadzieje ze ulatwi zonie zycie :-)))

 

nie polecilbym produktu chocby na wzgad estetyczny

 

 

właśnie byłem u jednego dilera na Śląsku i oglądałem ten odkurzacz. z tego co mi tłumaczył to jest to seria ekonomiczna, zawierająca podstawowe szczotki. można też sobie dokupić pozostałe. cenowo wychodzi korzystnie, zwłaszcza że rurki i inne kształtki dają gratis. a co do samego odkurzacza to podciśnienie które daje jest dosyć spore, tłumaczył że to dlatego bo jest cyklon. a co do względów estetycznych- to ma wisieć w piwnicy i pracować, patrzeć na niego nie będę, wolę patrzeć na żonę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

ja rowniez nie bralem zestawu, szczotki byly osobno skompletowane, podalem jakie i wrecz odradzono mi te z zestawu, a to co dostalem to jakis kicz, nie chce m yslec jakiej jakosci sa te ktore mi odradzono !

 

calosc czyli jednostke (kawalek blachy z silnikiem i filtrem oraz zatrzaskowym kublem) rure z wlacznikiem i szczotki wyceniam nie wiecej jak na 1000 zl i to uwazam juz duza przesada

za kwote 1000zl mozna kupic naprawde wysokiej klasy odkurzacz przenosny

 

zdecydowalem sie na ten zakup tylko dlatego iz w domu ktory kupilem poprzedni wlasciciel wykonal instalacje wiec ja to dokonczylem bo draznily mnie te puszki w scianach a gipsowac nie chcielem ponownie tego

 

moja opinia jest taka ze gdybym budowal kolejny dom to NA PEWNO by nie robil odkurzacza centralnego - lub inaczej nie kupilbym borysowskiego

 

piszecie ze to jednostka niskobudzetowa....drozsze modele roznia sie tym ze maja diodowy wskaznik bledow lub wyswietlacz informujacy o zupelnie nie potrzebnych informacjach

 

aleksand z tym ciagnieciem jak wariat to nie wiem jaka masz instalacje moze ze 2-3 gniazda ale u mnie rewelacji nie ma, zwykly workowiec z nowym workiem wciagnal by tego borysowskiego w calosci i wyplul z tylu z wielkim hukiem :-)

 

na prawde obektywnie stwierdzam ze to sprzet nie warty tych pieniedzy

Edytowane przez jarek79kk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
Montuje odkurzacze 8 lat na beama nigdy klienci nie narzekali dobry produkt za dobrą cenę Vacu maid podobnie co do borysowskiego tragedia zaczęła sie jak wprowadzili nowe modele co prawda cena delikatnie spadła ale jakość poleciała na łeb nie polecam co 2 trafiał mi do serwisu ktory często rozkłada ręce i zrzuca winę na klientów. Teraz montuję Vacuflo i Vario Vac założyłem juz w sumie 16 narazie wszystko dobrze jak cos bedzie sie działo podziele sie info.ps. te pozytywne informacje na temat borysowskiego sądząc po stylu pisma to chyba sami piszą...;-) Chyba muszą miec nuż na gardle?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
Witam, reprezentuje Vacu-Maid i nie zauważyliśmy zwiększonej liczby urządzeń zgłaszanych do serwisu. Natomiast wszystkie reklamacje rozpatrujemy pozytywnie. Prawda jest taka, że nie ma firmy, w której nie zdarzają się awarie. Po to właśnie jest gwarancja, która zabezpiecza kupującego przed ewentualną awarią. Na jedno należy zwracać uwagę, nie wolno odkurzacza zostawić tynkarzom do sprzątania po budowie, bo niestety miał i pył gipsowy może zniszczyć każdy silnik. A te Vacu-Maid montuje naprawdę porządne. Jako jedyni oferujemy systemy Split, które już pracują po 20 lat. Jeśli chodzi o odkurzacze Borysowskiego, pomimo że to konkurencja, są naprawdę spoko :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witam, reprezentuje Vacu-Maid i nie zauważyliśmy zwiększonej liczby urządzeń zgłaszanych do serwisu. Natomiast wszystkie reklamacje rozpatrujemy pozytywnie. Prawda jest taka, że nie ma firmy, w której nie zdarzają się awarie. Po to właśnie jest gwarancja, która zabezpiecza kupującego przed ewentualną awarią. Na jedno należy zwracać uwagę, nie wolno odkurzacza zostawić tynkarzom do sprzątania po budowie, bo niestety miał i pył gipsowy może zniszczyć każdy silnik. A te Vacu-Maid montuje naprawdę porządne. Jako jedyni oferujemy systemy Split, które już pracują po 20 lat. Jeśli chodzi o odkurzacze Borysowskiego, pomimo że to konkurencja, są naprawdę spoko :)

 

Drogi kolega nie jako jedyni macie jednostki typu Split - wprowadził je Optimus, Aspilusa i Cyclovac w seri HD dla hoteli. Natomiast dwa pierwsze rozwiązania są dla klientów indywidualnych.

 

Może rozszerzysz co jest takiego spoko w systemie Borysowskiego ?

 

Psuja się faktycznie wszystkie jednostki ale zasada jest taka - 0 gipsu i płytek oraz sumienne czyszczenie filtrów ( chyba że mamy True Cyclonic) a jednostka pochodzi długie długie lata.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...