Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

GRUPA CZĘSTOCHOWSKA I OKOLICE


Rena

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

całość należy do 5 współwłaścicieli z czego 4 (ja z mężem i kuzynka męża ze swoim mężem) korzysta-mieszka ,natomiast 5 współwłaścicielka - zajmuje część nieruchomości, aczkolwiek nie korzysta z niej, nie interesuje się w ogóle tym co się dzieje, no chyba że może w czymś nam utrudnić życie - to wtedy od razu przypomina sobnie, że też jest współwłaścicielem... ;) generalnie szukam na namiarów na jakiegoś prawnika specjalizującego się w prawie budowlanym , za którego pośrednictwem toczyłby sie diolog (jeśli takowy jest możliwy?! ) z "miłą" panią...;)

 

faktycznie - nie jest różowo :(

 

pozdrawiam m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mo, nie ma sprawy. Na tym forum wielu rzeczy można się dowiedzieć i wielu nauczyć :D . Ja niestety nie mogę znaleźć nikogo z miksokretem, kto byłby w jakiś sposób polecony, a boję się brać z ogłoszenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mogę znaleźć nikogo z miksokretem, kto byłby w jakiś sposób polecony, a boję się brać z ogłoszenia.

 

Mogę podać namiary na naszego "wylewkarza". Człowiek jest co prawda z Częstochowy

ale robote zrobił naprawdę porządnie więc może warto...

Tomek Rogacz - 605-698-902

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rydzu, dzięki!!!!

Romka, napisz mi, please, ile p. Wrona bierze za wylewki, czy ekipa ma dużo roboty? Podaj jak Ci liczył z materiałem czy bez, z układaniem styropianu czy bez.

Wiem, że ekipa p. Wrony robi wszystko idealnie dokładnie, ale pewnie ma terminy zajęte a my musimy zrobić wylewki już. No i narzekał, że do nas mają trochę za daleko :cry: . A może jutro do niego zadzwonię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłam do p. Wrony i do pana Tomka. Pan Wrona skosił mnie ceną a miałam na jego firmę chętkę. No i wolne terminy ma dopiero w sierpniu :o :o :o . A pan Tomek (Rydzu dzięki!!!) ma podjechać do nas w tym tygodniu. Jest więc szansa na wylewki. Na Was, forumowicze, zawsze można liczyć :D :D :D .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście,p.Wrona wolne terminy ma dopiero na jesień.mysmy mieli w listopadzie robione tynki przez niego,i dopiero teraz mamy zrobione ogrzewanie,tak więcobróbka okien i wylewki zrobiliśmy za jednym zamachem/przyszli coś koło 7godz. w sobotę-były robione okna,poniedziałaek i wtorek -wylewki/styropian sami rozkładalismy wraz z tasmą,po stronie wykonawcy była cała reszta/poniewaz nie jestesmy z tych okolic,nie znamy hurtowni etc./ cena ,gdyby cie jeszcze interesowała to na priv.moge polecić z czystym sumieniem pana od dachu -dekarza.naprawdę solidny facetdzięki niemu nasze wole okna wygladają teraz nie najgorzej.pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Znowu jestem w potrzebie :cry: Może macie namiary na kogoś od tynków i podbitki. Jedna ekipa odwlekała termin przyjścia z tygodnia na tydzień, druga robi ale w kratkę, raz przyjdzie a raz nie. A ja już patrzeć nie mogę na rozgrzebane podwórko. Potrzebuję ekipy która przyjdzie i zrobi a nie będzie siedzieć i myśleć. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że dopiero teraz odpisuję ale rzeczywiście ostatnio rzadko zaglądam na forum ( jak nie sesja na uczelni to wyjazdy na wieś koło Poraja do ojca). Na budowę zaglądam sporadycznie, raczej po to aby sprawdzić czy się aby nie zawaliło to nasze "budowanie". Nadal czekamy na odbiór przyłącza z prądem ale Zakład Energetyczny to monopolista więc im nie zależy na czasie i na potencjalnych odbiorcach prądu. Instalacje zrobi polecony fachowiec, ktory zrobił nam przyłącze, ale pewnie jak tak dalej pójdzie to czasu braknie aby te instalacje przykryć tynkiem i będziemy je zlecać do zrobienia wiosną. Tynki pewnie mąż będzie robił sam bo i tak nie śpieszy nam się z przeprowadzką, a jak znam mojego męża to lepiej i "zdrowiej" dla niego będzie gdy sam te tynki położy. Przynajmniej nie będzie się denerwował że musi kogoś pilnować i poprawiać.

Na moją budowę jeżdżę co tydzień w różne dni - to zależy jak mąż pracuje, bo ja jestem czasowa. Pracy nadal szukam, kiedyś pracowałam jako księgowa - obsługa całego biura (bez kadr), ostatnio pół roku pracowałam w sądzie w księgach wieczystych. Ta ostatnia praca bardzo mi odpowiadała bo pokrywa się z moim teraźniejszym wykształceniem - studiuję administrację publiczną, czyli i o biurze i o sądzie wszystko, ustawy o zasiłkach, o podatkach, o zagospodarowaniu przestrzennym, o prawie budowlanym. Jak to w polskim szkolnictwie bywa - wszystko i nic.

Mój mąż pracuje w dawnej Hucie Katowice i dobrze się tam ma mimo że pracuje na zmiany, ale te są zbawienne gdy potrzeba więcej czasu na samodzielne budowanie. :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wracam na forum po wielkim malowaniu i braku w związku z tym czasu. Pan Tomek, jak obiecał, pojawił się w poniedziałek na budowie. Gdzieś za trzy tygodnie będzie robił nam wylewki. Robi dobre wrażenie.

Cenę na robociznę ma bardzo przyzwoitą - bez układania styropianu 11 zł. Wylewki w naszym domu zrobi w ciągu 2 dni.

Lawinia, co do tynków, bardzo dobrym fachowcem jest p. Wrona, ale jego ekipa ma wolne terminy dopiero jesienią. Obecnie ciężko znależć dobrego fachowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...