Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA CZĘSTOCHOWSKA I OKOLICE


Rena

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam. Czy może mi ktoś podać aktualny cennik fachowców od elewacji na terenie Częstochowskim i okolic? (od - do). Muszę rzucić wreszcie szlichtę i grunt, a na to nareszcie jakiś kolor i próbuję znaleźć odp. w ilu się zamknę. Styropian i warstwę kleju już mam od 2 lat, a teraz ostatnia chwila aby rzucić resztę i zakończyć przynajmniej kwestię elewacji. Co do samego tynku to słyszałem, że firma STO jest niezła, choć ich wyroby nie są najtańsze, a do tego myślę o tynku silikatowym, a to już wogóle przedstawia się drogo (przynajmniej dla mnie). Więc jakby ktoś był tak miły i przybliżył mi cenę fachowców z naszego terenu byłbym wdzięczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem ciekawy jakie są ceny wykonania elewacji np. robocizna za położenie 15cm styropianu + siatka, klej + grunt ?

 

Poza tym - sprzedam zbiornik plastikowy w koszu aluminiowym poj. 1000L - po blisko 2 letnich bojach mam wodę z wodociągu :)

Edytowane przez Uwe_czw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiosna przyszla :) dom juzz stoi , mieskzamy teraz ogrodzenie nas czeka. Maicie namiary na kogos fajnego - chcemy klinkierowe słupki plus metalowe wypelnienie. Wlasnie dostalam wycene od jednej firmy na 18 tys i sie przezegnałam az z wrażenia.

 

A co ta cena obejmuje ? robocizna + materiał? brama ( jesli tak to jaka? z automatyka, bez ?) furtka ? jaka dlugośc i wysokosc tego ogrodzenia ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

. NIE POLECAM zaopatrywania się w materiały u Pana Roberta Głogowskiego. Jak potrzebujesz dużo to załatwi wszystko a jak ci braknie mała ilość to ma cię gdzieś. Jak ci coś zostanie w pełnych paczkach to nawet mowy nie ma żeby od ciebie odebrał mimo że może to sprzedać bo wkońcu się tym zajmuje.. Niefajny facet NIE polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

poszukuje ziemi czarnej, musze nawiezc pare wywrotek, pozniej wyrownac wywalcowac i trawke zasiac. macie namiary na kogos sprawdzonego, kto sie tym zajmuje?

 

 

z gory dzieki

 

bonzo

 

p.s. mam bloki do wynajecia swiezo po generalnym remoncie, bez mebli ul. PCK blok 70. 3 pietro, 2 pokoje kuchnia, wc z lazienka. ladne, sloneczne i cieplutkie. jak ktos chetny to prosze na PRIV. Moze byc umeblowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
......nie panikuj na wiekszosc tych pytan sa juz odpowiedzi wystarczy zangazowac sie w przeczytanie tego forum a nie tylko ostatnich postow

 

jurasC2 - chyba zarty sobie robisz? po co czytac posty starsze niz rok szukajac np. wykonawcy?? takie informacje sa bezwartosciow, a ludzi ktorzy wtedy polecali wykonawcow juz na tym forum juz nie ma bo skonczyli budowac i nie czytaja nic tutaj.

 

tez watpie w zasadnosc takich grup budujacych, pytam po roznych grupach i nikt absolutnie nie raczy odpowiedziec, sami egoisci ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...