Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA CZĘSTOCHOWSKA I OKOLICE


Rena

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hejka. co za cisza w naszym mieście i okolicach, czyżby nikt się nie budował, czy wręcz przeciwnie wszyscy są na budowie?:sleep:

Jestem teraz na etapie szukania okien do domu i drzwi. Czy ktoś wie cosik na temat firmy TP- OKNA?A czy załatwialiście coś w VOX-ie na ul. Bór? Jak z ich solidnością no i tp.

Fajnie byłoby z kimś systematycznie dzielić się swoimi doświadczeniami i problemami no a tu taaaaaka cisza.:cry::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

poszukuję aktualnie kogoś, kto by mi zaprojektował i wykonał kominek.

Polecacie jakąś firmę w Częstochowie lub okolicy?

co do kominków to polecam firmę "AKA" z wielkoborskiej

tel. 600327640

zrobili nam kominek z płaszczem wodnym wg naszego projektu i jak dotąd jesteśmy bardzo zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... oraz do innych posiadaczy przydomowych oczyszczalni:). Dużo osób pisze o smrodku:x jaki czuć w domu. Czy mieliście takie problemy?

Jeśli nie to by znaczyło, że mieliście dobrych fachowców do których proszę o namiary:D. na ra

my mamy POS ale biologiczny i bez drenażu. prosto z oczyszczalni woda idzie do studni chłonnej i w ziemię, hmm ... tylko od jakiegoś roku się trochę podniósł poziom wód gruntowych. Ale jeżeli chodzi o smrodek to w zasadzie go nie ma , no może jak się dekiel od oczyszczalni podniesie do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Wielkie dzięki za wszelkie info o oczyszczalni, ale nastąpiła mała zmiana planów i z powodu wysokiego poziomu wód będzie szambo.

A powiedzcie mi drodzy budujący na co patrzeć przy wyborze okien. Jak narazie ustaliliśmy że potrzebujemy 5 komorowe, 3 szybowe w kolorze białym, ale jakie są jeszcze istotne sprawy. Czy kolor uszczelki ma znaczenie , nie tylko wizualne?

A u nas na budowie zalaliśmy fundamenta i wreszcie widać, że działamy w temacie. Udało nam się kupić poroterm za 4,10\szt w bardzo fajnym składzie, z którym mamy załatwione, że niewykorzystane materiały możemy zwrócić.

 

Cieszę się , że jednak są ludziska w cz-wie z kórymi można sobie popisać. A na jakich etapach swojego budownia jesteście? Piszcie niech sie cosik tu dzieje. na ra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz ja. Tomm1927 proszę powiedz mi gdzie dorwałeś i za ile taką fajną poręcz do schodków? z góry dziękuję. i jak zmieściłeś się w 200 tyś.? bo ja też tak chcę.

 

A moze ktos sie podzieli kontaktami do dobrych , sprawdzonych majstrow od SSO i kierbudow ? Jeden juz mam od Pani Renaty :) ( uklony i pozdrowienia)

 

Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Wielkie dzięki za wszelkie info o oczyszczalni, ale nastąpiła mała zmiana planów i z powodu wysokiego poziomu wód będzie szambo.

A powiedzcie mi drodzy budujący na co patrzeć przy wyborze okien. Jak narazie ustaliliśmy że potrzebujemy 5 komorowe, 3 szybowe w kolorze białym, ale jakie są jeszcze istotne sprawy. Czy kolor uszczelki ma znaczenie , nie tylko wizualne?

A u nas na budowie zalaliśmy fundamenta i wreszcie widać, że działamy w temacie. Udało nam się kupić poroterm za 4,10\szt w bardzo fajnym składzie, z którym mamy załatwione, że niewykorzystane materiały możemy zwrócić.

 

Cieszę się , że jednak są ludziska w cz-wie z kórymi można sobie popisać. A na jakich etapach swojego budownia jesteście? Piszcie niech sie cosik tu dzieje. na ra.

 

Porotherm 25 cz 30 za 4,10? wydaje mi się, że kolor uszczelki ma znaczenie tylko wizualne. Mam okna trzyszybowe i uszczelkę w kolorze brazowym, bo akurat taka pasuje do koloru okleiny okna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...